Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Olda (Po, 19. 10. 2020 - 19:10)

A kde se to zaseklo,co se prihodilo

Olda (Po, 19. 10. 2020 - 16:10)

To chapu,to uz musi byt u toho asi zkuseny doprovod,a jaky budes mit dnes vecer,bude naplneno?

Pavel1 (Po, 19. 10. 2020 - 16:10)

Konecne trochu diskuse a da se to cist a nikdo nenadava a neurazi

Sona (Po, 19. 10. 2020 - 14:10)

Ani ne,tohle mi vazne staci,a co bych asi schovala v panelaku vetsiho,tohle je asi max,to bohate staci,jsem spokojena,varlatka ma stale plne,pindik mu vyleze kdyz si lizne a jazyk je tak hbyty ze ho nenahradis nicim

Olda (Po, 19. 10. 2020 - 14:10)

To by doma urcite neslo chovat,pokud nemas domek,ale myslel jsem jestli si nekdy nedostala chut treba konika apod,za tim se da asi nekam dojet

Sona (Po, 19. 10. 2020 - 13:10)

To asi vazne nikdy nedam,nevim proc ale ne,stalo se uz ze jsme blbli a jak jsem lezela na zadech tak byl otoceny ze jsem tu rtenku mela pred ocima,cuchal ni pipi a vyjela mu a ja ji mela kousek od pusi ale proste jsem to nedala,nastavila jsem mu ruku a prirazel do ni.

Olda (Po, 19. 10. 2020 - 14:10)

Tak si to uzivas i tak,nemas chut nekdy i na nejake jine zviratko,treba i vetsi

Sona (Po, 19. 10. 2020 - 12:10)

Jo byla,nestačilo mu jednou,kdyz mi lizal pipi tak vytekl,videla jsem to ale stejne jsem sla na ctyri a zasunul a naplnil me,uz se stalo ze jsem se trosku nahrbila a pomalu mi zejizdel do zadecku,ten spicaty pindik se mi dostal dovnitr az jsem vyjekla ale me bolesti ale takovou zvlastni slasti a tam jsem teprv citila co to je nafoukla boule,myslela jsem ze prasknu,nemohla jsem ho vytlacit,sverac se tolik nepovolil tak jsem cekala az splaskne,nebylo to spatne ale ani tolik prijemne.

Olda (Po, 19. 10. 2020 - 12:10)

A uz si Soni i ochutnavala

Olda (Po, 19. 10. 2020 - 11:10)

Moc pekny,dnes uz taky byla rozkos

Sona (Po, 19. 10. 2020 - 11:10)

Vzdy do hladka vyholena,vychutnavam si drsnost jazyka jak se da,je to nadherne kdyz vidim jak me lize a dostava se jazykem do pipi,byt zarostla tak bych asi nic moc nevidela ale takhle je to nadhera jak mi cumackem rozevira pipi a ona ho stale tak jakoby drzi v objeti,vyholena je proste nejlepsi.

Olda (Po, 19. 10. 2020 - 08:10)

Mas krasny zazitky,a dole si vyholena nebo byvas prirodni

Sona (Po, 19. 10. 2020 - 08:10)

Po ranu je to super,libi se mi kdyz me budi,snazi se ten studeny cunacek dostat na pipi,je to usmevne ale je to tak,vzdy zacnu tak vlhnout ze okamzite roztahnu mohy a musi me vylizat,nedalo by se to asi vydrzet.

Olda (Po, 19. 10. 2020 - 08:10)

A mas to radeji poranu nebo spis pres den ?

Sona (Po, 19. 10. 2020 - 07:10)

Boze jak jste zvedavi,dobre je mi 52,jsem kvetnova a vazne vim co chci,prdle skolacky to taky chteji zkusit a zkousi ale asi si neuvedomuji ze kdyz to jednou vyjde tak uz nebude chtit jineho,opravdu je to tak,ten pocit spicateho pindika jak zajizdi dovnitr je uplne lahodny a plneni se neda popsat,to chlap kolikrat proste ho do me vrazil az to zabolelo a potom uz jsem ztoho nic nemela,necitlivy a tvrdy zasun,jenom se vycakat,a muj hafan?to je jina liga,asi ta nejvysi,dlouho me lize tak ze bych omdlela slasti a kdyz se otocim na ctyri tak jemne a lehounce prirazi nez se postupne dostane cely domne a potom je to sici stroj,vydrzi dobre 20nimut a potom se mu nafoukne a plni me tak za mam pocit ze prasknu a kdyz vyklouzne tak se nesnazi vratit zpet ale hned ocichava a vylizuje a ja citim jak si me pripravuje nanovo.

Sona (Út, 13. 10. 2020 - 15:10)

Neni to jedno,kolik mi je let,jsem sama a jediny komu vazne verim je muj hafik.

Pavel1 (Ne, 18. 10. 2020 - 11:10)

Ahoj Soni,uz ji mas dnes naplnenou nebo te to prijemny teprve ceka?

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 18:10)

Jedno to není. Pokud jsi zkušená zralá žena má tvoje tvrzení jinou váhu než pokud jsi odrostlá školačka.

Rita (So, 17. 10. 2020 - 23:10)

Nejde tak o tvrzení , jako o připuštění . Pes to opravdu udělá a věk feny nerozlišuje . Přítel mě také vozí k šéfovi který má velkého psa .

Návštěvník (Ne, 18. 10. 2020 - 01:10)

Jo a ty jako čubka podržíš a ještě poděkuješ. Jsi fakt blbka, když se necháš takhle zneužívat.

Reklama

Přidat komentář