Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

aladin (Čt, 22. 10. 2020 - 02:10)

Ty tvoje žvásty o Novičoku nemají s kritickým myšlením nic společného - no jo, co čekat od debila, která hltá Pravý prostor.

Cynik - realista (Čt, 22. 10. 2020 - 05:10)

"...žvásty o Novičoku nemají s kritickým myšlením nic společného"? Pokus se, navzdory zjevné mozkové nedostatečnosti, přečíst něco o působení nervově paralytických látek, k nimž náleží i látky ze skupiny novičoků... Pak se zamysli (vím, bude to pro tebe velmi obtížné), zda je možné, aby nejen Skripalovi, ale i Navalnyj "utekli hrobníkovi z lopaty"... Nu, a jsem-li já podle tebe debilem, pak ty se po několika dnech vracíš na pozici zloděje nicků, ubohého trapného blbečka sdfg, hrdého socanského voliče, tupého, nemyslícího, bezmozkového hovada a zcela neléčitelného hňupa. --- Chovej se jako člověk, a budu se k tobě chovat jako k člověku.

Shabbatot-Jahoda (Út, 20. 10. 2020 - 18:10)

Šmankote.... možná máš pravdu ale jestli to co jsi mě zde dodal jsou proruské odkazy tak se těš !! Udělal bych ti tadyztohoto vlákna paklo !!!

aladin (Út, 20. 10. 2020 - 13:10)

ShabbaTot-Jahoda, nech se vyšetřit na hlavu !!! Covid vyvinuji Amíci jako prostředek ke zničení ekonomiky rozvinutého světa, protože dnešní majitelé světa(1%lidí-Marťani)už nemají žádné zisky (úroky z úroků a podobné problémy zvyšují jen zadluženost, zisky z jimi vytvořených bublin nejsou žádné) a proto připravili RESTART, aby mohli začít od začátku (vše se oddluží, je to vlastně 3 světová války bez bombardování, ale s Covidem) a budou nové zisky pro ně-geneticky nemocné Marťanské MAMONÁŘE !!!

Shabbatot-Jahoda (Út, 20. 10. 2020 - 15:10)

NE !!

20.10. (Út, 20. 10. 2020 - 13:10)

Marťanské MAMONÁŘE ještě,že to umíš pojmenovat.

19.10. (Po, 19. 10. 2020 - 19:10)

Kdo by také chtěl na rande s Covidem. Roušky budou povinně venku i v autě.

Návštěvník (Po, 19. 10. 2020 - 21:10)

To je fakt, je to hovadina, jak prý můžou nakupovat jen tři, ale matka s dětmi má prý vyjímku...Takže když jsem otec s třemi dětmi, tak je nemůžu vzít sebou nakupovat a mám je nechat někde venku před krámem?!

19.10. (Po, 19. 10. 2020 - 13:10)

Hezké,říkala jsem,že mluvil i česky.
rowdies znamená něco jako výtržník v třetím poločase.Tedy ruční výměna názorů,asi tak.

Návštěvník (Po, 19. 10. 2020 - 12:10)

Demonstranci jsem sledovatl a zvláště tedy zásah vodním dělem přímo pod orlojem a ohrožování juzdní police rowdies rozebranou dlažbou právě u Orloje směrem k Malému náměstí se mi zdálo divoké. To, že police ČR bránila Pařížsko a Kaprovu a Dlouhou, také svědčí o tom, že jaksi neonacisté patrně chtěli jít starým pražským městem po assanaci, které je ač neexistuje stále dráždí.

Návštěvník (Po, 19. 10. 2020 - 12:10)

Parmskou šunku pěstoval i Kato a Hanibal po dobytí Parmy byl uvítán právě touto místní specialitou.

Návštěvník (Po, 19. 10. 2020 - 12:10)

Prasata jsou velmi inteligentní a člověku příbuzná zvířata a velmi neprávem se z nich dělají špinavá a nemravná zvířata nebodobná člověku či označující jedince zhrubělé, nemravné, sprosté. Taková šunka pršut pocházející ze středozemí a byla známa u Etrusků z -st. před kristem.

Návštěvník (Po, 19. 10. 2020 - 12:10)

Mne udivuje, proč se v Islámských zemí nesmí chovat prasata. To je tak pohoršuje nelibá vůně chovu prasat? Vždyť sůl snad znali a konzervace jakéhokoliv masa, ať už skotu, ovčího, kozíjo, rybího byla známá již od neolitu.
Objev největší neolitické studny u Pardubic na světě, patrně ukazuje vyspělou kulturu tamnějších obyvatel, kteří již patrně dovedli pěstovat plodiny, chovat domácí zvířata a věnovat se prasečkářství.

Návštěvník (Po, 19. 10. 2020 - 21:10)

Prosím tě, co chceš od primitivních islamistů. Od pitomců, co si v mešitě očichávají nohy a smradlavý zadek toho, kdo ho na něj vystrkuje před ním. Tohle přece dělají psi a nikoli slušní lidé.

Shabbatot-Jahoda (Po, 19. 10. 2020 - 16:10)

Zajímavé je že prasata jim nevoní,ale s kozama klidně souloží.

Shabbatot-Jahoda (Po, 19. 10. 2020 - 14:10)

Kdyby v islámských zemích věděli co je to ovar s křenem a hořčicí,tak by tam měli taky prosincové zabijačky.Kdyby věděli co to je vařený repak s chlebíkem, křenem a hořčicí,tak to sežerou taky jak u nás v Česku ..no..

Návštěvník (Po, 19. 10. 2020 - 21:10)

Ovar s křenem by tam stejně nejedli, to by prodali chudákům. V Parmě také nehostil cynický Kato Hanibala podřadnou částí selete, ale pořádnou šunkou s kýty. Též vařené kopyta prodávají v Tunisu jako polévku čechům, ale sami by to nejedli.

Shabbatot-Jahoda (Po, 19. 10. 2020 - 22:10)

Jestli máš repáček za podřadnou část selete, potažmo čunika,pak nevíš co je dobré !! Pořád lepší rypáček s chlebíkem a křenem,jak argentinské hovězí v pražském lokále!!!!

Návštěvník (Po, 19. 10. 2020 - 23:10)

Dobře, ale zkuse jíst rypáček s křenem v subtropickém prostředí, to se přeci velmi rychle kazí, v té době musely být třeba ryby nasolené v sudech a právě sušení šunky bylo výborným uložením této chutné a výživné potraviny. Rypáček se musí jíst, když je čerstvý, kdežto nasolená šunka, se může jíst celoročně, protože v dobře větraných sudech vysí na házích a vydrží celou sezónu a spolu s čersrtvým chlebem a vínem a sýry je výborná.

ShabbaTot-Jahoda (Út, 20. 10. 2020 - 12:10)

to s tou nedotknutelností nasolené šunky a uděného bych byl opatrný.To jsem si myslel taky že uděné naložené česnekem o solí je neprůstřelné a nic se mu nestane.No...stalo.Masařka do toho nakladla vajíčka a pak se v tom líhlo červů a vod tý doby dávám uděné do ledničky a tam vydrží i několik týdnů a když se nesežere,klidně i několik měsíců.Toto ale nehrozí...co se týčče uděného,tak já v neděli udil as 8 kg vepřové kýty bez kosti.Krkovicu nee,ta je již mastná a bůček ani náhodou,to je mastný masakr,to nežeru.Uděné se povedlo a narozdíl od chuligánů v Praze po mě zůstala dobře odvedená práce!

Reklama

Přidat komentář