Reklama

Důchod-forma chudoby ?

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 13:11)

Pravda, umělci jsou odpad, který se snaží jen ždímat prachy z druhých, stejně jako sportovci. Mě stít dře z daní a dává je takovému odpadu a netáhlům a teď ještě kvičí, jak nemají prachy, ti chudáci, jak jsou zvyklí na miliony, tak mají stále málo.

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 14:11)

Umělci jsou odpad pro tebe. Pro mě ne. Mně divadlo chybí. I koncerty. Když jim zakázali hrát, je logické, že by měli dostat kompenzaci. Ale co zakázali důchodcům, že mají dostat 5000 Kč?

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 19:11)

Když chceš divadlo - tak si je zaplať - proč mám platit tobě zábavu?

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 20:11)

A proč já ti mám platit stupidní seriály?

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 20:11)

Co sem pořád pleteš seriály? Píšu snad někde, že se dívám na seriály? Nechci platit nikomu platit ani divadla natož seriály atd. Ale musím platit TV poplatky , protože mám počítač. Dnes musí i uklízečka, zedník (nejsem uklízečka ani zedník) posílat faktury výkazy přes net a tím přispívat na umělce, které by náhodou mohl zahlédnout na netu.

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 14:11)

Jsou a budou nepotřebný odpad. Jiní jsou taky postiženi nesmyslnými zákazy a tak si nestěžují, jako ti nepotřební herci a zpěváci, co mají nahrabáno. Proč je zavřený obchůdek, kde se lidi sotva potkají a je otevřený supermarket, kde se sejdou tisíce lidí? A i další profese trpí a na ně se sere. Tak proč by měl mít odpad, který má nahrabané miliony chtít nějaké odškodné. Ať si poradí jako ti ostatní, nikdo jim nebrání, aby šli makat s lopatou a slušně se živit, jenže to si oni hrají na velké panstvo a stejné je to i se sportovci. Chudáci fotbalisti, aby z těch několika milionů, co dostanou měsíčně teď přežili.

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 15:11)

Nemel blbosti. Bohatí to je jen pár procent z nich. Kdyby netočili ty přiblblé seriály, na co by duchny zírali. A markety? Jdi se ram zejtra podívat, kdo tam celý dny šmejdí. Hlavně, že je máme chránit.

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 11:11)

Právě. A já nechci přispívat důchodcům na důchod. A taky musím.

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 19:11)

Ty nemáš rodiče? Ty chceš pro svoje rodiče ...ubasute... ? Pro sebe také ? Našetříš si na výlet do lesa Aokighara ?

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 20:11)

Paní Otázková, odpal!

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 21:11)

No to ses teda vyznamenal/la, když odmítáš, aby mladí zajistili svým rodičům jídlo a teplo.

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 22:11)

Svým rodičům ať to zajistí, ale proč cizím?

Návštěvník (Po, 26. 10. 2020 - 18:10)

Umělci žijí z dotací, kdyby žili z toho, co si vydělají těžko by to někomu vadilo, učitelé se taky moc nepředřou, díky inkluzi je ve třídě více pracovníků - než dřív. Nechápu proč by je kopáči nebo pracovníci u pásu měli platit. Nejsem ani jedno ani druhé, ale nesnáším, když někdo je nucen platit něco - co nechce.

Návštěvník (Po, 26. 10. 2020 - 19:10)

Pokud je mi známo, tak kopáči nebo dělníci u pasu nedostávají žádný platební příkaz k placení např. učitelů. Takže si laskavě srovnejte pojmy.

Návštěvník (Po, 26. 10. 2020 - 20:10)

platí daně

Návštěvník (Po, 26. 10. 2020 - 22:10)

Zajímavé, Podle vás patrně platí daně jen dělnická třída. A to ještě ta, která nic neumí a má malý plat.

Návštěvník (Út, 27. 10. 2020 - 10:10)

nepleťte sem třídy a přečte si co je plat a co je mzda, co je příspěvková organizace, nezisková organizace. Jinak tomu - to- co patrně nazýváte dělnická třída nebere plat, ale mzdu . Leda, že by pracovali pro nějakou neziskovku.

Návštěvník (Po, 26. 10. 2020 - 22:10)

A ostatní je neplatí?

Návštěvník (St, 21. 10. 2020 - 17:10)

Kopat příkopy bych poslal klidně důchodce, kteří ještě mohou pracovat, ale hlavně za.rané invalidy, co jen berou od státu peníze za nic a jen se válejí. Už není doba na to, živit tyhle parazity na úkor daňových poplatníků.

Jj (St, 21. 10. 2020 - 23:10)

Když slyším invalida, tak se mi otevírá kudla v kapse. Nemyslím ale skutečné, kteří jsou tělesně postiženi, ale ty fiktivní, co jim nic není a jen se chovají jako pijavice.

Reklama

Přidat komentář