Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Doktor (St, 21. 10. 2020 - 10:10)

Tak je to v našem zdravotním kolektivu, kde víc než půlka korkáče nosí. Když nastoupí nová posila, tak po krátkém čase vidíme na jejich nohou nové korkáče. Přesně, jak říkáš přijde mladší uvidí, u kolegyně vyzkouší a koupí si korkáče.
Začínají je nosit poprvé v životě a děvčata jsou s korkáčkama spokojeny. Po čase si je pořídí i domů. Kdyby je třeba viděly dříve, tak už je možná dávno nosí.

Danča (St, 21. 10. 2020 - 19:10)

Doktore, jak to máš ty s korkáčkama. Kolem tebe dokola samé korkáčky to musí pro tebe být často dost prekérní situace.

Doktor (Čt, 22. 10. 2020 - 12:10)

Ano být v ženském kolektivu obutém do korkáčů v ordinaci mít celý den pohlednou sestru nosící korkáče ještě sám nosit ty samé, také velmi rád je situace prekérní a velmi, velmi častá. Právě máme poledni pauzu a tuto odpověď píšu společně se svoji sestrou. Tak jak to mám(e) s korkáči jsem napověděl až dost.

Danča (Čt, 22. 10. 2020 - 22:10)

Jednání těch málo správně naladěných na korkáče, když se potkají je přímočaré, jasně čitelné, cílené a pro pro protějšky s korkáči na nohou zcela jasné. Korkáče vzájemně přitahují, svádějí, dávají prostě dohromady a většinou tomu pokušení vždy podlehneme. Já být tvoje setra v ordinaci, tak máš také můj veškerý korkáčový servis. Být ve společnosti, kde více lidí nosí korkáče je pro zúčasněné, ať to chcete nebo ne velmi vzrušivé, protože nemusí o tom ani mluvit, vědí o sobě, každý ví jaké kdo má korky a prožívají ty samé úžasné pocity přicházející od nohou.

Doktor (Pá, 23. 10. 2020 - 11:10)

Taky budeš naladěná a silně orientovaná na korkáče, znáš kouzlo a zároveň prokletí, přicházející jejich obutím a vsunutím nohy pod pásek stejně jako já a část mých kolegyň.

Jana (Pá, 23. 10. 2020 - 07:10)

Výstižné, pravdivé a jako z mého života. Pracovní kolektiv v korkáčích je něco absolutně fantastického a neodolatelného.

Petr (Čt, 22. 10. 2020 - 23:10)

Sice nejsem doktor, ale takovou sestru bych bral. Nehledáš nové zaměstnání?

Michal (Pá, 23. 10. 2020 - 10:10)

Taky jsem si říkal, že by to byla guuuut. Mně tak napadlo, když tady Kačka tak psala o korkáčích ve škole, že bych šel k nim na školu učit. A Kačka by asi byla po škole, nebo by měla doučování a tam by ukázala, jak jí sluší korkáče.

Rapid (Čt, 22. 10. 2020 - 20:10)

Doktore, v jakém oboru léčíš? Že bych náhle onemocněl.

Doktor (Pá, 23. 10. 2020 - 11:10)

Léčím vše, jsem praktický lékař. Onemocnět jistě můžeš, ale nic by z toho nebylo i kdybys přišel v korkáčích.

Rapid (Pá, 23. 10. 2020 - 19:10)

To je zajímavé. Na to bych se nechal přemluvit. I bez přemlouvání

Áda (St, 21. 10. 2020 - 14:10)

Začala jsem korkáče nosit poprvé v životě až " po svatbě" zamilovala se do nich a myslím, že společně s manželem, který mě do toho vtáhnul jsem za 11 let dohnala snad všechno co jsem mohla a zameškala. Mít korkáče na nohou je vášnivé opojení a děláte v nich věci na o kterých mnozí nemají sebemenší tušení. Nezkusit to na vlastním těle a především nohou nikomu neuvěřím jakou můžou mít obyčejné korkáčky sílu.

Helena (Ne, 18. 10. 2020 - 07:10)

Můžete si o tom myslet co chcete já když chodím v korkáčich tak mám silné nucení si na pipku nějak více šahat. Čím je nosím déle tím víc to chci a po celodenním nošení už potřebuji uspokojení po těch jen slabých dotycích v průběhu dne.

Danča (St, 21. 10. 2020 - 17:10)

Tvarování stélky korkáčů, citlivost chodidel a různých bodů na nich, jejich vnímání a pohled na nožku v nich je to co vyvolá silné nucení a nepotřebuji v nich chodit ani celý den - stačí chvilka.

Pavel (St, 21. 10. 2020 - 23:10)

Z mého pohledu popojet nohou ven, cítíš to zcela jiné tvarování a - stačí chvilka, s ostatním taky stejně.

Iva (Čt, 22. 10. 2020 - 10:10)

Korkáče jsem nosila celkem ráda. Před rokem se naprosto rozpadly, tak nosím co se dá. Občas se dívám v lékárnách kde mají obuv, ale korkáče nejsou nikde už vidět.

Rapid (Čt, 22. 10. 2020 - 10:10)

Většina z nás objednává na e-shopech. Například vanimar.cz

Iva (Čt, 22. 10. 2020 - 11:10)

Díky za radu, dívala jsem se a mají tam opravdu na výběr. Tak asi jedině tam. V obchodě korkáče dnes už tedy nekoupím. Přece jenom ráda bych si je vyzkoušela, ale asi to risknu a objednám si je tam a snad velikost bude dobrá.

Rapid (Čt, 22. 10. 2020 - 12:10)

Velikosti sedí. Domácí zde si pochvalují úpravu pro Hallux a vyměkčenou patu. Jinak pokud máte ráda barevné, tak pěknou nabídku klasických, jako byly dříve Kordany, můžete koupit u firmy Bochtex. Ta web nemá, telefon na pána můžu dodat, nějaké barevné jsem dal na FB.

Iva (Pá, 30. 10. 2020 - 11:10)

Pročetla jsem to tady a objednala si Vanimary, červené a s halux úpravou. Včera přišly a dnes po několika letech se těším z jejich proporcí a nádherného pocitu. I velikost celkem sedla, ale mohly být i číslo menší. Díky za dobrou radu. Jsem ráda, že je zase mám.

Reklama

Přidat komentář