Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Euron (So, 20. 8. 2005 - 09:08)

Když mě nechápete a nechcete mi poradit, tak se mi aspoň neposmívejte. Myslel jsem si, že dospěláci mají víc rozumu.

Amelie (Pá, 19. 8. 2005 - 15:08)

To tedy nevim jestli by mu jen tak prošlo. On to je docela těžká přijít ze školy dom a říct rodičům ODEDNEŠKA SVOU POTŘEBU VYKOVÁM DO PLINEK PROTOŽE CHCI. TAK JA SE DU PŘEBALIT PAK SE STAVIM ZA KAMARÁDEM A CESTOU SI MOŽNÁ I NAĎELÁM DO PLENEK ALE VYDŽÍM TO S TÍM AŽ DO RÁNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak to asi neklapne?????????

verča (Pá, 19. 8. 2005 - 14:08)

hele Eurone, mně to spíš příjde jako oplzlej vtip. Prostě si tady hraješ na ujetyho kluka! Už vidim, jak by někdo v 15 letech chtěl mamu žádat o plínky. To je blbost. Myslim, že tě inspirovala jiná diskuse-JE TO TRAPNY!

Euron (Pá, 19. 8. 2005 - 13:08)

To mamka:Mockrát Vám děkuji za podporu a rady, ale na tajno to nepujde. Naše mamka, když nejsme doma, čas od času převrátí byt vzhůru nohama a můj poklad by zcela jistě našla. Tak hlavně z tohoto důvodu to budu muset říct.

Mamka (Čt, 18. 8. 2005 - 22:08)

Euron.Som mamou 3,5 roč. dieťaťa, ktoré nosí stále na noc plienky. Trpezlivo čakám, kedy sa ich zbavíme. No ale keby si prišiel za mnou v 15tke, aby som ti kúpila plienky, asi by som to nepochopila.Ale ak po nich túžiš, kúp si ich v zdrav. potrebách a ak by sa pýtali pre koho sú, povedz pre babku, dedka. Ale pozor, aby ťa nevidel niekto známy. Plienky si schovaj a používaj, keď budeš doma sám. Opatrne ich potom vynášaj do kontajnera, nedávaj ich doma do odpadk. koša, aby ich niekto nezbadal. Rodičom nič nehovor, nerobíš nič zlé, aspoň sa nestretneš s ich nepochopením, a ty budeš spokojný. určite ťa to časom prejde. Buď opatrný a uži si radšej s plienkami ako alkoholom, cigaretami alebo nebodaj drogami. Ve?a šťastia.

Stydlivý (Čt, 18. 8. 2005 - 22:08)

Já si nemám odvahu koupit šprcku a tu hodně potřebuju, natož kdybych si měl jít koupit plínky pro sebe. Vy jste tady všichni nějak odvážní.

jaja (Čt, 18. 8. 2005 - 21:08)

hodne vtipny :-) kdyby si mel tuto uchylku,v obchode by ses nestydel,protoze prodavac by si myslel, ze to bude pro tveho inkontinentniho dedecka a spis by si resil problem,ze tva matka v odpadkovem kosi nasla plinku a ty to musel vysvetlovat:-)

Rottenegg 10 (Pá, 13. 11. 2020 - 22:11)

XD nekupuji

Šarik (Čt, 18. 8. 2005 - 21:08)

To s tím kupováním v krámě bude problém. V 15 mu dětské budou malé, takže si je bude muset koupit ve zdravotnických potřebách.No a říct to doma asi bude muset, co bys řekl svému dítěti v 15, když by na sobě mělo plínky? HA!Ale zas na druhé straně mu to nemám za zlé, nikomu tím neškodí a je to lepší zábava než fet a chlast.

Návštěvník (Út, 27. 10. 2020 - 21:10)

Nebudou mu malé podle toho jakou má postavu může i vel 6.

Pravý Počuraný (Po, 2. 11. 2020 - 16:11)

Mně stačí 6 kusů čtvercových látkových plenek

Jenda (Čt, 18. 8. 2005 - 21:08)

Ja si myslim, ze ten prvni prispevek je vymysl nebo provokace.Absolutne neverim tomu, ze by pro patnactiletyho kluka byl vetsi problem si normalne koupit pleny v kramu, nez rikat vlastni mame ze je chce nosit.

Euron (Čt, 18. 8. 2005 - 17:08)

Trapné mi to je. Ale zas na druhé straně bych ty plínky moc chtěl. Musím na to pořád myslet, ale jsem úplně bezradný jak na to.

Petra (Čt, 18. 8. 2005 - 15:08)

A nebude ti trapné o tom s maminkou mluvit? Asi ti nebude rozumět a bude si myslet že je chceš, protože se ti stávají "nehody".

Euron (Čt, 18. 8. 2005 - 13:08)

Tak myslíte, že bych to měl doma říct? Co kdyby mě mamka poslala k psychiatrovi? Já nechci do blázince!Děti neohrožuji, ale plínky na sobě mi dělají dobře. Takový pocit jsem ještě v životě nezažil.

Sambal (Čt, 18. 8. 2005 - 11:08)

Jistě, může jít k psychiatrovi. Ten ho bude klasifikovat jako pedifila. Samotnému se mi to stalo.

Markéta (Čt, 18. 8. 2005 - 10:08)

Když se ti líbí plenky v tvém věku proč ne. Pořád lepší než drogy a další svinstva. Jenom nesmíš kvůli plenkám ohrožovat oplenkované děti i kdyby tě to vzrušovalo sebevíc. Řekla bych, že kdyby se z nošení plen teenagery udělala móda místo hulení, byla by to výhra pro svět.

Plinka (Ne, 23. 2. 2020 - 11:02)

To je pravda

Honza (Čt, 18. 8. 2005 - 03:08)

Myslím, že to souvisí s dospíváním. Taková ta podvědomá touha být malým a být bezpečně zabalený v plínkách. Já být na tvém místě, tak bych to rodičům řekl. Pokud jsou rozumní, pochopí, i plínky připraví. Když nebudou rozumní, odvlečou tě k psychiatrovi, kde se dozví to, co ti radím já. Nošení plínek k určitému věku patří a pubertu do toho řadit můžeme také. Jedná se o neškodnou odchylku, tak vzhůru do plen mladý muži!

katka (St, 17. 8. 2005 - 19:08)

spis by jsi mel navstivit nekoho kdo ti s tim pomuze..! Jsem zvedava jestli se ti to bude libit i ve stari az budes mit potize s unikem moci a vazne je budes muset nosit.. Jsi cvok, najdi si radsi holku, bobku.

Reklama

Přidat komentář