Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

oliver (So, 31. 10. 2020 - 19:10)

nebudete mi věřit,ale vzal jsem známou a jeli jsme do Schandau a přes Mikulášovice zpátky do Byšic. Opravdu je to tam super a nikdy jsem tam ještě nebyl a asi to opravdu zavřou do karantény. Moc jsem na vás holky myslel a měl jsem strašný cukání vás pozdravit,ale ovládl jsem se a jak jsi napsala, stejně jste byly někde v lese. Tak hezký večer a snad se někdy ještě potkáme. Krásný večer s Miškou a zítra vpořádku dojeďte tam i zpět!

Žaneta (So, 31. 10. 2020 - 20:10)

Zítra na vás budu myslet,abyste vporadku dojeli. Já jsem dnes objížděl hřbitov na dušičková. Tam se mi chtělo hrozně čůrat taky,ale držela jsem to a pak to ale musela pustit u auta,protože bych to těžko domů vydržela, takovou louži, co jsem měla v sobě a co jsem vyčůrala. A to jsem doma byla,ale ono je to 65 kilometrů.

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 20:10)

Takových učůránek jsem viděla i tady na dusičkách v Praze snad deset za zhruba hodinu. Od malých holek až po důchodkyně. Ale tak vždyť o nic nejde. Kam má člověk zajít?

Návštěvník (Ne, 1. 11. 2020 - 08:11)

No u nás je třeba na hřbitově krásně udržované WC.

Mike (So, 31. 10. 2020 - 19:10)

Holky moc krásný čůrání.Kéž bych mohl být pod tím stromem s tebou.... NO víš, moje fantazie jsou šílený a já je musím pak dotáhnou do konce a s tebou to jde nádherně snadno.

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 12:10)

Stejně jestli půjdou holky na houby ,budou močit venku. Už jsou tak nastavený.

Karolína. (So, 31. 10. 2020 - 15:10)

Když jseš tak nastavená, tak se ti chce na malou v takových situacích a je to jako reflex. Prostě musíš a stupňuje se to ,že bys to nevydržela. Já v jejich letech byla takhle nastavená při cestě z dramaťáku nebo z baletu. A měla jsem to domů kousek přes náměstí a do vedlejších uliček tak 10 až 15 minut, ale domů bych přišla počůraná, kdybych se nevyčůrala po cestě někde v rohu.A už jsem měla takový svý místo a tam se mi chtělo vždycky nejvíc a čůrala jsem taky takintenzívně jako třeba tady Klára s Míšou.

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 18:10)

:))))))

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 17:10)

No já nevím, seš taky divná.

Žaneta (So, 31. 10. 2020 - 08:10)

Souhlasím ,je hnusně. Nechcete jen odpočívat a houby nechat na jindy? Nebo nečůrejte venku. Pozdravuji na chalupu.

Klára (So, 31. 10. 2020 - 06:10)

Byla jsem čůrat na záchodě ,ale je tu všude klid tak jdu ještě do pelíšku k Liborovi. Pipinka už chtěla pustit moč a vzbudila mně a čůrala mi dlouho než to všechno z bříška vyproudilo ven. Šišmíšo,zatím nic nepřišlo.

Mike (So, 31. 10. 2020 - 07:10)

Nakoukl jsem Klárko z okna,je tam hnusně. Taky se budu vyvalovat v posteli. Kašlu na to.

Nubar (Pá, 30. 10. 2020 - 23:10)

Poslal jsi jim vibrátor?

Šišmiš (Pá, 30. 10. 2020 - 20:10)

Holky došlo vám to,nebo ne? Možná asi až v pondělí.

Klára (Pá, 30. 10. 2020 - 19:10)

Jsme doma a vysauněný a vykoupaný. Bylo nás tam v Schandau strašně málo lidí a tak to byla paráda. Venku jsme nečůraly a až doma a tak zítra se vyčůráme venku. Dnes byla zima a bylo ošklivo a jestli bude zítra líp tak vyrazíme na houby,aby si mohla Miška vzít v neděli domů. To si uděláme daleký výlet k ní do jižních Čech a to mi bude po ní zase smutno.

Žaneta (Pá, 30. 10. 2020 - 19:10)

Tak to byl super den! A co Ťufík?

Klára (Pá, 30. 10. 2020 - 20:10)

Ťufík je lepší, ale kapeme mu do očí a má na pět dnů nějaké kapsle,co se vysypou do jídla. Ale bude to ok. Niki je s ním a skoro s námi nechtěla jet.Ale bude to dobrý.

Natalie (Pá, 30. 10. 2020 - 20:10)

Jsem ráda za králíčka,že je lepší. Prosím tě jak jste přišly na to originální jméno Ťufík ?

pro Kláru a spol. (Pá, 30. 10. 2020 - 11:10)

Masochismůůůs onanie, masturbacéééé, sodomie, tohle já má strašně rád, to já dělám častokrát, já jsem totiž sexuálně deviovanej......hlásím se do klubu

Libor (Pá, 30. 10. 2020 - 12:10)

nosím stále ženské prádlo spodní..... onanuji v posteli i pod ní.... a když vyjdu do ulic, pod kabátem nemám nic....já jsem totiž sexuálně evidovanej.... Vítej v klubu. Až budeš na našem koncertě,tak tohle dáváme jako přídavek, jako totální recesi. Bohužel ale nejdřív asi až příští rok.

Reklama

Přidat komentář