Reklama

Nosit na přání přítele plenky?

Default User Image
Evka (Út, 16. 4. 2024 - 08:04)

Ahoj, taky mě láka začít s počuravaním, třeba i do kalhot,.... ale hlavně s nošenim plenek. A jak tady řešily holky, bud potřebuju to nejak vymyslet abych to mohla hodně dělat a doma se to utajilo nebo jak to udělat jinak nebo vysvětlit. Jsem taky mlada. Má někdo zkušenost? poradí?...

Default User Image
Sandra (Út, 16. 4. 2024 - 20:04)

Někdy plenky nosím. Kvůli mému klukovi, jeho to prý moc vzrušuje. Oba bydlíme u rodičů, takže taky s tím máme problém. Nejčastěji to řešíme tak, že přijede autem, jedeme na nějaké odlehlejší místo a tam mi oblékne plenky nebo plenkové kalhotky. Pak se jdeme někam přejít nebo do kina, v autě si je pak svléknu a jdu domů. Už jsem v nich párkrát přišla i domů, ale to se hrozně bojím aby na to někdo nepřišel.

Default User Image
senko (Ne, 14. 4. 2024 - 11:04)

Možná zde úplně nepatří,ale ma partnerka, která je o 12 let starší chce, abych míval při naší chvilce plenku, to by mi nevadilo, ale už nějakou dobu chce abych plenky nosil stále častěji. Musim je mit pravidelně na noc a co mě znepokujuje je,že tělo si asi už na to zvyká a já se již párkrát zbudil s mokrou plenkou aniž bych to chtěl. Partnerka je jinak super i vše ostatní,ale nevím jak k tomu přistupovat a co si myslet. Rád bych znal nazor nějaké ženy co vlastně se jim na tom líbí a jestli to taky praktikují? 

Anonym (Ne, 14. 4. 2024 - 11:04)

Mateřský pud a starost o dítě a když děti nemáte, tak si dítě dělá z partnera. 

Default User Image
Diaperboy (Ne, 31. 3. 2024 - 09:03)

Ikdyž jsem již dospělý, moc bych si přál taky muset nosit nuceně plenky za trest pod kontrolou "mámy". Rád bych byl alespoň pod online kontrolou na dálku, tak jestli je tu nějaká máma, které se líbí když atraktivní musí muž nosit plenky pod jejím dohledem napiš na [email protected] .

Marta (So, 25. 6. 2022 - 01:06)

Já mám stálý problém se synem bohužel už 15 let stále se pomocuje do postele tak nejdřív jsem mu do postele dala igelit i se savou podložkou ale minulý týden jsem už toho měla taky akorát dost tak jsem mu objednala pleny na lepitka od abeny velikost souboru M a vždy před spaním mu říkám aby si vzal tu plenku tak si jí vezme ale vždy mu ji musím zalepit já onu mu je sice 15 let ale vypadá tak na 13 let a do rána je plná plena jenže nikdy vydrží i přes den v ní běhat po bytě ale to už si bere tepláky a nebo co má nejraději punčocháče tu plenu to stáhne a plena drží tam kde má být ona ta plena má savost 4000 ml takže celou noc a den ji má ale dělá do ní i velkou potřebu říkal že mu to vyhovuje tak když potom vše udělá do plenek tak mu jí sundam a jde se umýt do čistá a pak mu řeknu budeš bez plenek a to protestuje že chce být prebaleny do čisté pleny tak co sním mám dělat už jsem ho objednala k psychologii přeci toto není možné aby se 15 léte dítě ještě prebalovalo nevím jestli to dělá schválně tak to nevím tak ve skříni má místo spodního prádla vyskladane jednorázové pleny a ve škole nikdo o tom neví že pleny nosí ale asi zkusím mu dávat pleny látkové s většími pvc kalhotky pro dospělé a uvidíme potom jak se bude tvářit když místo jednorázovych plen bude doma dostávat pleny látkové už jsou objednané některé kusy přibližně 50 látkových plen ale zkusím mu dát zítra pleny co ještě zbyli po něm ty jsou 80x80 hold jich bude mít mezi nohama 6 látkových plen na noc a pak se uvidí jestli je nepřestane nosit úplně ale aby s něj byl malý chlapec tak ho i oholim mezi nohama úplně na hladko nejdříve použiji strojek na vlasy a pak depilačnístrojek.

Tomáš (So, 1. 1. 2022 - 20:01)

Ahoj šíleně miluju čůrání do abdl plenek pokud jse najde holčina co by chtěla čůrat do plenky nebo jen pokecat,tak písni na 775 630 498

Sanry (St, 20. 1. 2021 - 13:01)

Podle mě by jse nikdo neměl do ničeho nutit. Maximálně jsi sním pořádně promluvit. Dříve jsem si myslel že pleny sou fakt jen pro děti a staré lidi,ale na každého jednou dojde a když příde smíření tak člověk zjistí že je to vážně pocit bezpečí. Dříve jsem musel mít pleny na noc kvůli občasnému pomočení. Dnes si je vezmu i třeba na pracovní pohovor protože mi to dodá odvahu a sebejistotu. Kdyby někdo chtěl vědět víc jak to člověk dokáže překonat nebo si více o tom poviprávět tak napište [email protected]

