Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

Návštěvník (Pá, 13. 11. 2020 - 12:11)

Ty jsi viděl punčocháče bez obalu?Pokud vím tak všechno oblečení má obal a je řádně označeno pro jaké pohlavi je určeno.

kenipap (Pá, 13. 11. 2020 - 13:11)

Viděl. třeba po vyprání

Lara (Čt, 12. 11. 2020 - 11:11)

Ale houby, punčocháče jsou i pánské. Jen jak je nosit, pod pánské kalhoty jsou málokdy odpovídající mrazy.Takže je návrháři navrhují s pánskou sukní nebo určitým typem delších volnějších kraťasů.

kenipap (Pá, 13. 11. 2020 - 11:11)

Nevím si rady. Jak poznám pánské punčocháče od dámských, když nemají obal?

N. (Pá, 13. 11. 2020 - 15:11)

Bez označení nekupuj. Pokud chceš na sport nebo záhřátí a ty nevydržíš když je i pod kahotami minus dvacet: https://www.evona.cz/panske-puncochace-roko.........https://www.puncochyeshop.cz/34-panske-puncochace

Zdenek (Ne, 8. 11. 2020 - 07:11)

Miluju puncochace nosim puncochace ale co zeny

kenipap (Čt, 12. 11. 2020 - 10:11)

A co ženy? Oni se tě taky neptají, jestli si mohou obléct chlapské věci. Prostě choď v tom co ti je příjemné a cítíš se v tom dobře. ¨

kenipap (Ne, 20. 9. 2020 - 20:09)

Prosím Vás přetočte si kalendář na rok 2020. V dnešní době si může oblékat co chce a nikdo mu do toho nemá co kecat. Jo a chovejte se k druhým, tak jak chcete, aby se oni chovali k vám..

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 22:09)

Tady nejde o kalendář, ale o to, že každý má právo vyslovit svůj názor. A když se nelíbí či přímo ekluje ta daná věc, tak to musí ten co to nosí tolerovat a nezuřit tady. To je vše. Už si to pochopil?

asexuál (Ne, 20. 9. 2020 - 17:09)

Tak už jste se konečně bando pseudoochránců tradičních hodnot vyzuřili ( mudrc má proto jadrnější výrazivo posr..li)? Děkuji za vaše představení, myslím,že pro každého nestranného pozorovatele to byla dostatečná ukázka šíře vaší inteligence a vychování. Na zdorovje,rebjata,privet
načalnikovi GRU.

Petra (Ne, 20. 9. 2020 - 17:09)

Opět odpověď o ničem. Jako vždy. Jen podsouvání, zlost, netolerance.

asexuál (Ne, 20. 9. 2020 - 09:09)

To se skutečně máte Petro s čím chlubit,když uvádíte,že máte svého muže za onuci a presentujete
to tady jako běžnou normu partnerského soužití. Ale alespoň jste uhodla,že na vaše názory a žen
vám podobných,nedáme a budeme si oblékat takové spodní prádlo ve kterém se budeme cítit
dobře. Neboť žádný zákon nám to nezakazuje a mně osobně to nezakazuje ani moje žena. Protože je na rozdíl od vás tolerantní a chápe,že každý člověk má svá práva a v partnerském soužití jde o to,aby se partneři domluvili na jejich dodržování. Ale to stejně nepochopíte,takže
nemá cenu to dále rozvádět. A ani dále diskutovat o daném tématu,neboť z vašich reakcí je
zřejmé,že vůbec nevíte co je to transvertismus,fetišismus,cross-dressing,underdressing, jaký je
mezi nimi rozdíl a že bez těchto znalostí se pak jakákoliv diskuse změní z vaší strany za emocionální blábol. Nicméně,jak jste se mohla dočíst v předchozích příspěvcích, jakékoliv urážení
a zesměšňování minoritních skupin obyvatelstva s jinou sexuální orientací včetně zhora uvedených skupin je trestné a postižitelné z platného Zákona. Takže vaše neznalost vás před
Zákonem neomlouvá.
Jinak já osobně nemám nic proti tomu,když někdo slušně vyjádří svůj názor,že se mu něco nelíbí
anebo s něčím nesouhlasí,ale uzná,že je schopen to tolerovat,pokud to neodporuje platným
zákonům. Mně se například,jako příslušníku starší generace, nelíbí móda tetování,piercingu apod. mladých dívek,protože to ve mě asociuje vzpomínky na dobu,kdy tuto zálibu pěstovali
vězni či osoby s kriminální minulostí. To však neznamená,že je za to budu veřejně odsuzovat,urážet či zesměšňovat,zkrátka musím to tolerovat. A navíc této zálibě ani technicky
nerozumím,takže nevím,proč bych to měl nějak komentovat. Tak to je tak v kostce rozdíl mezi našimi přístupy k diskutovanému tématu.

