Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Čtoucí (Ne, 18. 10. 2020 - 22:10)

Ale zase kuš. Nejsem obhájce Kačky (pro mě zajímavé). Když už, tak všech, co se nestyděli jít pod jedním jménem s kůží na trh. Jen Aleš je rozporuplná postava, to popichování mě nesedí. Naopak skvělá je Mia, má vtip, nadhled, i když život se s ní nemazlí.

jo (Ne, 18. 10. 2020 - 19:10)

a jedna paní se objednala na odběr, na který nedorazila a za dva dny jí přišla zpráva, že je pozitivní. To to pak roste

.. (Ne, 18. 10. 2020 - 21:10)

To už jsem četla tolikrát.Vždycky je to jedna paní,známá,kamarádka, něco ve smyslu jedna paní povídala..Já věřim realitě a ta je kolem mě taková,že se to v našem městě rozlézá.

di (Ne, 18. 10. 2020 - 18:10)

Aleši asi máš dobrou imunitu že jsi to nechytnul. Ale u nás prý to roznášejí hlavně oni. Nějaká
karanténa, hygiena a neslučování to u nich nehrozí. Ty roušky nějaké ušmudlané nosí i když
většinou na bradě.

Natty (Ne, 18. 10. 2020 - 18:10)

Jasně

di (Ne, 18. 10. 2020 - 17:10)

Aleši raději si dej pauzu s cikánkami. Mezi nima je ten covid hrozně namnožený, oni nedodržují vůbec nic tak se to u nich hodně šíří.

-Aleš- (Ne, 18. 10. 2020 - 17:10)

To bych ani netvrdil, pokud máš na mysli nošení roušek, tak v obchodech i v mhd je u nás nosí všichni. Bílí, Asiati, černoši i Cigáni. Jinak v minulosti jsem už párkrát měl nachcípanou cigánku, ale i když jsem byl přesvědčenej, že to taky dostanu, tak jsem kupodivu nikdy nic nechytl. Teď mám na mysli respirační choroby, naopak ty pohlavní jsem měl kromě hiv všechny. Ale to je jinej příběh.

-Aleš- (Ne, 18. 10. 2020 - 16:10)

Teď mě tak napadlo, proč jsou zdravotníci tak přetěžovaný a proč jich je hodně na neschopence. Ještě před rokem by si člověk, kterej má teplotu a rýmu udělal čaj a pár dní by si poležel doma. Kdežto teď každej panikář, když trochu zakašle, hned zdrhá do nemocnice a tím nakazí další. Takhle to podle mě za podpory sděl. prostředků, zaměstnávající mladé, dychtivé rádobynovináře vzniká, a ne kvůli tomu, že si někdo zapomněl nasadit poslintanou roušku.

Návštěvník (Ne, 18. 10. 2020 - 22:10)

Tak mi vysvětli, proč jsou nakažení zdravotníci z interny, onkologie, ortopedie, atd. Ty podezříváš, že ti chřipečkáři peláší místo k praktikovi na odborná oddělení nemocnic?

-Aleš- (Ne, 18. 10. 2020 - 22:10)

Tak já ti to prozradím. Nemocnice se skládá z různých oddělení, jejichž zaměstnanci navzájem přijdou do kontaktu. Ptáš-li se jak je to možné, tak věř že je to způsobeno tím, že je mezi nimi nějaký vztah. Pokud se chceš dovědět jaký, tak ti můžu dát několik příkladů. Buď jsou přáteli nebo dokonce mezi nimi můžou být partneři. A teď se podrž, bude to husté - zdravotnický personál chodí obvykle v poledne do jídelny na oběd. Zde je riziko kontaminace velké. Tak to bylo a je ve zdravotnických zařízeních vždycky

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/infekce-z-nemocnic-desetitisice-obeti-40011994

jo (Ne, 18. 10. 2020 - 19:10)

a je zajímavé, že po odběru řeknou člověku výsledek za 2 dny, ale v TV mají v 18 hodin večer počet nakažených za ten den ( do 18té hodiny ). Jak to zjistili, když to normálně trvá tak dlouho? Podivné počty, podivná čísla. Divím se, že na to ještě nikdo nepoukázal

Návštěvník (Ne, 18. 10. 2020 - 22:10)

No prostě tam dají výsledky co jim vyšly ten konkrétní den a je jedno že je lidem dělali před dvěma dny.Někdo šel na test v pondělí a výsledky má ve středu tak do zpráv dají výsledky za středu.V pondělí tam dají od těch co byli na testech v sobotu.

ne (Ne, 18. 10. 2020 - 23:10)

není to jedno. Např. tvrdí, že za víkend jsou slabší výsledky, pze je míň odběrů, a ony jsou to ve skutečnosti výsledky za čtvrtek, pátek. Tozn. že něco uberou, aby jim to vycházelo s informací pro lidi? Takže si přidávají a ubírají jak chtějí a lidé se z těch čísel hroutí. Stovka sem, stovka tam ... nebo tisíc?

Návštěvník (Ne, 18. 10. 2020 - 23:10)

Myslím, že to bylo spíš tím, že i hygienyci mají víkend, tak se tolik nehlásí. Mně už jsou asi týden výsledek volný. Není mi volný jestli se nakazím, tak se chráním.

Čtoucí (Ne, 18. 10. 2020 - 10:10)

By mě zajímalo, co je to za člověka, co pořád, celou diskusi, napadá ty, co si s Milčou (a s Alicí) normálně píšou. Pořád mi to připadá jako jeden člověk. Proč by více lidem vadily normální příspěvky?

-Aleš- (Ne, 18. 10. 2020 - 16:10)

Furt se v tom nešťourej, žij přítomností, tyhle tvoje ublíženecký příspěvky jsou k hovnu. Radši napiš něco o sobě, jak to máš se sexem a tak. Například já si posiluju imunitu. Dělám to tak, že se nechám vykouřit od zfetované 24leté cigánky a bezprostředně potom se s ní líbám. Co ti mám povídat, na mě si covid nepřijde.

Návštěvník (Ne, 18. 10. 2020 - 22:10)

Se mi zvedl kufr :(

Čtoucí (Ne, 18. 10. 2020 - 22:10)

Ublíženecké? Ale no ták..Asi se tě dotklo, že jsem poukázal na tvé napadení Kačky a tvé množení nicků. A myslím, že sis i dost anonymně ulevoval.

Kniha (Ne, 18. 10. 2020 - 23:10)

Ty jsi muž? Bral jsem tě za ženu

-Aleš- (Ne, 18. 10. 2020 - 23:10)

Tady nemůžeš brát nic vážně, za poslední dobu se tady objevilo zase plno zvláštních příspěvků. Teď si například matně vzpomínám na nick sledující. Ta tady detailně psala, na jakém místě tráví víkend, dokonce nám prozradila že se mazlí s buldočkem majitelů objektu, až by člověk očekával že se zapojí do diskuze, ale ono nic, jak se objevila, tak zmizela. A takových podobných je tady víc. Závěry si udělejte sami, já očekávám, že to zase schytám, to už je tady takovej evrgrín.

Reklama

Přidat komentář