Reklama

Polykání spermatu

Stará kurva (Čt, 26. 11. 2020 - 05:11)

Pojď,

Radek (Čt, 12. 11. 2020 - 22:11)

Každá žena, která mi spolkla sperma si ho nemohla vynachválit. Hledám holku, která by mi sperma rada polykala, pripadne i na odpaneni. Napis na [email protected]

Steve (Út, 1. 12. 2020 - 22:12)

To určitě ... Pohádka na dobrou noc? :-D Myslíš že Ti to fakt některá uvěří? :o))))

Petr (Ne, 1. 11. 2020 - 17:11)

Moje žena sperma poprvé spolkla při orálu, ale pak už to nechtěla. říkala,že to má divnou chuť. Od té doby jsem to musel zavčas vytáhnout z pusinky. Tak nevím.

Mirek (So, 27. 2. 2021 - 10:02)

Já bych jí ho nevytahoval, od toho je, abys jí to nastříkal dovnitř a spolkla. Když ne, tak je to ženská na prd.

Libor (Pá, 9. 10. 2020 - 14:10)

S přítelkyní máme takový malý byt, je nám kolem 19 a chodí k nám na návštěvu kamarádka přítelkyně. V pohodě polykají obě a můžu šukat obě. Ona se ta kamarádka nechce nijak na někoho vázat a tak mě přítelkyně nechává, abych ji šukal, když má potřebu a často u nás i přespí. Jednou jsme měli na stolku pizzu a tu kamarádku napadlo, že mi ho vyhoní a vystříká do té pizzy, abychom ochutnali, jaká bude takto vylepšená. Já na tom nevidím nic zázračného, ale holky tak už blbnou každou chvíli. Jo, jo, ženské a ty jejich nápady. A zase ten nádherný pohled, když jedné nastříkám semeno do pusy a potom si spolu obě s ním hrají a předávají si ho, nebo když se do jedné vystříkám a druhá ji pěkně líže a vysává a potom se začnou líbat a zase si ho předávat a ještě se začnou líbat se mnou. Musel jsem si zvyknout na tu chuť. Z toho jsem tak hotový, že můžu šukat znova a ty dvě tohle moc dobře vědí.

Tonda (Čt, 8. 10. 2020 - 21:10)

Moje bývalé přítelkyně to zkusily polknout, ale moc jim to nechutnalo, až na dvě. Jedna to milovala a chtěla pořád do pusy a vše spolkla a vysala. Ta druhá to občas polkla, ale s tou jsme spíš zkoušeli dávat sperma do jídla a pak to ochutnavali. Svoje sperma už jsem také ochutnal přímo nastrikane do pusy a ne jednou.

Patrik (Út, 29. 9. 2020 - 11:09)

Po každé když si ho vyhonit si ho dám....

Roman (Po, 28. 9. 2020 - 15:09)

take tak rad si dam sve sperma

Patrik (Po, 28. 9. 2020 - 14:09)

Já si ho vyhonit a spolknu chutná mi.....

Kateřina (St, 2. 9. 2020 - 03:09)

V létě jsem byla na brigádě na vlakovém nádraží. Mimo jiné jsem uklízela WC. Občas byla v kabinkach na pánských postříkaná mísa spermatem. Někdy i dlaždičky na stěně. Nádherně to tam vonělo . Většinou jsem neodolala a musela jsem ochutnat.

vysoký jalovec (Po, 7. 9. 2020 - 04:09)

ty si v tom hodně frčíš pojd me ho vykouřit

Karel (Pá, 7. 8. 2020 - 07:08)

Ahoj,nasla byse tu divka,ktera rada kouri az do konce a mohl se ji vystrikat do pusinky.Naoplatku muzu olizat ja tebe.Napis [email protected] jsem z Prahy 10.

AnONYM (Pá, 7. 8. 2020 - 07:08)

Zdravím, píše se tu o polykání ejakulatu, ale jak to mají můži u žen? Ochutnali jejich šťavicku? Dělají to často?

Návštěvník (Po, 13. 7. 2020 - 15:07)

pokaždé pod jiným nickem, ignorujte, jinak se odsud nehne

Návštěvník (Po, 13. 7. 2020 - 15:07)

ožralá stará baba to je

Gapca (Čt, 28. 5. 2020 - 04:05)

Ja jsem se sesvim muzem seznamila na zakladce.Uz tehdi jsem mu ho kourila a polikala jeho semeno.Tim to mu davam najevo,ze ho moc a moc miluju a jsem rada ze ho muzu takto uspokojovat a spolknou jeho teple semeno.

kokot (Po, 7. 9. 2020 - 04:09)

ty pičo takovou ženskou bych chtěl mět !

Jana (Čt, 28. 5. 2020 - 00:05)

Polykám mého přítele od začátku. Myslím si, že je to základ zdravého vztahu. Miluji ho se vším všudy a tak i s jeho spermatem, které je mimochodem fajn. :) Bez chuti a zápachu, takže ideální. Hlavně, že mu to dělá radost. Je vždycky štěstím bez sebe, když vidí, že ho polykám... :)

Monika (Ne, 24. 5. 2020 - 11:05)

Já ráda polykám a podělím se o to i s přítelem. Když máme třeba pizzu, tak mu ho vyhoním a vystříkám na ni a oba si potom pochutnáme. Pokud je u nás moje kamarádka, tak se toho také zúčastní, jinak nikdo jiný. Když mu ho honíme obě, tak to vypadá, že vystříkne větší dávku. Zkusila jsem ho nechat vyhonit jen kamarádkou a výsledek byl taky o trochu lepší a teď je to už tak stejné. Je víc vzrušený z "cizí" než ze mě? Řekl mi, že poprvé byl nervózní, později ho to vzrušovalo na maximum a teď to už bere normálně jako se mnou. Když máme chuť, tak si přítele pěkně "podojíme" a poté si pochutnáme.
To nechápu, že se toho některé štítí a nevzaly to do pusy.

Reklama

Přidat komentář