Veronika (St, 21. 10. 2020 - 16:10)

vim, že to sem vůbec nepatří, ale již jsem psala na jiné vlákno (právě na diskuzi o inkontinenci) a nikdo mi neodpovídá, diskuze je již asi neaktivní, vím že sice nosíte pleny ze zábavy, ale možná vy právě budete vědět. Chci se zeptat zda mate nekdo takovou zkusenost, dedu postihla bohuzel taky inkontinence, tezka tak ze se mu mechyr temer bez varovani uplne vyprazdni. Bohuzel se o tom nechce s nikym vubec bavit ani s doktorem, zakoupila sem mu plenkove kalhotky od Teny level 4 , jenze dochazi k obteceni pleny hlavne pri chuzi nebo pri dlouhem sezeni (ne z duvodu preplneni pleny). Deda o tom absolutne odmita s kymkoli mluvit, myslime si ze to muze byt tim ze pri chuzi nebo v sede mu penis z pleny proste vypadne, myslite ze je mozne zakoupit plenkove kalhotky s moznosti nejak lepe fixovat penis? Ale pro dedu je dulezite aby byly zcela disktetni zije aktivne a boji se ze si toho nekdo vsimne. Budu moc rada za kazdou pripominku. Předem děkuji.

Pavel (Čt, 22. 10. 2020 - 23:10)

Navlekaci kalhotky o kterých píšete mají malou savost plena se nikdy scela nenaplní a začne protékat skuste jinou značku savost je moc důležitá

Veronika (Po, 26. 10. 2020 - 09:10)

Predne vam moc dekuji za odpoved, na noc nastesti deda pleny nepotrebuje, tam to je v pohode, problem je jen v pripade ze je nekde, kde si nema moznost hmed odskocit mesto, autobus a tak... nevime uplne presne, s nikym se proste o tomhle bavit nebude, samozrejme vyzkousime pleny s vetsi savosti, ale myslim ze tam zakopany pes nebude, prave ta Tena level 4 ma savost vice nez litr, coz by melo plne dostacovat, myslim. Jeste jednou dekuji za odpoved.

Pavel (Po, 26. 10. 2020 - 22:10)

Skuste molicare cena je stejná sou savějsi

Veronika (Út, 27. 10. 2020 - 07:10)

Moc dekuji za podnet, radi vyzkousime, cena je mi uplne jedno, nemame to na kazdy den, jen kdyz se nekam jde, proste kdyz je jasne, ze se deda nebude mit moznost hned vymocit, nikdo bohuzel nevime presne, nechce se o tom bavit. Pokud vas nekoho napadne jeste jine reseni treba i drazsi prosim napiste. Predem dekuji.

Pavel (Pá, 30. 10. 2020 - 14:10)

Pokud se vám děda nesvěri je teške hledat vhodnou pomůcku

Veronika (Po, 2. 11. 2020 - 16:11)

No prave to je to, proste nerekne vubec nic, takze s mamkou jen hadame (dcera a vnucka). Vubec nevime, jak na nej, kdyby se nepomocil ve meste a jednou v aute ani o jeho problemu nevime, k lekari ho nedostanem proste, boji se nejakeho bolestiveho vysetreni v konecniku, kdyz mu ovsem pleny koupim veme si je, ale vsimly jsme si prave ze mu prosaknou, poradily jsme mu i cviky prerusovat curani, ale nevime jestli cvici, kdyby nam vsechno rekl bylo by to snadnejsi i tak budeme moc vdecne za jakoukoli radu na nejakou inkontinencni pomucku, nebo superplenu ci jine reseni, byt drahe, predem strasne dekujene za kazdy postreh.

Michal (Po, 23. 11. 2020 - 07:11)

Veroniko! Bez toho aby se vam deda sveril to nejde! Pokud to nebude chtit resit nic nenadelate. U nas sme presne tohle meli s babickou, ta ovsem nechtela ani pleny az se pocurala ve fronte na zachod, hned byla ochotna jit k doktorovi a ikdyz se ji mechyr cvicenim hodne zlepsil a vydrzi jako zdravy clovek pleny nosi dobrovolne dodnes, pokud ten clovek nechce nic neudelate.

Pavel (Čt, 22. 10. 2020 - 21:10)

Pro dědu budou asi nejvhodnější navlekaci plenky nosi se jako spodní prádlo vyberete dobrou savost Na noc sou lepší klasické zalepovaci plenky nočni řada

Hledám (St, 21. 10. 2020 - 07:10)

Ahoj,
holčina, která by chtěla poradit s nošením plinek, někoho kdo by ji nutil je nosit, nebo kdo by ji přebalil jako starostlivý daddy? Já Praha, normální kluk, světly typ 29 let. [email protected]

maru (Po, 12. 10. 2020 - 22:10)

Ahoj jsem Maruška je mi 15 let a zkrátka už musím mít plenky ale nevím jak přesvědčit rodiče aby to vypadalo že to nedělám naschvál a nevzala mně k doktorce a taky jak se začít nekontrolovatelně pocurava
Pokud má někdo zájem napište na [email protected]

eva (Ne, 11. 10. 2020 - 08:10)

Ahoj, taky mě láka začít s počuravaním, třeba i do kalhot,.... ale hlavně s nošenim plenek. A jak tady řešily holky, bud potřebuju to nejak vymyslet abych to mohla hodně dělat a doma se to utajilo nebo jak to udělat jinak nebo vysvětlit. Jsem taky mlada. Má někdo zkušenost? poradí?...

Reklama

Přidat komentář