Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kluk (St, 28. 10. 2020 - 22:10)

Klárko moc na tebe myslím a je mi smutno.

Lucka (Čt, 29. 10. 2020 - 00:10)

Hele nech jí. Víš jak to je. Já tě mám ráda, tak se netrap pro zadanou .

Miška (St, 28. 10. 2020 - 20:10)

Nemám a pěkně mě svrbí kača

Miško.... (St, 28. 10. 2020 - 20:10)

....ty máš nebo nemáš kluka?

Miška (St, 28. 10. 2020 - 21:10)

Mám takového dobrého kamaráda ze Slavonic. On by mně hrozně chtěl a já jsem spíše opatrná,ale už jsme se sbliížili i přes baculku. To před tím nebylo ode mne,ale někdo mi ukradl moje jméno a napsal za mně.

Návštěvník (Čt, 29. 10. 2020 - 07:10)

A na co jsi opatrná, když ses s ním vyspala :-)

Návštěvník (Čt, 29. 10. 2020 - 08:10)

To jsou lidi, kteří sex nespojují s láskou Chybí jim stud a vážit si sám sebe. Když se jim chce močit, tak se vymočím kdykoli, když se ji chce souložit a zrovna nemají partnera, tak taky s kýmkoli. Zvláštní hodnoty.

Návštěvník (St, 28. 10. 2020 - 21:10)

Miško napiš jak budeš čůrat zítra ty. Sama a jaký máš u toho pocity a tak.

Klára (St, 28. 10. 2020 - 19:10)

Tak jsme se vrátili z tajného výletu a k našemu překvapení jsme zajeli do Schandau se vykoupat a vysaunit a překvapivě tam mají otevřeno a nikdo nás nikde nekontroloval. Libor si vše předem zjistil a řekl nám, ať si vezmeme plavky a bylo to suprový. Čůraly jsme holky jen tam na záchodě a normálně a cestou domů jsme to už vydržely a až tady doma Niki hned za autem hned vypustila čůrání a my se přidaly taky ,ale měly jsme to všechny jen normální ne moc prudký ,jen Niki to měla rychlejší. Jsem za to moc ráda protože Libor říkal,že jen do konce týdne to bude otevřený a pak i v Německu to zpřísní. V neděli musí Miška domů a my ji dovezeme a tak když to půjde ještě tam jednou zajedeme. Miška si zapomněla doma peněženku a tak to oplakala ještě v autě jak jsme tam přijeli, ale Libor to zaplatil a ona mu to pak dala doma,ale cítila jsem s ní a věděla jsem jak jí bylo a nikomu by to asi nebylo příjemný. Ale vždyť jsme dobrá parta a tak se nic nedělo. Jsme z toho takový unavený a tak asi půjdeme brzy do pelíšku , mýt se moc nebudeme když jsme vykoupaný jen vyčistíme zoubky,vyčůráme a opláchneme pipinky a nožky a půjdeme se pelíškovat nebo si ještě posedíme společně dole u krbu a otevřené si růžové víno co tam máme. Do hospůdky nemůžeme, když je zavřená.

Mike (St, 28. 10. 2020 - 20:10)

Tam to byl skvělý den a i čůrání dostatek. Hlavně abyste si nepřivezly toho bacila,ale nemám strach.

Soňa (St, 28. 10. 2020 - 18:10)

Chčiju pod mostem. Sama a u toho píšu sem.

Sášenka (St, 28. 10. 2020 - 15:10)

Jsem taky v přírodě s rodičema na houbách. Schovala jsem se za strom a čůrala jsem protože jsem potřebovala nutně na záchod čůrat.

Návštěvník (St, 28. 10. 2020 - 15:10)

sejít se nechceš a pak tedy proč sem píšeš? Jen abys provokovala nadržený puberťáky aby se u toho udělali?

Matlák (St, 28. 10. 2020 - 10:10)

Holki dáte mi čuríní mám pnutí jako až když nebyl jsemmm tady měl horeckui jsem ležel mám pnutí jako když holka bude dávat čuriníá já uhonil vyteklý moc se mi chce mi

Natalie (St, 28. 10. 2020 - 10:10)

Moc jsem se na tebe těšila, už budu čůrat jen pro tebe,vvyhrnula jsem bílou krajkovou sukénku,stáhla růžové kalhotky a silonové punčocháče a mám krásnou oholenou malou pipinku,už už to jde ,čůrám na zem,dlouho,jsem hodně plná ,moc čůrám....

Matlák (St, 28. 10. 2020 - 11:10)

Mam uhonil moc vyteklý jak mela natalka moc čurani měla já do ní šlo moc ze sebe mel taky moc natalka moc krasny čuriní

Mladík (St, 28. 10. 2020 - 11:10)

Natálko když bych přijel za tebou,uděláš to přede mou ? Odkud jsi? Já Jirkov u Chomutova.

Natalie (St, 28. 10. 2020 - 12:10)

Neudělám, já čůrám sama. Matlákovi jen pomáhám, protože je na tom špatně a zaslouží si uvolnit se s holkou alespoň na dálku.

Libor (St, 28. 10. 2020 - 11:10)

To mně zaujalo. Neznáš jméno Tonda Vlas? To byl člověk od vás z Jirkova,bohužel letos na jaře tragicky zahynul, ale ani v Hamburku, kde se to mělo stát jsem nezjistil bližší podrobnosti. Takže se asi zbytečně ptám jestli nevíš něco víc. Děkuji

Mladík (St, 28. 10. 2020 - 11:10)

Já ne,ale rodiče ano. Že prý ho někdo hodil do vody. Asi byli opilí. Ale nic bližšího se tady neví.

Reklama

Přidat komentář