Reklama

prvni masturbace

Anonym (Út, 1. 12. 2020 - 00:12)
Tom (Čt, 26. 11. 2020 - 19:11)

Ahoj já jsem ještě nemasturboval a četl jsem žekluk ktomu potřebuje nějaké vzrušení nechtěla by si semnou nějaká holka psát mohli bychom dát třeba videohovor a já bych ukázal jak si honím (nejsem úchyl) napište mi na 739250223

Pavla (Čt, 26. 11. 2020 - 19:11)
Steve (Čt, 12. 11. 2020 - 17:11)

Děti ... šup učit! :-D

Honza (Út, 10. 11. 2020 - 12:11)

Já jsem začal v 11, když jsem zjistil, jak je příjemný si za něj tahat. Pak přišla křeč v břiše, hrozně krásný pocit. Něco přes rok to bylo bez výstřiku, ale vždycky, když ta křeč přišla, tak za chvíli se to dalo zopakovat. Nebyla žádná únava ani pocit vyřízení, že máš dost. Tak jsem to dělal každou volnou chvíli. Když asi ve 13 začala produkce spermií, tak se to změnilo. Pocit sice zesílil, ale následovala pauza, ve které se ztratila chuť ot zopakovat. Dnes stříkám slušně, ale pak mám opravdu dost. Za hodinu se to dá opakovat, někdy i za půl, ale pak je ten pocit mnohem slabší a nestojí to za to.

Kuba (Út, 10. 11. 2020 - 19:11)

A taky honíš během online vyučování

Honza (St, 11. 11. 2020 - 01:11)

Jasně, během tvého vyučování. Ale pro mě už to není, myslím to vyučování. Jsem už starší. Ženy to denně nechtějí a ruka tě nezradí. I žena ti to raději udělá, než abys jí zahýbal. Co se v mládí naučíš .... Každý orgán potřebuje trénovat, jinak zakrní. Při online vyučování si dej pozor na webkameru.

Kuba (St, 11. 11. 2020 - 16:11)

Neboj máme online výuku bez webcam

Jan (Ne, 15. 11. 2020 - 16:11)

Je mi 16 nechceš si na messu nebo na ig či emailu povídát o masturbaci?

Kuba (Ne, 15. 11. 2020 - 16:11)

Jo můj meil [email protected]

Simpson (Ne, 8. 11. 2020 - 22:11)

Ahoj mám problém když masturbuji tak si musím pořád slinit žalud když to nedělám tak mi tzv. usche a potom se mi začne předkožka tzv. rolovat jeto normální popřípadě co s tím.

Martin (Po, 9. 11. 2020 - 09:11)

Zkus použít lubrikační gel. Jinak můj meil [email protected]

Návštěvník (Pá, 6. 11. 2020 - 00:11)

Miluji onanovat

Šárka (Ne, 1. 11. 2020 - 08:11)

Byla jsem v šestnácti ještě panna a častokrát jsem si honila pipinu a když jsem už byla v transu tak jsem zkoušela si svíčkou přetrhnout blánu ale bolelo to jak hrom tak jsem to nedokázala. A ž jednou přišel k nám sousedův syn a šli jsme na mikulášskou zábavu tam se něco upilo a po zábavě mi říkal ať jdu ještě s ním domů. Doma byl sám rodiče byli na chatě tak jsme se osprchovali spolu ve sprše jsem viděla že už mu stojí a bez váhání jsem mu ho začala honit . Sundal mi ruku že až v posteli. Položil si mě na záda roztáhl mi nohy pusou se mi přisál k pipině bylo to poprvé co mě kluk lízal pak se natočil nade mě a ptáka mi strčil do úst, nevěděla jsem co mám dělat jen sem ho držela jednou rukou a on mi jezdil s ním v puse po chvilce ně přestal lízat , začal vzdychat a v ptáku mu zaškubalo a já měla plnou pusu semene .Podal mi ručník ať to vyplivnu do něj. Pak jsme se znovu osprchovali hlavně jsem si vypláchla pusu a znovu zalehli a to už jsme se začali věnovat svým pohlavním orgánům .Řekla jsem mu že jsem ještě panna ale chci to dneska skončit . Tak jsme se začali mazlit líbat a přešli jsme na intimní místa mu už zase krásně stál a já jsem tam měla potopu . Společně jsme nasadili kondom lehl si na mě pomaličku ho do mě zasouval až to začalo jako by štípat a najednou to povolilo a penis mu tam zajel celý až po koule rukou jsem to nahmatala a začal ve mě jezdit ani mě to moc nebolelo a po chvilce jsem se udělala ale i on začal vzdychat a taky se udělal. Když ho vytáhnul z pipiny kondom byl plný semene a na něm pár teček krve .Tak jsme se ještě jednou osprchovali já jsem mu ho umyla a trošku pohonila ale už se nechtěl postavit já bych si ještě dala říct jednou ale nechali jsme to na ráno za světla to bylo o to krásnější .Pipina mě ani moc nebolela tak že jsme si to užili sice s kondomem ale to nevadilo.

Kdyby tě to lákalo,tak si ho před tebou naživo vyhoním...dej kdyžtak vědět! Jirka

Abe (Út, 27. 10. 2020 - 22:10)

První masturbace mi dělaly v pěti letech sestřičky v nemocnici po operaci zcela přirostlé předkožky. Nejdřív mi poklepaly na uzdičku a když se mi postavil, nemilosrdně přetahovaly přes krvavého žaluda. Šílená bolest. Když mne propustili do domácího ošetření, měla mi to dělat máma. Nechtěla, tak sjednala místní babku kořenářku, mastičkářku. Ta mi penis koupala ve svých lektvarech a masírovala mastičkou. Bylo to stále příjemnější. Hrála si s mým pindíkem ráda a byla moc vzrušená. Když se máma nedívala, strkala si mou ruku do mokrého rozkroku a nechala si dělat potěšení také. Líbilo se mi to tak, že jsem se začal honit sám. Jakmile máma zjistila že se honím, bylo po rehabilitaci. Dohlížela na to, abych se pravidelně ukájel, ale s babkou jsem už měl vztah, který se časem prohloubil, ale to už je jiné téma.

Jan (St, 21. 10. 2020 - 14:10)

Čau, je mi 15 někdo kdo by si chtěl na ig povídat o masturbaci jestli, tak napiš a já napíšu můj ig

Michal (Ne, 14. 11. 2021 - 08:11)

Napiš ig rád pokecam s tebou o masturbaci atd

Matouš (Ne, 14. 11. 2021 - 18:11)

Klidne taky rad pokecam

Michal (Ne, 14. 11. 2021 - 18:11)

Tak mi napiš na ig michal_hrouda profilovka Ferrari a byl bys schopen poslat videa jak stříkáš nebo fotku penisu samozřejmě rád s tebou pokecam o masturbaci

Reklama

Přidat komentář