Reklama

Pánské punčocháče

ľubo (Út, 3. 11. 2020 - 17:11)

čaute ja nosím už asi 10 rokov panske pančuchy a nerobí mi to problem ak nemám pánske tak používam aj dámske a hlavne v zime velmi rád by som ich zaradil do môjho šatnika

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 17:11)

Nosíš ich a rád by si ich zaradil do svojho šatníka.Tak nosíš ich alebo nenosíš?Nepíš prosím blbosti.

ľubo (Út, 10. 11. 2020 - 18:11)

ano mám ich vo svojom šatníku

Radek (St, 28. 10. 2020 - 15:10)

To se mi líbí
https://youtu.be/t15IR4Cjci0

Návštěvník (Ne, 1. 11. 2020 - 15:11)

Tak si to vyzkoušej , uvidíš že na tom nic není .

Dušan (Ne, 25. 10. 2020 - 11:10)

ahoj zdravím všechny , nosím také punčocháče ale musím nosit pánské protože jsem mněl problém v dětství s varlaty , škoda je že nevím jestli dělají i vzorované určitě bych zakoupil ale radši tak od 50 dne , mám i dámské punčocháče ale jak říkám mám problém s varlaty tak musím nosit pánské , chtěl bych i barevné děkuji za nabitku

Návštěvník (Čt, 15. 10. 2020 - 14:10)

Ja tiež patrím k tým,čo nosia pančuchy.Keď som bol malý,boli to tie klasické bavlnené.Nosil som ich v zime ešte ako ôsmak.Potom mi mama kúpila prvé spodky,ktoré mi akosi nebrali.Tak mi mama kúpila prvé pánske pančuchy-tie známe melírové.Voči tým spodkom to bolo čosi iné.Oblúbil som si ich.Mama mi ich kupovala pravidelne a keď som začal zarábať,tak som si ich začal kupovať sám.Lenže po čase sa vytratili z obchodov.A ako náhradu za tie pánske mi predavačka ponúkla dámske.Ja som ich najprv odmietal-namietal som že sú dámske.Ale keď mi predavačka vysvetlila a ukázala,že sú skoro rovnaké ako pánske,tak som si ich kúpil.Odvtedy kupujem len dámske.Plnia rovnakú funkciu ako pánske.A odlišnosť?Akurát to uvolnenie v oblasti našej výbavy je inakšie.A to sa dá korigovať správnou veľkosťou.

Peter (Čt, 15. 10. 2020 - 10:10)

Ak sa mi podarí zohnať od nejakej dámy ňou nosené silonkové veci, vždy pri nich vytečiem.Ale je ťažké zohnať nosené silonkové veci.

pavel (Ne, 11. 10. 2020 - 01:10)

nosím podpůrné aries 70 den na žíly , tělové i černé , v létě běžně ke kraťasům , tělových si nikdo nevšimne , u černých se sem tam někdo podívá , ale že by vyloženě čuměl se mě nestalo . Podívá se spíš stará generace

Rada (Čt, 17. 9. 2020 - 10:09)

Zdravím příznivce silonek, jedu do hk s přítelkyni a na sobě mám kraťasy a silonky a reakce lidí? Je jim to fuk.Noste je klidně po venku

Návštěvník (So, 26. 9. 2020 - 11:09)

To ti fandím. Já je nosím taky.

Fan (Ne, 20. 9. 2020 - 19:09)

A tak , už byls v silonkách venku víckrát nebo jen jednou. Mě už to ani nepřijde

Návštěvník (Po, 22. 6. 2020 - 20:06)

A představ si, že by ses jí takto oblečený líbil! Tím, že se tomu vyhýbáš, se o tuto možnost nejen připravuješ, ale se i omezuješ v těchto touhách a tím i na své svobodě. A kdyby ses jí nelíbil, tak by to byl její problém. Položme si otázku , kolik lidí denně potkáváme, u kterých se nám nelíbí jejich oblečení, účesy či různé doplňky a jim je to srdečně jedno.... Ať už jde o cokoli, vždy se někomu něco nelíbí nebo naopak líbí. Nikdy se tedy nezavděčíme každému a není ani naší povinností plnit v tomto přání kohokoliv!

Návštěvník (Út, 23. 6. 2020 - 07:06)

Máš pravdu , ale je to složité. Každopádně díky

Fan (Ne, 14. 6. 2020 - 15:06)

A jaký jsou ty legíny

Návštěvník (Ne, 14. 6. 2020 - 16:06)

Černé hladké. Taky mám radši silonky , ale před sousedkou si netroufnu jít v silónkách a kalhotkách. I když bych moc rád. Já silonky miluji.

Fan (Ne, 14. 6. 2020 - 13:06)

Taky nosím jen dámský. Dříve jsem upřednostňoval pánské a v obchodech jsem se ponich sháněl.ted už je moc nevyrábí nebo je doprodavaji.

Návštěvník (Ne, 14. 6. 2020 - 14:06)

Dnes jsem si koupil legíny , pod ně černé kalhotky. Super. Zkus to taky. I sousedka chválí

Fan (Ne, 14. 6. 2020 - 15:06)

Dík za radu, ale já mám radši punčocháče než legíny.

Petr (Ne, 14. 6. 2020 - 10:06)

Jako punčochový fetišista pozoruji v tomto směru okolní svět již od dětství. Všímám si matek, které svým dcerkám oblékají punčocháče všemožných barev, takto oblečené vídám studentky středních či vysokých škol nebo návštěvnice různých festivalů. Znám mnoho dospělých žen, které začínají nosit punčocháče ihned co skončí zima a spousty z nich se specializují na některé barvy nebo i vzory. Pečlivě registruji i hostky různých televizních pořadů, jak si během nich hladí své nohy v silonkách nebo legínách. Není pochyb o tom, že všem takovýmto dívkám a ženám se punčocháče a leginy líbí a jejich nošení je jim příjemné. Je už pak jen psychologicko-sexuální otázkou, zda se nejedná o fetišismus...
Leginy, punčochy a punčochové kalhoty se, jak známo, oblékají na nohy, které mají jak muži, tak ženy. Není to tedy žádné specifické prádlo, jako třeba podprsenky. Proč by tedy i pro nás, muže, nemohly být prádlem funkčním, plnícím i estetické (fetišistické?) potřeby, a proč bychom v takovém případě měli být nějak divní nebo dokonce i úchylní? Pakliže se v dnešní době neustále dokola omílají slova o svobodě, demokracií či genderové rovnosti, měla by být platná ve všech oblastech a ne jenom tam, kde se to komu hodí!

Reklama

Přidat komentář