Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

oliver (Ne, 18. 10. 2020 - 11:10)

Natálko krásný já tě chci znovu. Mám mokrý celý břicho. Zítra chci taky.

Návštěvník (Ne, 18. 10. 2020 - 10:10)

Si štětka!

Klára (Ne, 18. 10. 2020 - 08:10)

Dobré ráno. Právě jsem udělala snídani a píšu. Libor trochu pokašlává taky asi ofouknul včera jak jsme dělali a uklízeli nepořádek ,tak ještě polehává jako většinou po ránu. Mamča se už taky chruje a asi brzy přijde z pelíšku k nám. Jsme tady s Nikou a jsme hezky a hodně vyčůraný. Niki byla první a prý v noci nebyla a tak pro to se jí chtělo tak rychle a čůrala opravdu hodně až mně to pipinku nutilo taky víc čůrat až jsem chvíli křížila nožky ,abych se nepočůrala a pak hned jsem měla taky rychlý čůrání do záchodu až jsem vifu z celého bříškoa vypustila ven. Včera jsme si pouštěli Zanzibar a byly to moc hezký vzpomínky. Kupodivu nejvíc to prožívala ségra a položila si hlavičku ke mně do klína a tiše plakala, že se jí stýská. Ale to byla jen chvilka a pak jsem ji zsbavila a byla zase dobrá. Půjdeme snídat.

Mike (Ne, 18. 10. 2020 - 08:10)

Já bych s vámi čůral až bych brečel. No tak si nechám zajít chuť a budu se těšit na čůráníčko po netu od tebe. A dobře opečovávej Libora. Když ho počůráš nebo do pusy tak se vyléčí ihned...

Mike (Ne, 18. 10. 2020 - 08:10)

Dobře ráno Klárko. Jak se máte na chaloupce?

Návštěvník (Ne, 18. 10. 2020 - 02:10)

To určitě,jen fantazie toho pána co to píše

Bára (Ne, 18. 10. 2020 - 09:10)

Jestli se naštvu,tak po vzoru Kláry začnu psát také já o tom,jak jsem prožívala tyto roky. A to se budeš divit,ty -odpůrce nočníků a čůrání venku. Dělaly jsme to podobně. Asi jsou teda všichni blbí, jen ty ta skvělá,která ví,co se má s nemá.

Al (Ne, 18. 10. 2020 - 21:10)

Začni prosím, prosím

Návštěvník (Ne, 18. 10. 2020 - 09:10)

Na tm není nic k divení. Některé sociální skupiny mají prostě jiné hodnoty než naučit se čůrat mimo pleny a nočník do záchodu.

Bára (Ne, 18. 10. 2020 - 09:10)

Nevím jaké sociální skupiny máš na mysli.Já jsem mámou pětileté dcery,manžel i já jsme VŠ podnikáme ve zdravé výživě a žijeme normální život. Kam patříš ty? Asi mezi ty jiné sociální skupiny....

Návštěvník (Ne, 18. 10. 2020 - 10:10)

?

Bára (Ne, 18. 10. 2020 - 10:10)

Hm. Výstižné....

Návštěvník (So, 17. 10. 2020 - 21:10)

Jelikož mám sama dvouleté dítě, zúčastnila jsem se nedávno přednášky na toto téma. Přednášející psycholog nám prozradil, že mnoho jeho klientů, přicházející s různými problémy (včetně sexuálních) má ve své anamnéze „brzký nácvik na nočník“. Tyto dospělé lidi pak psychoterapeuti vrací zpět do dětství, aby je tzv. odblokovali. Takto postižení lidé často trpí přehnanou hygienou a čistotou vůbec, mají problém jít na záchod někde jinde než doma, často se stydí před jinými lidmi i jen říci, že si musí „odskočit“. Jak hodně nás, žen, trpí při cestování zácpou! A prapůvod těchto skutečností může být právě nevinně míněná věta naší maminky – „ty jsi ale škaredá – fuj, ty smrdíš…“

Ondra (So, 17. 10. 2020 - 22:10)

No právě. Proto bych všemu nechával volný průběh a v případě Nikoly nedělal nějaké závery, když neznáme příčiny. Já to u svých dětí nepreferuji (10 a 12), ale vím, že mnoho lidí to tak jako u Kláry má a jestli ho v noci použijí nebo ne, to je jejich soukromá věc.

Bára (So, 17. 10. 2020 - 22:10)

Tak jasně má to mnoho rodin. Jen Klára je tak upřímná, že o tom napíše.

Davido (So, 17. 10. 2020 - 19:10)

Zítra jsem opravdu zvědav jestli se Sarah s Bertem setkají.

Klára (So, 17. 10. 2020 - 18:10)

Dnes jsme opravdu hodně celý den pracovali a tak jsem ani nepsala přes den. Niki ale pomáhala jen chvíli, nechceme ,aby se zpotila a ofoukla,jestě pokašlává a má ty čajíčky a tak čůrá a čůrá každou chvíli když si ho dá a tak ji radím,aby chodila na záchod a nevystavovala prdelku tady do chladna a tak jen jednou musela venku, když jsme odvezli vozík s harampádím a tam se už opravdu trápila a přešlapovala a tiskla si ruku na pipinku a tak si stáhla kalhoty a rychle čůrala za kontejnerem a opravdu by to nevydržela,protože jí to šlo z pipinky ještě než byla na bobečku jak to měla nutný. Já jsem čůrala ten okamžika s ní taky, ale jen normálně ne kriticky ale jinak jsem chodila taky na záchod. Takže nic moc zajímavýho z čůrání nebylo. Večer si chceme připomenout Zanzibar a promítnout si vše, co jsme tam nafotili a natočili. Čapí hnízdo je tady opuštěné a sleduji na netu,že čápi už by tam měli v tyto dny být v Africe. Tak se mi po nich stýská a taky až za týden posunou čas už bude brzy tma. Musíme to nějak přežít a až se to překlopí do Nového roku už půjdeme k jaru a sluníčku a čápi se brzy vrátí. Teď jsem smutná. A mám depku. Tak radši napíšu zítra a půjdu za Liborem a ségrou. Miška zatím ještě neví kdy přijede ,budeme to možná řešit večer po skype.

Žaneta (So, 17. 10. 2020 - 19:10)

Ahojky Klárko. Já jsem dnes zašla taky do lesa a nasbírala jsem mnoho klouzků a bedel a tak před chvílí jsem snědla smaženici a zítra z bedel budou řízky a pozvu i rodiče a budeme hodovat. Přiznám se,že jsem taky musela na malou v lese, byla jsem venku skoro tři hodiny a domů bych to nestihla. Tak jsem počůrala mech a taky vydatně, že by tam mohla vyrůst nějaká pěkná houba. Moč má v sobě hodně živin a tak se přijdu podívat na to místo za týden, jestli tam něco nevyrostlo. Je to kousek od rozcestníku mezi smrčky .

Mike (So, 17. 10. 2020 - 19:10)

Klárko nevadí,že nebylo mnoho čůrání venku, mně poteší jakýkoliv tvůj příspěvek a to ,že jsi a že se ozýváš. Věříš mi? Tak se budu těšit zítra. Ten Zanzibar musel být nádherný, tak až si to budetepouštět doufám,že nebudeš smutná.

Návštěvník (So, 17. 10. 2020 - 17:10)

Strašně smutný tahle diskuze. Nejhorší je, kdyby to tady četl člověk, který neví o co jde a myslel si tak, že opravdu lidi, kteří mají chřipku chodí na nočník, nebo močí po zahradě, po ulicích nebo mají plínky. :(

Reklama

Přidat komentář