Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (Ne, 25. 10. 2020 - 04:10)

Copak nevidíte, že to píše jeden chlap a jména si vymýšlí, je to úchyl a navíc se takto baví ve více skupinách

Monika (Ne, 25. 10. 2020 - 04:10)

Můj syn má neuvěřitelně malý penis. V klidu ho nemá mezi kulkama skoro vidět a v erekci tak tři čtyři centimetry. Přítelkyni do dnes žádnou nemá. Většinou si to dělá sám.

Irena (So, 24. 10. 2020 - 20:10)

Dnes za mnou přišel syn 14 let
Otce nemá nikdy ho neviděl utekl dříve než se narodil měla jsem par přítelu ale nebylo to dobré pro výchovu syna takže jsem si řekla ze syna budu vychovávat sama a v jeho pěti letech jsem ho nacapala jak si honil pindika samostrejmě jsem mu to nezakazovala ale pak proste jsem se mu i ukazovala a bavili jsme se o tom proste víc a víc a před týdnem se mi přiznal že prostě si už 3 měsíce nehonil penis a ze ho zajímá proste jestli mu teď bude hodně strikat a mě to taky trochu zajímalo tak jsem se ho zeptala jestli by mu nevadilo když bych se koukala a on řekl ze nevadilo to bylo něco mel asi 8 fakt hodně silných vystriku

Karolína (Ne, 25. 10. 2020 - 15:10)

Ahoj, to ho musí mít i obrovsky velkyho, já bych svého syna když ho vidím nahého nejradši

Abe (So, 24. 10. 2020 - 21:10)

Moje matka měla utkvělou představu, že nebudu na holky, že se neožením a budu jí otročit do smrti. Častou onanii ode mne přímo vyžadovala a měla jí pod kontrolou. Zprvu to bylo rehabilitační honění (po operaci přirostlé předkožky), od pěti let. Když přišlo semeno, velmi jí zajímalo jeho množství a délka výstřiků. Když se jí toho zdálo být málo, musel jsem akt opakovat, dokud nebyla spokojena. Čím déle jsem masturboval, tím bylo semene více. Raději jsem to prodlužoval, než abych to musel opakovat, protože to zpočátku bolí. Minimálně půl hodiny až hodinu. Pak jsem stříkal jako býk. Časem jí přestalo bavit se na to dívat, šla si po svém a já jí zavolal, když to na mne přišlo. Dělali jsme to i společně. Byla to muka vydržet nestříkat, když byla nahá a měla i několik orgasmů.

Z (So, 24. 10. 2020 - 22:10)

Z

Z (So, 24. 10. 2020 - 21:10)

Z

Karolína (Čt, 22. 10. 2020 - 06:10)

Mladší ho má 19cm, starší 27cm a 7 širokého. Maj také žaludy úplně vylezle mladší nemá moc tlustého ale obrovského zaluda

Z (So, 24. 10. 2020 - 21:10)

Z

Petra (St, 21. 10. 2020 - 19:10)

Mám 11 leteho syna, a bojím se že jeho penis bude až moc velký. Ještě nemá pubertu a už má vylezli celý žalud, když se mu postaví obrovsky se mu zvětší je minimálně 2x takový a kuzicku má tak 2 cm od kořene. Jeho penis měří 24 cm . Máte takové zkušenosti?

Lenka (St, 25. 11. 2020 - 07:11)

Ahoj, můj syn má něco podobného, je mu ale už 14. Má penis 28 cm a kuzicku také nemá. U velkých penisu je to normální, tak buď v pohodě

stařec (Ne, 29. 11. 2020 - 01:11)

A to může bejt rád že neštěká ,takovej to byl mejdan .

Abe (St, 25. 11. 2020 - 23:11)

Milé maminky. Nevím k čemu máte doma syny s tak velkými penisy, ale většinu jejich budoucích partnerek moc nepotěšíte, když normální pochva má hloubku 8-10 cm.

Návštěvník (Ne, 25. 10. 2020 - 18:10)

fantasto

Z (St, 21. 10. 2020 - 19:10)

Z

Petule (St, 21. 10. 2020 - 19:10)

Tomu se ani věřit nechce, můžeš to dokázat?

Petra (St, 21. 10. 2020 - 20:10)

Ano mohla bych, ty máš nějakou takovou zkušenost

Karolína (St, 21. 10. 2020 - 18:10)

To Maj docela velký, já je dnes synům taky zmerim v erekci

Petra (St, 21. 10. 2020 - 20:10)

Napíšeš, jak je Maj velký v erekci, a jak vypadaji. Co jsi psala v klidu, tak je Maj hodně velký

Tamara (Út, 13. 10. 2020 - 15:10)

Nevim jestli podekovat ci ne tomu covidu ze jsou deti doma,rano jsem sla okolo pokoje syna a on se sluchatkama sledoval nejake japonky co meli jak pindika tak pipinku a honil si utoho jak zbesneny,nevim co se mu na tom liby,je to az neuveritelme ale ty holky vazne strikali,meli vazne pipinu,no ho to bere,nevim.

Reklama

Přidat komentář