Reklama

pleny v dospělosti..

! (Út, 24. 11. 2020 - 03:11)

Úchylové, přeji vám, ať ve stáří nosíte plínky co nejdéle.

Miki (Pá, 4. 6. 2021 - 17:06)

A ja tobe preju jen vsechno nejlepsi a to co prejes druhym at i Karma co nejdrive vrati-treba ted hned!

Pavel (Pá, 27. 11. 2020 - 20:11)

Úchyl je jenom ten co se směje nemocným lidem ať mladým nebo starým nemocnici si věk nevybírají

Udivenej, (St, 17. 12. 2014 - 08:12)

mě to tak jasný nepřijde v nemocnici ti šoupnou plíny ani se nenaděješ stačí aby ti něco ukáplo cestou na záchod a je problém.Zažil jsem že těch pár kapek nemohla utřít uklizečka ale musela to udělat sestra která je proškolená a placená za práci s infekčním materiálem.Tak bacha na to něco utrousíš a hned máš plínu.

Ruda (Út, 16. 12. 2014 - 09:12)

no v te nemocnici kdyby jste...jasnej pripad

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 22:10)

sledující (IP:...No vida. Zdá se, že toto bude na prokurátora stačit. I toho anglickýho, že ty úchylný igelite, nylone a vůbec sbírko úchylek.

Návštěvník (Čt, 5. 11. 2020 - 15:11)

sledující (IP:...No vida. Zdá se, že toto bude na prokurátora stačit. I toho anglickýho, že ty úchylný igelite, nylone a vůbec sbírko úchylek.

Miki (Pá, 4. 6. 2021 - 17:06)

Ty zavistiva trubko co na Zemi jen prekazis se bidne domluvis Cesky a asi nevis, ze prokuratori uz 30 let neexistuji. Jsi chudak, zebrak,ktereho sere vlastni nemohoucnost a neschopnost. Jeste ze mas internet a schovavas se za nej, zalezly jako potkan v dire. Co jsi v zivote dokazal ty nulo? Kulovy ho... a ted chces nekoho polepsovat, vyhrozujes? Pritom bys mel byt zalezly jako ten potkan a jen v noci si u popelnic neco nacpat do bricha. Jsi chudak, vsechno se ti pokakalo, nikdo te nema rad a to jeste nevis, co se s tebou brzo stane. A to nebude hezke-ale sam sis o to koledoval ty Navstevniku. Po kazde akci prichazi reakce, ktera muze byt neumerna!

alois (Po, 15. 12. 2014 - 16:12)

no v te nemocnici kdyby jste byli tak by jste poznali sami jake to je kdyz clovek nemuze na zachod a je upoutan na luzko a nemuze vsat pouziva bazanta i misu na srani ale obcas jse stane mala nehoda ze pomoci i postel a tak to jse resi plinama a podlozkou pod plinu tzak nevim s ceho tu delate problem a nebo ze je clovek uchylak ci neco jineho apod.

pravý posraný (Pá, 12. 12. 2014 - 20:12)

Co takto vy milovníci...Kdyby to v nemocnici viděli, tak se z toho poserou.

pravý posraný (Pá, 12. 12. 2014 - 20:12)

Tak to je dobř, že jsi se...Úchylnost není nemoc.

milan (Pá, 12. 12. 2014 - 16:12)

Co takto vy milovníci plienok, zájsť si do nemocnici medzi tých, čo tie plienky potrebujú a sú na ne odkázaní?

Ahoj Evo a vsic (Pá, 12. 12. 2014 - 09:12)

ja si davam 2 velke latkove detske osusky-cca 90x90cm,velkou igelitovou plenky a celoigelitove kalhotky-mam natahovaci i zapinaci na bocich a spim v nich a natahnu si na ne kalhoty a jdu ven mezi lidi a ani ta pani,co k ni chodim kupovat bavlnene plenky se me ptala,pro koho ty plenky kupuji.A kdyz jsem ji rekl,ze pro sebe a ze je mam na sobe,tak si me prohlizela a neverila mi.A kdyz je chladno,tak si oblekam jeste silonove damske puncochace.Jinak plenky susim bezne vsem na ocich,nedelam z toho zadnou vedu,nekdy k nim povesim i premachnute gumove kalhotky,at si lidi lamou hlavu.A o tom"pareni se",to neni tak strasne jak si vsichni mysli. Ano kdyz je horko,nebo se potis pri namaze,nebo pri sportu,tak ano.Ale nosim si nahradni suche,vlhcene ubrousky,krem, zasyp. Mam i nahradni 2 gumove kalhotky i male igelitove prosteradlo,kdyz se nekde prebaluju,nebo bych u nekoho spal.Mam tam i nejake jednorazovky-pro nejvetsi nouzi,jinak si je nedavam.Za tech par desitek let to mam docela vychytane a vim co si mohu a nemohu dovolit.Zacal jsem si je objednavat v 1979 u INKY v Benesove Ahoj a preji hezky den a plenkam zdar.

Eva (Pá, 12. 12. 2014 - 08:12)

no ja take obcas vyskousim...promiň,to by mě teda nenapadlo,vždyť v každé druhé reklamě poukazují na to,že se tekutina mění v gel,takže prát nelze.
Pokud pracuješ v prádelně,kde se pleny běžně perou,chápu,že není problém je používat,ale nedovedu si představit,že bych denně prala a věšela x plen.Navíc by určitě při nošení byly víc vidět.Zlatý jednorázovky.

(St, 10. 12. 2014 - 23:12)

no ja take obcas vyskousim teny ale radsi nosim latkove pliny daji jse kdykoliv vyprat adele pouzivat....a skousely jse nikdy vyprat papirovku tak to nikdy skuste a uvidite co jse stane s ostatnim pradlem...neviperete to hned ale po case jse to povede vyprat delam v jedne nemocnici v pradelne a tam jse to stalo s detskeho odd.privezli spinave latkove pleny anikdo to nevytridil ze mezi latkovejma byli i papirovky a to potom bylo nadeleni pak cele odd.detske nemeli ani jednu latkovku po ruce kdyz je zrovna potrebovali

Eva (Út, 9. 12. 2014 - 07:12)

Tena Pants sou nejlepší...Taky mám nejlepší zkušenost s Tenami,všechny jsem vyskoušela a všechny jsou výborné,hlavně Tena Pants Lady Discreet,které jsou navíc i pěkné a na první pohled nepřipomínají plenkové kalhotky.

Karel (Po, 8. 12. 2014 - 21:12)

jaké máte zkušenosti s...Tena Pants sou nejlepší kalhotky na trhu.Pohodlný a perfektně seděj.Chodím dálkový pochody a nikdy jsem neměl odřeniny nebo opruzeniny.
Zkoušel jsem eurony,molipants,abeny a žádný se jim nevyrovnaj.Fakt skvělý.

Eva (Po, 8. 12. 2014 - 08:12)

jaké máte zkušenosti s jednorázovými plenkovými kalhotkami?
Které se nosí nejlépe?

pravá posraný (Čt, 4. 12. 2014 - 13:12)

Neprovokuji, ale bojuji proti úchylům, skrze které se ostatní dívají na doopravdy postižené jako na úchyláky stejného ražení.
Nejsem drsný, jenom reálný.
Právě kvůli takovým úchylákům nás ti druzí nenechají žít.

Eva (Čt, 4. 12. 2014 - 12:12)

Evo a Marto, to co...Tak se zamysli a nech druhé žít.Stejně mám dojem,že jenom provokuješ,ale občas jsi dost drsnej.To nepopřeš.

Reklama

Přidat komentář