Reklama

Lechtání partnerky

Fion (Út, 20. 10. 2020 - 01:10)

A Gábino, čím ti ztvrdla kůže? Z bot? Nebo hodně chodíš venku bosa?

G (So, 24. 10. 2020 - 14:10)

Nepečuji o ni.

Takže teď už se necháš na tvých bosých chodidlech lechtat opravdu hodně a dlouze? ;-)

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 20:03)

Já chci tak mladou kočku blonďatou ať mě lochta nohy děsně rád jsem lochtivy na chodidlech schází mi to jsem z st

Ministr (Po, 5. 10. 2020 - 21:10)

Gabino, tak ja ti udelam pedikuru (umim i s ziletkou) a zlechtam te.
[email protected]

Takže teď už se necháš lechtat na chodidlech hodně? :-P

Pech je, že tady chodí jenom stydlivky, které to nechtějí zažívat ve skutečnosti a jenom tady píšou z nudy...

Jirka (St, 23. 9. 2020 - 17:09)

Nějaká holka z Brna 14-16 co by mi pořádně zlechtatla chodidla

Je mi 15

Která holka má ráda lechtání a stydí se to někomu přiznat?
Napiš mi na mail a pokecáme o tom bez zábran 8-)

Martina (Út, 8. 9. 2020 - 21:09)

Ja pila hodne...moooc :(Take jsem kourila...Nooo,ted uz pul roku nepiju, nekourim a je mi fajn :)Svet si nemusim rozmazavat do lzivych a falesnych iluzi.Tem, kteri prestali pit preji at jim to vydrzi,tem jenz nepiji to same..a ty, kteri v tom litaji az po usi muzu akorat litovat...Nebo spis jejich okoli(sama jsem mela otce alkoholika)Papa

chlast (Út, 8. 9. 2020 - 21:09)

A můžete mi říct proč nepijete. Já odpovím radši za vás, vy byste to nedokázali. Protože jste obyčejní blbci, nijak zajímaví, nepříliš chtytří, prostě zakomplexovaní. NEvíte čím byste byli zajímaví tak si zvolíte že nebudete pít. Nepít znamená nebavit se. Takové hňupy jako vy fakt miluju. Jste asi velmi příjemní lidé!!!! Přeji vám to nejhorší!!!

sdfg (Út, 8. 9. 2020 - 21:09)

Pomáhat alkoholikům je...A třeba pijí, prostitují a jsou bezdomova, protože je to jejich vzdor kapitalistické konzumní společnosti, a chtějí si zachovat svou lidskou důstojnost nezávislým způsobem života a to jim umožní jen plně se věnovat "nejstaršímu řemeslu." Ne všechny prostitutky jsou na ulici, jen asi 40%. Ostatní nejsou vidět, nejsou trestané, nejsou na tom špatně,tedy část z nich, taková luxusní prostitutka si vydělá dost na to, aby mohla pak změnit zaměstnání.

Návštěvník (Út, 8. 9. 2020 - 19:09)

Ahoj která kočka do 35 mě je ochotna zlechtala že Strakonic ozvi se SMS 606572385

Kosmistr (Út, 8. 9. 2020 - 18:09)

Ahoj taky jsem lechtivý na chodidlech nikoho nemám a chybí mě to ozvěte se slečny od 30 do 40 jsem že Strakonic už se těším

Aleš (Ne, 6. 9. 2020 - 21:09)

Ahoj
Našla by se nějaká 20 až 30 co by mi zlechtala piš na 606572385 SMS Strakonice

Aleš (So, 22. 8. 2020 - 20:08)

Rád bych aby mě někdo pořádně zlechtal na chodidlech svázat a lochtat nikdo mi to neudělá nikoho nemám a chybí mi to jsem z Strakonic ozve se dívka která by mě Strakonice blondýna do 25 až 30 let

marek (So, 27. 6. 2020 - 11:06)

stela: já si myslím že pokud chceš opravdu zlechtat tak není problém, určitě se najde nějaký dobrovolník :)
stačí napsat mail a domluvit se
kdyžtak se ozvi na [email protected] pokud chceš popovídat popř. se domluvit

Jan (Út, 16. 6. 2020 - 18:06)

Kdo by si chtěl popovídat o lechtání a lechtacích fantazií? Jsem kluk 30 zaměřenýna lechtání a chodidla. :) Klidně piště holyk i kluci na email [email protected]

N (Út, 28. 4. 2020 - 06:04)

Mě je 30l a také by se mi líbilo se s někým vzájemně lechtat a u toho mít svázané ruce a nohy. Ty z Ústeckého kraje.

StellaXX (Ne, 26. 4. 2020 - 22:04)

Ahoj, přidám se, že by se mi také moc líbilo se nechat zmučit lechtanim, zjistila jsem, že se mi to fakt líbí. Jsem hodně lechtiva, ale jen na určitých místech =)

Reklama

Přidat komentář