Reklama

anonymní alkoholici

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 05:11)

Jasně Pepo je to tvůj život uchlastej se když chceš

Návštěvník (So, 14. 11. 2020 - 17:11)

Jasně Pepo je to tvůj život uchlastej se když chceš

Návštěvník (So, 31. 10. 2020 - 12:10)

Jasně Pepo je to tvůj život uchlastej se když chceš

/ (So, 24. 10. 2020 - 15:10)

Prcat.

sváťa....7 (St, 2. 9. 2020 - 06:09)

Když ti vadí,že si nemůžeš dát pivo,kdy chceš ty a musíš to schovávat,tak to je už něco špatně.Přijde doba,kdy si budeš přát ho nechtít,ale ono to už nepůjde.

Návštěvník (Ne, 12. 12. 2021 - 10:12)

Takový chudáky by v arabských zemí nechtěli,tam nekoupíš alkohol.

Návštěvník (Čt, 21. 4. 2022 - 05:04)

Alkohol ne, ale hašiš se tam kouří houfně.

Návštěvník (St, 30. 12. 2020 - 12:12)

Zhruba polovina nebo tak nějak budou odnaučení pijáci.

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2020 - 10:07)

Alkoholová závislost se rozvíjí pravidelným pitím až do závislosti, ale není to nějaký náhlý zvrat, spíše postupný procesm, který si pak jedinec neuvědomí a stále si ho utužuje, až už nemůže pít vůbec, protože to neovládá.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 15:07)

„Alkohol zejména u mužské části populace ve spojitosti se sexem souvisí sice s tvrdnutím, ale tvrdnout mohou i jiné orgány,“ ironizoval škodlivost pití. Mezi negativní efekty patří totiž zhoršení jaterních funkcí, alkohol má na svědomí spolu s dalšími faktory i vznik onkologických onemocnění anebo psychických poruch jako je špatná nálada, zhoršený spánek, pozornost, paměť i trávení a také zhoršuje sexuální funkce.

„Někteří jedinci by bez alkoholu neměli sex vůbec a někteří by se bez alkoholu ani nenarodili. V České republice není možné bez alkoholu podnikat prakticky nic, nejen sex, ale není možné se bavit, slavit a ani chodit na fotbalová utkání. Bez alkoholu dokonce není někdy možné řídit auto a ani provozovat vodáctví,“ uvedl primář Popov v mírně nevážném tónu.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 15:07)

Zprávy evropského šetření o zdraví říkají, že v obecné populaci v ČR ve věku 15 let a více je okolo čtyř procent celoživotních abstinentů, přičemž se to týká více žen a méně mužů, denních konzumentů je skoro deset procent a nárazová konzumace pět a více sklenic se týká asi 17 procent populace, přičemž v tomto významně dominují muži.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 15:07)

Zhruba polovina nebo tak nějak budou odnaučení pijáci.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 14:07)

Nezlehčujete trochu pití alkoholu v Čechách, zdá se mi nejen spotřeba, ale i potřeba pít všude a dokonce i ve spojení se sporty jako je cyklistika vypovídající o nestřídmosti v konzumaci alkoholu a snad vyplývajícíc z české národní povahy dosatečně zřejmá a vypovídající.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 14:07)

Dle definic tohoto náboženského fanatického léčebného hnutí je každý kdo si dá jedno pivo alkoholikem.

hm (Ne, 19. 7. 2020 - 21:07)

Škoda, že je paní Martina tříletá kopírka, mohli jste si popovídat.

David (Ne, 19. 7. 2020 - 20:07)

Já taky bydlím u rodičů, je mi přes 40 a těch pár skleniček si dám skoro každý den.

Víkendový alkoholik (Pá, 15. 11. 2019 - 12:11)

PŘÍRODNÍ ANTABUS - HNOJNÍK TŘPYTIVÝ
Užívám hnojník trpytivý jako lék - místo antabusu.
Je to zdarma, k tělu údajně šetrnější a dlouhodobé užívání dokonce prý může stabilizovat krevní cukr.
Mám problém s alkoholem, na léčebnu to ještě asi (díky Bohu) není, ale problém mám.
Nasbíral jsem si hnojník třpytivý a nasušil ho v troubě horkovzdušné.
Když jdu s kamarády do baru nebo na kulečník a mám v plánu nepít, tak sním asi cca 4 plodnice pro antabusouvý efekt (takový sychr, kdyby vůle selhala).
To vědomí, co za hrůzy by se mi mohlo dít kdybych se napil (zvýšený tep, strach, kolísání tlaku, nevolnost, zarudnutí, zvracení) je pro mě dostatečně odrazující na to, abych něco chlastal nebo se o to jen pokusil. Užívám to jednou týdně v pátek, kdy mi hrozí, že se zase ožeru... a jsem spokojen.
Probudit se v sobotu ráno bez kocoviny je docela dost fajn. ;)
Hnojník třpytivý se dá snadno nají a určit, splést se nedá a když, tak maximálně s jiným příbuzným hnojníkem co coprin obsahuje také.
Jedovatý hnojník žádný není.
Pro mě skvělá volba a pro lidi, co si přiznají počínající problém s alkoholem, může být také.

Návštěvník (St, 29. 9. 2021 - 09:09)

zrovna se o tom bavíme v hospodě,nikdo je tu nechce,protože všicni maji strach o své rodiny.

marek39 (Po, 1. 7. 2019 - 14:07)

Dobry den..hledam poradnu v Ceske Lipe..treba jen sezeni nebo neco takoveho..

A (St, 18. 9. 2013 - 08:09)

O čem to proboha mluvíš?Jaký psychopatičtí vedoucí,jaký vyhození?Píšeš o AA jako o nějaké sektě.Sekta se vyznačuje tím,že lidi ovládá,přikazuje deptá.Ale do AA se lidi chodí uzdravovat.V AA není žádný kápo,nikdo nikoho neponižuje,naopak.Lidi se tam vzájemně povzbuzují,sdělují si zkušenosti.
Znovu ti říkám,nic zřejmě o AA nevíš,tak neodrazuj lidi od touhy se uzdravit.

Reklama

Přidat komentář