Reklama

kakání partnerky

Pavkol (Čt, 10. 12. 2020 - 09:12)

Lenko asi máš pravdu ale v roce 1992 když mě táhlo na 17 a přítelkyni už 17 bylo jsem na jedné akci o jarních prázdninách nemohl najít svou tehdejší přítelkyni nebyla ani v jídelně ani na pokoji ani v koupelně . Před jedním záchodem byly akumulačky a tak jsem si na ně sedl tam jsem zaslechl pětkrát žbluňknutí šišky a možná i nějaké to uprdnutí v tu chvíli jsem ještě nevěděl kdo tam je ale už jen představa že tu bude asi právě Monika (má tehdejší přítelkyně) mě vzrušovala. Když se můj odhad stal pravdivým a Monika vylezla vůbec se nezlobila že jsem tam čekal a pár dní na to když jsem se šel sprchovat šla kakat zrovna v tu dobu abych to žbluňkání zase slyšel možná to bylo v euforii lásky možná kdyby byla jen kamarádka tak by mi asi jedna přiletěla ale právě proto že to je jediný zážitek zatím pouze poslechový voyeurstí se mi nepodařilo a když tak jen při sprchování a u jedné holky u čůrání tak je to pro mě ojedinělý zážitek prostě mě láka zakázané ovoce ale uvdědomuju si že převíst do reálu může být jak ty píšeš vykolejené :) ahoj Lenko mysli si o mě co chceš ale díky že jsem se mohl svěřit

Nata (Po, 7. 12. 2020 - 06:12)

Ladila jsem včera před přítelem na procházce. Až mě bolelo břicho a nemohla jsem už vydržet. Hned to šlo ven a ještě takový řídký a pak hned průjem. Trapný .

Paní K. (Pá, 6. 11. 2020 - 13:11)

Dobrý den chtěla jsem jenom vzkázat pavlovi ať jde do píče a políbí mi mou zmakeupovanou prdel děkuji.

Pavkol (So, 7. 11. 2020 - 18:11)

to ti klidně můžu splnit já jen byl rád že po té co to tu o prázdninách někdo zabrzdil že to tu zas někdo oživil takže jo muck :) (v 38 letech jsem jedné holce skutečně zkoušel políbit prdel a nebylo to tak špatný :)

Návštěvník (Út, 29. 12. 2020 - 17:12)

Pavkole ,kde máš Ivu Ivušku a její šišky

Michaela (Po, 2. 11. 2020 - 21:11)

Zdravím, vidím že tento příspěvek je starý, ale my s přítelem na sebe čuráme a kadíme často bereme to oba jako očistu.Myslím si že by lidi neměli být tak nudní a měli by sem tam vyzkoušet něco i za hranicemi nemožného... ten poniřujicí pocit když partner leží na obalu a já si na něj ulevím nepředstavitelný pocit až orgasmický, hlavně to jak se tvaří ponížen miluju to

Pavel (Čt, 13. 5. 2021 - 21:05)

No úplně na sebe ne, ale podivat se, ci utrit po vykonání by bylo asi fajn, nebo být u toho, aaale najít ženu na tuhle pohodu je těžké
[email protected]

Návštěvník (Ne, 1. 11. 2020 - 10:11)

:D hovíno

LÍZÍN SEUSEP (Čt, 22. 10. 2020 - 17:10)

Zdravím dnes jsem měl velice zajimavý prodejný užitek mam obchod s pedikurou a panikurou v Ostravě ale jeden přišla paní a chytla ji srajda a ptala se jestli se nemuže vykakat tak jsem řekl tudy následujte mě a už jsem slyšel bomby na hajzlu paní jsem špehoval přes klíční dírkua viděl jsem jak olízla posraný prst smrad tam byl jak na jatkách lidské močky ale mam zažitek na celyy život!

Roman (Ne, 18. 10. 2020 - 10:10)

Hladám babu kto mi bude cikať a kakať do ust

Myslím si (Út, 20. 10. 2020 - 10:10)

že to je o to akorát chytit nějakou chorobu lepší je jen voyeurismus (sledovat sprchování čůrání a kakání)

Sepán župan (Pá, 16. 10. 2020 - 17:10)

Moje žena (49) let měla včera srajdu a posrala cely hajzl a uklouzla a požádala mě o záchranu když jsem ji z těch hoven dal ruku a zvedl ji řela o ty muj rytíři sáhla si do prdele a hovno mi zrozmastila po tváři

pepa (Ne, 20. 9. 2020 - 08:09)

moje žena včera srala v lese jen stáhla kalhotky už to zní lítalo

Pavkol (Út, 22. 9. 2020 - 07:09)

díky pepo konečně to tu někdo oživil

Pavkol (Út, 22. 9. 2020 - 07:09)

to musel bejt pěknej pohled taky bych chtěl z nějakou holkou (až nějakou budu mít) něco podobného zažít

sváťa...7, (St, 2. 9. 2020 - 08:09)

Když ti vadí,že si nemůžeš dát pivo,kdy chceš ty a musíš to schovávat,tak to je už něco špatně.Přijde doba,kdy si budeš přát ho nechtít,ale ono to už nepůjde.

Informace (Út, 18. 8. 2020 - 20:08)

Zbohem už zde také nebudu i když jsem založil tuto diskuzi ale už mám jiné věci na práci takže zbohem každopádně už zde Informace,tik tak,martina K., Gabe, Martin, Ufotolko neuvidíte odcházíme pryč proč právě martina a tik tak? protože je znám osobně a dáme poslední zbohem této stránce kde už se nikdy neuvidíme takže děkujeme za vše že jsme se i zasmály pobavily atd Zbohem †____11.8___2020____ †

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 20:08)

Asi?
To máte asi v rodině, když toho tolik víš. To je ségra? Nebo tvá babička?

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 19:08)

Kolik jsi toho měl v sobě jak jsi to skládal? Co čicháš?
Nebo piješ? To nemůže psát člověk v normálním stavu.

Informace (Ne, 16. 8. 2020 - 16:08)

Každopádně tyto nesmysly co tu píšou jsou nesrozumitelné ale už vím o co jde jedna paní včera v autobusu do oslavan byla asi postižená a řekla Ježíš kristus to nebyl člověk takové upalovali v koncentráku jugoslavci a mě zůstal rozum stát co to mele až si ke mne přisedla jedna milá paní a řekla že je to místní a trpý postižením levých snů což je postižení které způsobuje halucinace a proto mluví něco co mnohým způsobuje znepokojující mráz po zádech taková nemoc je fakt strašná a tady nad mím příspěvkem vidíte tu nemoc vlastně všechno se týká satanismu a křestani jsou z toho vedle něco takového jsem ještě neviděl nechápu je to jak čarodějnický proces nebo něco podobného co si myslíte vy?

Reklama

Přidat komentář