Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

:))) (Ne, 18. 10. 2020 - 17:10)

dost dobrý, palec nahoru

Nikola (Ne, 18. 10. 2020 - 17:10)

Tak aby bylo jasno. Nic nepřišlo a už si z nás neutahujte!

Mall (Ne, 18. 10. 2020 - 17:10)

Prosím Vás pokud jste si objednala stejný nočník, který jsme na které jsme se složili pro Sl. Janouškovou byla jste informována, že to byl poslední kus, vzhledem k tomu že tento dizajnový kus byl k dispozici pouze v několika kusech a je jíž beznadějně vyprodán. Takže jste nic nezaplatila a nemohlo nic přijít. Pokud si vyberete něco jiného z naší nabídky budeme Vám rádi nápomocni. jen si uvědomujte, že nočník pro Kláru byl dárek a proto zdarma, stejně jako nyní nočník pro pana Libora. Další zájemci, i ti před vámi, již musí v našem e shopu zaplatit.

Návštěvník (Ne, 18. 10. 2020 - 17:10)

Neserte si!

Blbečku, (Ne, 18. 10. 2020 - 17:10)

Jsem segra Kláry a nic nepřišlo!

Mall (Ne, 18. 10. 2020 - 18:10)

I vám musíme odpovědět stejně. Bez ohledu na to, čí jste sestra, je nutné si objednat, zaplatit a PPL vám zboží doveze. Kartou můžete zaplatit i při dodání, stejně tak zasíláme na dobírku. Děkujeme i za Váš zájem o zboží z Mall.cz.

Podpíčník (Ne, 18. 10. 2020 - 17:10)

Mně je jasný, že je to fejk od začátku.

Klára (Ne, 18. 10. 2020 - 15:10)

Libor leží a má 38 teplotu a tak se o něj starám. Toho bacila snad nemá. To se spíš bojí mamča, ale nikde jsme se s nikým nestýkali a tady v Mikulášovicích to asi tolik lidí nechytlo. Včera jsme to asi venku přepískli a tak vychladnul. Tak jsme dnes ani spolu venku nečůrali. Jen já dopoledne s Nikolou na zahradě a udělaly jsme dvě hezký loužičky a oběma se nám chtělo ve stejnou dobu celkem stejně nutně a vyčůraly jsme se u přístřešku do trávy a asi tak stejně hodně, já ale víc pramínkem dopředu z pipinky a Niki spíš dolů a až pak dopředu než se jí to srovnalo a proudilo to z močový dírky přímo ven.

Návštěvník (Ne, 18. 10. 2020 - 17:10)

Jestlipak Libor taky čůrá tak často jako Nikola? A dáš mu k posteli nočník na noc,aby nemusel chodit z patra dolů na záchod?

Žaneta (Ne, 18. 10. 2020 - 16:10)

Trochu se bojím, aby to Libor zvládl. Pokud jste se s nikým nestýkali tak to bude spíše klasická viróza. Pozdravuju a držím palečky!

Pozorovatel (Ne, 18. 10. 2020 - 14:10)

Naletěl jsi.

Holkočůr (Ne, 18. 10. 2020 - 14:10)

Tak tak,taky bych tam nejel.

M (Ne, 18. 10. 2020 - 13:10)

Co si cekal?
Pokavad se aspoň nedomluvite po tel, tak bych nikam nejel. Hledej ve svých vodach.

Bertík (Ne, 18. 10. 2020 - 13:10)

Jsem naštvanej. Jel jsem tam a nějaká kráva si ze mně udělala srandu. Kurva prodejná jáchymovská!

Matlák (Ne, 18. 10. 2020 - 10:10)

Ja mel uhonil vic moc vyteklý natalkó jak sukniy pod ni dala čuriní hned teklo z tebe ja do tebe moc ze mne teklo taky do tebe teklo moje musel taky

Davido (Ne, 18. 10. 2020 - 10:10)

Tak v Jáchymově u lanovky čeká jen ten týpek v modrým autě už půl hodiny přes a žádná holka nikde. Takže si z Bertíka někdo jen udělal prdel. To už se asi nesejdou. Jedu domů.

Ha!!!! (Ne, 18. 10. 2020 - 14:10)

Haha, ty mě asi neznáš, já takhle naletěl té Mišce a jak blbec na ni čekal v Dačicích tuším na kruháku. To jsem si ještě myslela že to tady píšou davajky veselý v rozkroku jak se popisujou:)))))

Pozorovatel (Ne, 18. 10. 2020 - 11:10)

To jsem si myslel. Velké procento zde dohodnutých schůzek se nakonec nekoná, protože si jeden z toho druhého udělá kanadský žertík.

Matlák (Ne, 18. 10. 2020 - 10:10)

Holky dáte mi čuriníá, mám pnutí jak holka pude čurát

Natalie (Ne, 18. 10. 2020 - 10:10)

Už budu čůrat jenom pro tebe. Mám krátkou bílou sukýnku a tmavý silonky punčocháče a bílý kalhotky. Počkej, jdu tady kousek za keříček, už si stahuju silonky a kalhotky a jen vystrčím trochu zadeček a už se mi chce hodně, už čůrám z výšky pod sebe na zem ,ještě se mi chce hodně a teče to teď proudem největším a jestě to není, ještě to stále jde. Už asi to brzy bude hotový. Už to je, ještě trochu a už to je celý. Osuším si pipinku a oblíkám se a jsem vyčůraná. Mám pod sebou mokrou louži. Čůrala jsem jen a jen pro tebe a moc ráda a držela jsem to dlouho, abych čůrala hodně, aby sis to dlouho užil.

Reklama

Přidat komentář