Přesně (Ne, 20. 9. 2020 - 13:09)

jsi to vyjádřil jen naopak. ... transvertismus,fetišismus,cross-dressing,underdressing,...a další, to jsou průšvihy týhle doby. Soustředění se na blbiny místo podstatných problémů.

Petra (Ne, 20. 9. 2020 - 10:09)

Šůny, ale ty jsi fakt zaslepenej. Proč do toho motáš ten balast? Takže opačně: když se mému muži líbí vysoké podpatky a nelíbí se mu platformy a já tedy boty na platformě nenosím, nosím lodičky, tak jsem onuce? Asi žiješ sám, když obyčejný manželský život, diskuse, chtít se druhému líbit !!!, vůbec neznáš. Ty kecy o manželce ti fakt nežeru :)

asexuál (Ne, 20. 9. 2020 - 12:09)

Nevím,proč sem motáte nějakého Šunyho. Každopádně podle vašeho požívaného slovníku lze
pochopit,že jste buďto sprostý muž vydávajícího za ženu anebo mezi muži používaný termín "sprostá domina".

Martin (Ne, 20. 9. 2020 - 12:09)

Co to tady koktáš? Že používáme spojení "sprostá domina"? Tak to asi v tvém světě. Petra nenapsala nic sprostýho. Nebo jsem to přehlíd. Dej odkaz kde a kdy. Dík. A fakt piš pod jedním jménem ty asexuále, Cyniku, Šůny, mudrci, psychoanalytiku, atd.

asexuál (Ne, 20. 9. 2020 - 13:09)

Mně je úplně jedno pod jakým momentálním anonymním pseudomynem tady vystupujete,jestli
Martin,Martina,Petra,Peter,návštěvník či jiným. Já hodnotím jen úroveň vašich myšlenek. A na nich
mimo ubohé sprostoty a hlouposti nic jiného nenacházím.

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 13:09)

Čtu. A nic sprostého nevidím. Jen samé urážky od toho pána v podvazkovém pásu. Tak kde je chyba?

Petra (Ne, 20. 9. 2020 - 12:09)

Šůny, jsi velmi nenápadný...A dej si majzla na to co píšeš...nikdy nevíš, kdo je na druhé straně. Tak si to vyhrožování a urážení strč někam.

Cynik (So, 19. 9. 2020 - 08:09)

Já se bavím nad tím,jak tady vehementně brojí pár ženských podněcovaných jedním provokatérem
proti nošení spodního prádla,které samy nosit nechtějí. Občas se podívám na diskusní fórum "podvazky a punčochy" ve kterém se vyjadřují převážně samy ženy ke svým zkušenostem s nošením podvazkových punčoch. A z té jednoznačně vyplývá,že drtivá většina žen dnes považuje
nošení podvazkových punčoch za anachronismus, většina z nich ani nerozumí konstrukci podvazkového pásu ( což se projevuje i zde),natož aby si dokázaly punčochy k němu připnout
bez obav,že jim spadnou. Na druhé straně neznám chlapa,kterému by se podvazkové punčochy
na ženě nelíbily. Takže ženské se na chlapy vykašlaly,oblékají se do "jejich oblečení" a teď se
tady rozčilují,když se pár odvážných chlapů rozhodlo,že ty podvazkové punčochy si tedy raději
budou nosit sami. A jsou schopni, jako snad většina mužů s technickým talentem,diskutovat mezi sebou o technických detailech toho prádla což vyvolává u žen velmi negativní
reakce. Takže chlapi,držím vám palce! Z vaší strany je to perfektní provokace,třeba se ženské už
konečně chytí za nos a začnou ty podvazkové punčochy zase nosit samy.

sebou o detailech

Reklama

Přidat komentář