Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Danča (Ne, 1. 11. 2020 - 21:11)

Budete asi spolu dlouho a to jste kolem sebe pouze chodily v korkáčích. Není snad možné, že jste je nepoužily jako erotickou pomůcku já bych to určitě nevydržela. Taky bude možné, že manželka objevila tuto diskuzi. Pro zajímavost jaké korkáče nosíte?

Jozef (Po, 2. 11. 2020 - 10:11)

Áno sme spolu dlho . Ja som korkače nosil už aj predtým a jej som ich postupne vnukol. V podstate si žiadne nekúpila sama a aj keď som sa napríklad pri nových pýtal na nejaké dojmu či pocity tak odpoveď bola buď že sú dobré alebo môže byť a tým to skončilo . Nosili sme Protetiky potom sme prešli na Kordan a teraz Vanimar posledné zhruba 3 roky . Pred 3 mesiacmi si zaziadala nové tak sa objednali z úpravou pre halux a ja som tiež pred týždňom neodolal a zaobstaral si ich tiež . Neviem či objavila túto diskusiu alebo čo ju viedlo k tej debate lebo doposiaľ sa k pocitom z nosenia korkačou nevyjadrovala .

Iva (Ne, 1. 11. 2020 - 08:11)

Tak ještě jednou. Třetí den nosím korkáče po dlouhé pauze a době. Je to nádherné, jak mi soustavně tlačí na nožní klendbu a haluxová úprava tomu přidává tvarovou dokonalost. Vychutnávám každý krok a při sezení si kopíruji jejich tvary. Nevím jestli to je tím, že jsem je dlouho nenosila, ale kéž by to zůstalo snad napořád. Do práce rohodnuto, kupuji ještě jedny, ale budou to 39 a pohoda bude dokonalá. A pánové máte pravdu, manželovi se moje červené líbí.

Rapid (Po, 2. 11. 2020 - 21:11)

Rádi jsme pomohli s výběrem. Panu manželovi přeji, ať si podívanou užije do sytosti.

Ivan (Ne, 1. 11. 2020 - 17:11)

Musel by být asi hodně divnej kdyby se mu nelíbila žena v sexy čevených korkáčích. Dál už ani nebudu radši svoji představu rozvíjet.....

Danča (Ne, 1. 11. 2020 - 14:11)

Prostě návykové, neodolatelné a vzrušující je to prostě stále se potvrzující skutečnost. Stačí chvilka a krásně si nás podmaní.

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 13:10)

Korkáče a nejlépe nohy naboso = paráda a radost pozorovat.

Moňa (So, 31. 10. 2020 - 11:10)

Korkáče jsou naše všech domácí obuv. Je paráda, že ty dnešní vydrží podstatně víc, než cca před 10 roky. To jsem byla schopná zlomit patu nebo ukopnout špičku někdy i u třech do roka.

Kačka (Pá, 30. 10. 2020 - 20:10)

Oproti všem vysokým korkáčům co mám jsem si pořídila pro radost nízké masážní vlnkové Vanimary - jsou úžasně příjemné. Kdo je máte taky?

Jana (So, 31. 10. 2020 - 14:10)

Mám je taky, nosím je jen občas pro změnu a potěšení, ale ráda a více je používám k masírování jiných míst než nohou a také je to strašně příjemné.

Pete (Pá, 30. 10. 2020 - 20:10)

Ja je mám taky, božské... Ten první pocit je nepopsatelny.

Naty (Pá, 30. 10. 2020 - 16:10)

Jé tady to žije vzpomináte si na mě ? Psala jsem poprvé na strance 86 i jsem tam dávala odkazy na fotky jak sem v korkáčích. Jdu vám jen říct že jsem na korkáče nalákala čtyři spolužačky takže už nejsem samotná jak před tím :)

Kačka (Po, 2. 11. 2020 - 11:11)

Ahoj, taky jsem na korkáčky nalákala zatím jednu spolužačku a je to super. Ovšem pět holek v korkáčích to musí být napostá paráda a chtěla bych vidět ty pohledy ostatních. To jste všechny z jedné třídy?

Naty (Po, 2. 11. 2020 - 15:11)

No jasný všechny jsme spolu ve třídě. Pohledů sem si moc nevšímala ale jednou nás jen pochválila třídní že to už dlouho neviděla to si jen tak pamatuju :)

Marťas (Po, 2. 11. 2020 - 17:11)

Kluci v tvém věku ještě asi neví, jak jsou korkáče krásné a přitažlivé. Musí to být opravdu krásné pět slečen doufám, že v jednopáskových korkáčích. Dnes už dost rarita a třídní asi pamatuje.

Kačka (Po, 2. 11. 2020 - 17:11)

Tak to bych taky chtěla, aby nás bylo pět i více. Když jdeme se spolužačkou po chodbě, tak mi připadne, že klukům se naše korkáče líbí a i příjemně to komentují. Viděla jsem tvoje bílé, jaké máš doma a jakou barvu korkáčů mají tvoje spolužačky? Já mám ve škole modré a doma bílé vysoké Vanimary.

Naty (Po, 2. 11. 2020 - 19:11)

Doma chodím teď v těch školních vzala jsem si je jak sme teďka tak dlouho doma ale druhý mám taky bílé takže tak no. Nebojte až bude třídní focení tak vám hodím odkaz na fotku. :)

Petr (Út, 3. 11. 2020 - 22:11)

Jakou značku sis koupila?

Rapid (Po, 2. 11. 2020 - 21:11)

Jsme tu samí zvědavci... Uvítáme i domácí focení.

Kačka (Po, 2. 11. 2020 - 21:11)

Co tě tak třeba na korkáčích zajímá?

Reklama

Přidat komentář