Reklama

prvni masturbace

Michal (Po, 16. 8. 2021 - 15:08)

Klidně napiš ig michal_hrouda profilovka logo los Angeles Kings

Nik (So, 24. 10. 2020 - 09:10)

Napiš IG

Návštěvník (Út, 27. 10. 2020 - 13:10)

A kolik Ti je?

Návštěvník (Út, 27. 10. 2020 - 13:10)

A kolik Ti je?

Návštěvník (Út, 10. 11. 2020 - 07:11)

24 let nic neumím nevím jak to dělat.

Návštěvník (Út, 10. 11. 2020 - 10:11)

ty musíš být kapon

Kuba (St, 21. 10. 2020 - 15:10)

Pisni na meil [email protected]

Blbec (Čt, 8. 10. 2020 - 22:10)

Moje první masturbace byla v jedenácti a teďka je mi 14 a honím do ted je to skvělé na uvolnění

Petr (St, 21. 10. 2020 - 12:10)

a jak často ho honíš?

god (St, 7. 10. 2020 - 22:10)

Cool

Ato (Ne, 4. 10. 2020 - 03:10)

Tohle už je delší dobu zpátky. Byl jsem ještě s mojí ex a chtěla u mě spát moje sestřenice, které v té době bylo kolem 11, 12 let. Souhlasil jsem a po večeři a filmu šla spát do ložnice a já s mojí zůstal na rozloženem gauči v obýváku. Po nějaké době jsme vypnuli TV a že taky půjdeme spát. No spát jsme nešli a bejvala mě svlékla a začala mi ho honit. Já ležel na gauči, ona nade mnou a začala mi ho kouřit. Najednou jsem měl pocit že se někdo dívá a když jsem se podíval mezi dveře tak tam stála sestřenka a dívala se na nás a jen co jsem se na ni podíval, tak se zeptala co děláme, jestli prý sex. Byli jsme v šoku a dělali chvíli že nic. Ale ex jí řekla, že něco podobného, že mi dělá dobře a hraje si s mým penisem. Sestřenka tam stále stála a po chvíli řekla, aha a bylo ticho. Pak bejvala řekla, že jestli by to chtěla vidět, ať rozsvítí, jestli to nebude vadit mě. Mě to nevadilo a řekl jsem ať se nebojí a rozsvítí a jde k nám. Rozsvítila, šla k nám na gauč, kde jsem ležel nahý na zádech a u mě seděla ex. Sestřenka byla rudá, pousmívala se a nevěděla kam se má dívat, ale nejvíce se dívala na můj penis. Sedla si k ex a ta ji začala říkat co mi to dělala a proč a sestřenice poslouchala a pořád se dívala na péro, které mi stálo. Bejvala vzala penis do ruky a říkala, že takhle je když mi stojí, co jsou koule, žalud atd. Pak ji začala ukazovat a vysvětlovat jak se honí péro a sestřenka ani nevydala hlásky a jen upřeně vše pozorovala. Dívala se jak mi ex honí, jak predkozka jezdí sem a tam, jak mi dráždí žalud atd. Já jen ležel a užíval si tohle všechno a vše jsem nechal na mé bývalé. Ta povídá, jestli by jsi ho sestřenka nechtěla zkusit osahat a třeba i honit. Ta jen koukala a pověděla, že raději asi ani ne. Ex jí přemlouvala, no ani moc nemusela, sestřenka se spíš jen styděla a nevěděla co a jak, ale sama to asi chtěla zkusit. Tak ji bejvala, řekla jak a kde ho má chytit a může si ho prohlédnout. Já jen řekl, ať se nebojí, že mi to nevadí a že mě to nebolí, ať dělá co chce, že kdyby to bylo nepříjemné, že to řeknu. Tak se ho dotkla jedním prstem a to bylo vše. Neboj se toho, řekla ex a vzala ho do ruky hodně pevně, ohla mi ho, stáhla predkozku a plácla mě přes žalud. Vidíš, nic to není a jeho to nebolí, ale líbí se mu to, tak na a zkus si něco ty. A předala ji můj penis do ruky. Malá sestřenka ho nyní držela v ruce a jen se dívala a ex ji radila co má dělat, aby mi jezdila nahoru a dolů a tak se snažila to dělat a musím říct, že to nedělala zle. Prohmatala mi koule, osahala celý penis, stahovala predkozku a drazdila žalud. Pak se mojí ex zeptala, co mi to dělala, že měla hlavu u něj? A tak ji vysvětlila, že mi ho kouřila a že ji to ukáže, ať ji ho předá. Bejvala mi ho lizala, sála a kouřila a sestřenka se zase jen dívala a dost z blízka. Ex ji říká, jestli chce taky, že to je dobrý. Pak nevím co bylo, neviděl jsem dolů, ale měl jsem pocit, jako by se mě jazykem dotkla na žaludu a ex říká, tak ho olizni. A sestřenka ho začala lízat jako lízátko. Pak už jsem cítil že dlouho nevydržím a tak jsem to bejvale oznámil, že pokud něco ještě chtějí zkusit, že ještě můžou, ale pak už asi budu. Tak mi ho sestřenka vzala ještě do pusy a chvíli mi ho zuzlala. Řekl jsem že už to asi nedám a budu a jestli mě udělají a ex vysvětlila, co to znamená a co bude, aby se sestřenice nelekla. Zeptal jsem se jestli to chce celé zkusit sestřenka sama, že mi ho jen chytne a bude honit dokud nevystrikne sperma. Chvíli váhala, ale nakonec že ano a tak mi ho chytla do ruky a začala honit. Říkám, ať ho chytne pevně a bejvala ji také radila, jak ho držet, jak jezdit a jak rychle. Já začal vzdychat a bejvala jen radila, že to dělá dobře, že se mi to líbí a aby nepřestala a zrychlila a pořádně ho zmáčkla, že už to bude, tak ať jede pořád, co nejvíc. Byla Boží a já začal stříkat a lítalo to všude možně a sestřenka honila dál jako zběsilá a smála se u toho a jen říkala "hustý". Ty vystriky byly snad nekonečné, ale když už nic nestrikalo, tak ona honila dál a říkám jen ať ještě zkusí pokračovat chvíli. Skubalo mi v něm a po chvíli přišel ještě jeden malý vystrik a řekl jsem že stačí. Ex se usmívala a hladila mě, sestřenka se vyloženě smála a měla celou ruku od spermatu, ale to bylo rozstrikane snad všude kolem. Bejvala ji ještě řekla o spermatu a ukázala jí že se to dá jíst a olizala mi penis, který už ochabnul a že může zkusit oliznout to co má na ruce. Sestřenka to zkusila, ale moc ji to nechutnalo. Utrelo se sperma, umyli se ruce s ještě se podívala na můj penis když mi nestál a konečně šla spát a my taky. Bylo to vyčerpávající, ale nebylo to vše, byl to jen začátek a se sestřenkou jsme a jsem si ještě dost zažil.

