Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Pá, 30. 10. 2020 - 19:10)

Jsme doma a vysauněný a vykoupaný. Bylo nás tam v Schandau strašně málo lidí a tak to byla paráda. Venku jsme nečůraly a až doma a tak zítra se vyčůráme venku. Dnes byla zima a bylo ošklivo a jestli bude zítra líp tak vyrazíme na houby,aby si mohla Miška vzít v neděli domů. To si uděláme daleký výlet k ní do jižních Čech a to mi bude po ní zase smutno.

Žaneta (Pá, 30. 10. 2020 - 19:10)

Tak to byl super den! A co Ťufík?

Klára (Pá, 30. 10. 2020 - 20:10)

Ťufík je lepší, ale kapeme mu do očí a má na pět dnů nějaké kapsle,co se vysypou do jídla. Ale bude to ok. Niki je s ním a skoro s námi nechtěla jet.Ale bude to dobrý.

Natalie (Pá, 30. 10. 2020 - 20:10)

Jsem ráda za králíčka,že je lepší. Prosím tě jak jste přišly na to originální jméno Ťufík ?

pro Kláru a spol. (Pá, 30. 10. 2020 - 11:10)

Masochismůůůs onanie, masturbacéééé, sodomie, tohle já má strašně rád, to já dělám častokrát, já jsem totiž sexuálně deviovanej......hlásím se do klubu

Libor (Pá, 30. 10. 2020 - 12:10)

nosím stále ženské prádlo spodní..... onanuji v posteli i pod ní.... a když vyjdu do ulic, pod kabátem nemám nic....já jsem totiž sexuálně evidovanej.... Vítej v klubu. Až budeš na našem koncertě,tak tohle dáváme jako přídavek, jako totální recesi. Bohužel ale nejdřív asi až příští rok.

Matlák (Pá, 30. 10. 2020 - 11:10)

Já mam uhonil vyteklýho jak klarká spolu daly čuriní u auta jak teklo moc u mne taky moc do ní vytekly bylo

Návštěvník (Pá, 30. 10. 2020 - 12:10)

No vidíš Matláku jak ti to jde. Šikovnej.

Klára (Pá, 30. 10. 2020 - 11:10)

Ťufík dostal antibiotika a je to jen klasický zánět, nic vážného a už jsme doma. Byli jsme v Rumburku u veterináře. Návštěvníku máš pravdu,že ikdyž jsme se vyčůraly doma než jsme jely tak jsme se musely vyčůrat ,když jsme jeli zase od lékaře. U veteriny je malé parkoviště a nikde nikdo nebyl a tak jsme to pustily za autem ven u chodníku, Nikolka ani u doktora nepotřebovala tolik, ale jak jsme vyšly ven, tak se asi v bříšku uvolnila a už se trápila, a že musí rychle na malou a tak zaběhla a se schovala za naše auto a hned čůrala z pipinky a širokým proudem,protože měla pipinku sevřenou a teklo jí to přes celou a ne rovným pramínkem já jsme začala čůrat u ní ,ale měla jsem proud přímo před pipinku z čůrací dírky a obě jsmeudělaly loužičky, které tekly k sobě a spojily se v jednu větší. Libor nás nechal a vyčůral se stranou za stromem taky. Chceme jet po obědě do Schandau. Niki asi pojede taky,ikdyž se bojí o Ťufíka,ale ono se to srovná. Německo se asi zavře další dny a tak to chceme využítco půjde. Miška až a mamčou zatím dělaly oběd. Jestli čůrala a jak to jsem se neptala,ale měla ráno kafe a tak asi byla.

oliver (Pá, 30. 10. 2020 - 12:10)

chvíli jsem tu na diskuzi nebyl a holky jste stále neskutečně sugestivní. Už si vás nemusím představovat, jen Mišku,ale i tak je to paráda. Užívejte poslední šanci na koupání. Kdybych neměl práci, hned bych se za vámi vydal taky,ale dnes to nejde.

K. (Pá, 30. 10. 2020 - 13:10)

Jen tam zajeď. Uvidíš je nahé v sauně a třeba ti Miška dá tam někde na záchodě.

Návštěvník (Pá, 30. 10. 2020 - 13:10)

Ta mu tak určitě podrží na první setkání. To není žádná štětka.

Návštěvník (Pá, 30. 10. 2020 - 13:10)

Zatím vždy podržela napoprve.

Pozorovatel (Pá, 30. 10. 2020 - 14:10)

Hm, tak to ne vždy.

No (Pá, 30. 10. 2020 - 18:10)

Ale často.

Mike (Pá, 30. 10. 2020 - 12:10)

Nádhera !!!!

Návštěvník (Pá, 30. 10. 2020 - 10:10)

Nikola bude tak vynervovaná,že bude muset čůrat cestou nebo se pochčiješ. Dle asi si řekne a pustí to někde u auta nebo v koutě. Ale kdyby si došla na WC třeba u veterináře bylo by to lepší. Tam záchod mají určitě a když si nechce sedat tak může čůrat přikrčená z výšky nad záchodem do něj. To se snad umí trefit.

Návštěvník (Pá, 30. 10. 2020 - 10:10)

No Klára je stejná učůránka . Jestli měla kafe,tak bude močit taky hned někde v koutě. Ona na klasickej záchod asi nepůjde.

Miška (Pá, 30. 10. 2020 - 09:10)

Klára odjela před chvílí s Nikolou a Liborem k veterináři . Králíček má ve očičkách něco asi zánět, že skoro nevidí. Niki plakala bojí se o něj a já jsem tady s maminkou. Čuraly jsme na záchodě, ale není na to teď atmosféra psát. Až jak to dopadne. Ozveme se.

Klárka (Pá, 30. 10. 2020 - 09:10)

Celkem dobře, jakpřes kopírák. Močim, suším houby jo a připrvujeme s Miškou a liborem trojku. Bude to fajn.

Reklama

Přidat komentář