Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 29. 10. 2020 - 22:10)

Natalie,Matlák se ti neozval,že by si udělal dobře. Třeba jsi ho tolik nenaladila on se neudělal.

Šišmiš (Čt, 29. 10. 2020 - 21:10)

Holky poslal jsem vám drobnost,zítra byste to měly mít. Nestrachujte se, nic skandálního ani ohrožujího. Je to na osvěžení. A jestli mi za to uděláte čůrání pod viaduktem,budu rád, ale není to podmínka.

Klára (Čt, 29. 10. 2020 - 20:10)

Jsme doma a dnes jsme byly se podívat na koně a pak se stavily u Helenky a došly jsme domů s jedním vyčůráním cestou pod stromem ,kde jsme pokropily místní spadlé listí. Zítra pojedeme jestě do Schandau a zbydou nám do konce roku tři poslední vstupy vybrat a to snad dáme,ikdyž od pondělí se německo zavře do karantény. Dnes jsme se chtěly projet i na koni,ale obsluha bohužel tam byla jediná a tak to nešlo,ale stejně jsme prožily krásné zážitky . Taky jsem chvili jezdila autem,protože jsme musely do Mimoně na jízdy,ale zvládly jsme to i s Liborem a tam se Miška podívala na nás domeček a počkala tam s Nikou na mně. Udělaly jsme další čůrání na domečku ,ale na záchodě a vyrazily zpátky. Vše je v pohodě a budu se těšit na zítřejší vykoupání a vysaunování a ozvu se zase brzy.

Žaneta (Čt, 29. 10. 2020 - 20:10)

Holky jsem s vámi každý den když ne písemně ,tak v myšlenkách na dálku a moc vám přeju ať si vše užíváte do sytosti, hlavně v téhle blbý době, Ale důležité je mít pohodu a klid v sobě a pak se vše překoná.

pisoáry pro ženy (Čt, 29. 10. 2020 - 18:10)

S touto novinkou přišli v Mikulášovicích a Mimoni. Pojízdné pisoáry, které připomínají popelnice s otvorem zhruba ve výši kolen, chtějí radní nainstalovat do ulic kolem hospod, obou viaduktů a dalších. Opilci, kteří kropí ulice cestou z hospody, ženy, které neudrží moč a znečišťují tak zápachem veřejný prostor, působí obyvatelům nemalé problémy. Ulice čpí močí a pohled z okna na potácející se postavy, jak si ulevují do záhonů, domovních dveří nebo výloh, také není zrovna vábný.Stejně tak trpí veřejná zeleň.

Nový druh veřejných toalet nabízí ženám možnost močit přímo na ulici. Výhodou je, že moč se v nádobách přemění na bio-hnojivo.

Bude to fungovat?
Přitom močení na ulicích není levnou záležitostí, je totiž zakázané. Za minulý rok bylo pokutováno 42 lidí, kteří na pokutách zaplatili asi 230 tisíc korun. Jedná se sice o stále stejné firmy, ale město se jim i tak snaží vyjít vstříc.

Když odbor životního prostředí přišel s tímto neobvyklým řešením, nadšeně to zástupci města přivítali. Zástupce města Zalatílek říká: „Je to skvělý nápad. Doufám, že to bude fungovat. Procházet některými ulicemi je kvůli zápachu moči opravdu nepříjemné v lese se s dětmi bojíme, kdo na nás vystrčí odhalené ohanbí.

A pokračuje: „Na druhé straně chápu sociálně zaostalé lidi, případně se zdravotními problémy a proto se jim snažíme pomáhat "

Návštěvník (Čt, 29. 10. 2020 - 18:10)

V poho

Tamara (Čt, 29. 10. 2020 - 14:10)

A já se jednou takhle počůrala ,když tam furt byli lidi kolem a čekala jsem až odejdou ,ale pak už jsem to nevydržela a trochu tajně jsem čůrala u stromu nesvlečená z pod sukně do kalhotek a dolů.

Lucka (Čt, 29. 10. 2020 - 14:10)

Já bych to neřešila, než se počůrat, tak bych si dřepěl stáhla kalhotky a všechno pustila. Když máš sukni tak si zadeček i pipinu víc zakryješ,když si sukni popotáhneš dolů k zemi. Většina lidí tě nechá být a i kdyby se někdo podíval,tak co? Prostě se stane a lidi to pochopí.

Dita (Čt, 29. 10. 2020 - 17:10)

To jsem.taky udělala,abych se nepočůrala ale stejně blbý pocity.

Návštěvník (Čt, 29. 10. 2020 - 11:10)

Venku a nebo na záchodě?

Miška (Čt, 29. 10. 2020 - 12:10)

Čuraly jsme s Nikolou i Klárou venku do trávy za přístřeškem na dřevo. Já i Klárka hodně ,Niki pomalu,ale pak udělala taky větší proud z baculky. Já jsem si baculku jen oklepala a holky taky.

Návštěvník (Čt, 29. 10. 2020 - 13:10)

A komu z vás se chtělo nejvíc? A Miško ještě bys vydržela kdyby to bylo nezbytný?

Miška (Čt, 29. 10. 2020 - 13:10)

Když vím, že už někde budu čurat,tak už to nejde vydržet, ale kdyby nebylo kde,tak bych ještě chvilku vydržela . Nejvíc se teď chtělo asi mně a Klárce.

Filio (Čt, 29. 10. 2020 - 11:10)

Nejsou nakonec ty holky a Matlák spolužáci že zvláštní ???

Matlák (Čt, 29. 10. 2020 - 09:10)

Já chci holky mám pnutí jako kdyby šla dávat čuraní natailka nebo klarká by moc teklo do ní ze mne do ní mám pnutí

Natalie (Čt, 29. 10. 2020 - 11:10)

Matláku už budu čůrat,budeš vyčůraný taky? Pipinka už je svlečená ,už to pustím,už to jde čůrám, teď.

Miška (Čt, 29. 10. 2020 - 08:10)

Čurala jsem s Nikou na záchodě a až budu čurat venku tak napíšu víc. Čůraly jsme normálně jako když máte za celou noc plno v močáku. Je tady u Janouškových krásně a ještě si chci užít poslední dny tady. Pak pojedeme s nimi k nám, ale oni se musí vrátit zpátky,aby tady paní nezůstala sama.

Návštěvník (Čt, 29. 10. 2020 - 09:10)

Tak se vyčůrejte holky venku společně. Napíšeš mi o tom?

Návštěvník (Čt, 29. 10. 2020 - 08:10)

A hlavne si chcijou pred dvere,prasata

Fido (Čt, 29. 10. 2020 - 09:10)

Sám jsi prase a zameť si před vlastním prahem. Zloději. Vím,o čem tvém případě píšu, kreténe!

Reklama

Přidat komentář