Pablo 82 (Pá, 16. 4. 2021 - 18:04)

Kolik ti tehdy bylo??
Každopádně zajímavé zaučování.
Věřím,že pak u vás spala často a jistě i moc ráda...

Jana (Ne, 1. 11. 2020 - 11:11)

To bylo dost dobrý, máš laskavou bejvalku i sestřenici. Vžila jsem se do obou a bylo to vzrušující.

Tonda (Ne, 1. 11. 2020 - 14:11)

Bylo to super a rád na to vzpomínám. Zase bych si to všechno nejraději zopakoval. Dělali jsme toho celkem dost v té době.

Z (Čt, 8. 10. 2020 - 22:10)

Z

Oskar (Čt, 1. 10. 2020 - 20:10)

Je tady nejaka 11-12 letá holka ...na porádnou kurbu?

Z (Čt, 8. 10. 2020 - 22:10)

Z

jirka (Út, 29. 9. 2020 - 15:09)

Ahoj , první masturbace ? s mojim bráškou , mě bylo asi 9 a jemu 11 . Od tý doby každovečerní společná honitba a hodněkrát vzájemná .Je to super baví nás to pořád.

Z (Út, 29. 9. 2020 - 16:09)

Z

Martin (Út, 29. 9. 2020 - 15:09)

Souhlasím já 11 bráška 13, a společně to bylo nejlepší, a máme to tak do dnes

Reklama

Přidat komentář