Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Matlák (Pá, 30. 10. 2020 - 11:10)

Já mam uhonil vyteklýho jak klarká spolu daly čuriní u auta jak teklo moc u mne taky moc do ní vytekly bylo

Návštěvník (Pá, 30. 10. 2020 - 12:10)

No vidíš Matláku jak ti to jde. Šikovnej.

Klára (Pá, 30. 10. 2020 - 11:10)

Ťufík dostal antibiotika a je to jen klasický zánět, nic vážného a už jsme doma. Byli jsme v Rumburku u veterináře. Návštěvníku máš pravdu,že ikdyž jsme se vyčůraly doma než jsme jely tak jsme se musely vyčůrat ,když jsme jeli zase od lékaře. U veteriny je malé parkoviště a nikde nikdo nebyl a tak jsme to pustily za autem ven u chodníku, Nikolka ani u doktora nepotřebovala tolik, ale jak jsme vyšly ven, tak se asi v bříšku uvolnila a už se trápila, a že musí rychle na malou a tak zaběhla a se schovala za naše auto a hned čůrala z pipinky a širokým proudem,protože měla pipinku sevřenou a teklo jí to přes celou a ne rovným pramínkem já jsme začala čůrat u ní ,ale měla jsem proud přímo před pipinku z čůrací dírky a obě jsmeudělaly loužičky, které tekly k sobě a spojily se v jednu větší. Libor nás nechal a vyčůral se stranou za stromem taky. Chceme jet po obědě do Schandau. Niki asi pojede taky,ikdyž se bojí o Ťufíka,ale ono se to srovná. Německo se asi zavře další dny a tak to chceme využítco půjde. Miška až a mamčou zatím dělaly oběd. Jestli čůrala a jak to jsem se neptala,ale měla ráno kafe a tak asi byla.

oliver (Pá, 30. 10. 2020 - 12:10)

chvíli jsem tu na diskuzi nebyl a holky jste stále neskutečně sugestivní. Už si vás nemusím představovat, jen Mišku,ale i tak je to paráda. Užívejte poslední šanci na koupání. Kdybych neměl práci, hned bych se za vámi vydal taky,ale dnes to nejde.

K. (Pá, 30. 10. 2020 - 13:10)

Jen tam zajeď. Uvidíš je nahé v sauně a třeba ti Miška dá tam někde na záchodě.

Návštěvník (Pá, 30. 10. 2020 - 13:10)

Ta mu tak určitě podrží na první setkání. To není žádná štětka.

Návštěvník (Pá, 30. 10. 2020 - 13:10)

Zatím vždy podržela napoprve.

Pozorovatel (Pá, 30. 10. 2020 - 14:10)

Hm, tak to ne vždy.

No (Pá, 30. 10. 2020 - 18:10)

Ale často.

Mike (Pá, 30. 10. 2020 - 12:10)

Nádhera !!!!

Návštěvník (Pá, 30. 10. 2020 - 10:10)

Nikola bude tak vynervovaná,že bude muset čůrat cestou nebo se pochčiješ. Dle asi si řekne a pustí to někde u auta nebo v koutě. Ale kdyby si došla na WC třeba u veterináře bylo by to lepší. Tam záchod mají určitě a když si nechce sedat tak může čůrat přikrčená z výšky nad záchodem do něj. To se snad umí trefit.

Návštěvník (Pá, 30. 10. 2020 - 10:10)

No Klára je stejná učůránka . Jestli měla kafe,tak bude močit taky hned někde v koutě. Ona na klasickej záchod asi nepůjde.

Miška (Pá, 30. 10. 2020 - 09:10)

Klára odjela před chvílí s Nikolou a Liborem k veterináři . Králíček má ve očičkách něco asi zánět, že skoro nevidí. Niki plakala bojí se o něj a já jsem tady s maminkou. Čuraly jsme na záchodě, ale není na to teď atmosféra psát. Až jak to dopadne. Ozveme se.

Klárka (Pá, 30. 10. 2020 - 09:10)

Celkem dobře, jakpřes kopírák. Močim, suším houby jo a připrvujeme s Miškou a liborem trojku. Bude to fajn.

Miška (Pá, 30. 10. 2020 - 09:10)

Tak tohle jasně není od ní. Někdo tady hloupě píše za ní.

Mike (Pá, 30. 10. 2020 - 09:10)

Jasný, vpohodě,když nebude nálada tak si dejte v psaní pauzu,ale kdyby byla, moc se budu těšit. Třeba na čůrání od tebe Míšo, jestli nepůjdeš čůrat po snídani po čaji nebopo kafi. To taky se většinou musí hodně brzy potom. Tak ať to dobře dopadne s králíčkem a hezký den přeji vám všem.

Mike (Pá, 30. 10. 2020 - 09:10)

Klárko dobré ráno. Jak je?

Viktor (Pá, 30. 10. 2020 - 00:10)

Jednou jsem opil kámošku a když jsem ji odvedl na záchod čurat,dal jsem pod ní skleničku a chytil jsem to do ní ,ani to moc neřesila jak byla mimo sebe. Pak jsem to vypil a chutnalo mi to a vzrušilo mně to a strčil jsem jí ho tam a udělal se do ní.

Návštěvník (Pá, 30. 10. 2020 - 08:10)

To sis to tedy užil s úplně opilou holkou, která ani nevěděla co se děje. Fuj.

Natalie (Čt, 29. 10. 2020 - 21:10)

Klárko taky na vás všechny myslím a jsem ráda, že ignoruješ některé provokatéry ,co se ti vysmívají. Jste fajn holky a Libor je tvá opora tak se ničím nenech rozhodit. Dřív bez Libora jsi byla hodně křehká ,teď už jsi víc zralá a zakotvená.

Reklama

Přidat komentář