Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Lukáš (St, 28. 10. 2020 - 23:10)

Dotaz na ty,co nosí plenky.Neni vám nepříjemné ,když si do nich naděláte "v tom" chodit,než se umejete?

Pokakam se (So, 17. 7. 2021 - 00:07)

Jednou jsem se pokadil do plenky v autobuse když jsem jel z města dom ale autobus končil o 2 vesnice dřiv takže jsem musel pěšky po cestě jsem se ještě dvakrat pokakal a domu jsem došel s hnédýma trenkama a teplakama ani moc mi to nevadilo

marek (So, 17. 7. 2021 - 01:07)

zkus slipy možná se ti budou na tyto akce víc líbit a budeš vždy připraven

Gábina (St, 28. 10. 2020 - 12:10)

Tak na tyhle kdysi povinné trenýrky na tělocvik si pamatuje asi každý a bez rozdílu. Svým určením byly určené na tělovýchovu, ale i na běžné nošení v letních dnech ven a jako i spodní prádlo. Náš brácha je rovněž nosil po nás po sestrách a byly takové univerzální na to nošení. Ve škole jsme je měli povinně a někdo si je natahoval přes punčocháče a také se natahovali přes spodní prádlo. Materiál byl různý a střih, tvar kapsičky a klínku se také lišil. V dobách sociku bylo několik výrobců v celé tehdejší ČSSR. Ještě je mám v několika kusech a stále nosím a někteří si je nechávají v případě potřeby na nějakou recesi, ale i na cvičení ap. ušít dle vzoru. No a co se týče nechtěné nehody, tak těch mám taky za sebou pár za život a tyhle trenýrky vydrželi dost a vešlo se toho do nich taky. Záleželo na množství a konzistenci

Mára (Út, 27. 10. 2020 - 11:10)

Čistě mimo toho koho se sám dotazuješ. Mně zachránili před průtokem nohavic jestli ti náhodou něco říkají a pamatuješ na dnes už neexistující dívčí a dámské modré trenýrky ty s kapsičkou vzadu as bílou vsadkou v rozkroku. Díky jejich gumičkám v nohavičkách nic nikam netekloi ikdyž jsem měl durch v nich plno. Volnější prádlo a trencle, tak to by byl malér. Trochu připomínali slipy, ale dobře se nosili a nosil jsem je po sestrách jako prádlo.

Kees (Ne, 25. 10. 2020 - 06:10)

Holky pro nás přestaly kakat, není nad čím honit, doba temna pro mužskou populaci je tu!

Návštěvník (So, 17. 10. 2020 - 18:10)

To je nápad. Kupujte si plíny pro dospělé a problém se zavřenými toaletami máte vyřešen. Prostě ji vyhodíte, až přijdete domů, umejete si zadek a je to....

žralok (So, 17. 10. 2020 - 13:10)

Plave mladý a starý žralok v moři. Mladý se ptá: "Dědo, a proč když chceš sníst člověka, ho napřed obkroužíš, potom se potopíš, vynoříš a to opakuješ několikrát". "Víš, já mám rád, když se před tím dokonale vyprázdní. To mi potom víc chutnají".

Prdný (So, 17. 10. 2020 - 11:10)

Když se mně chce na velkou na městě a nehodí se mně se pokálet tak si dojdu někam do hospody, dám si tam pivo a zajdu si na záchod. Teď když jsou hospody zavřené tato možnost není, proto budu častěji kálet do kalhot. Naposled se mně to podařilo včera, už se mně chtělo hodně a nebylo kam jít na záchod. Sice se mně moc nehodilo se pokálet protože jsem měl ještě nějaké pochůzky po městě, ale už se mně chtělo hodně tak jsem to pustil do kalhot. Zároveň se mně chtělo i na malou tak jsem se přitom i počural. Jak to děláte vy kteří se pokakáváte, také se při tom počuráte nebo chodíte na malou zvlášť?

Patrik (So, 17. 10. 2020 - 12:10)

Tak evidentně se ti líbí mít naděláno v kalhotách, ale to je tvoje věc. Mě se to teda nelíbilo a styděl jsem se sám před sebou, ale protože je to anonymní tak přiznám, že když mi to ujelo do gatí tak jsem si i pěkně cvrnknul do spoďárů.

jožo (Út, 13. 10. 2020 - 17:10)

srát budu asi zajtra

jožo (Po, 26. 4. 2021 - 00:04)

srát budu asi zajtra možno i pozajtra

joža (St, 25. 11. 2020 - 18:11)

včera jsem sral dneska jsem sral a myslel, že se poseru zajtra má v plánu taky srát snad to půjde rychle

Lukáš (So, 28. 11. 2020 - 14:11)

Já js s*al včera,dneska a zítra budu taky s*át. :)

jožo (So, 14. 11. 2020 - 16:11)

včera jsem sral dneska jsem sral a zajtra má v plánu taky srát snad to půjde rychle

jožo (Ne, 8. 11. 2020 - 16:11)

včera jsem sral dneska jsem sral a zajtra má v plánu taky srát

pavel (Ne, 8. 11. 2020 - 16:11)

To já taky , a dokonce do plen .

jožo (So, 7. 11. 2020 - 16:11)

srát budu asi zajtra

co (Po, 26. 10. 2020 - 02:10)

nosíš boxerky slipy trenky nebo naostro? a teče tito nohavicemi?

Janek (Po, 12. 10. 2020 - 21:10)

Moje přítelkyně měla zácpu. Došlo to na ní a tak me napadlo že ji vezmu a ona se na mě povesila jako koala. Chytl jsem ji za kousek prdelky ale zároveň tak aby mohla kakat. Začala tlačit nejdřív lehce a pak víc a víc. Furt nic a tak jsem ji trochu promasíroval hlavně část u prdelky. Po chvilce jsme to zkusili znovu. Úplně mi jí bylo líto tlačila co nejvíc mohla ale nic. Roztáhl jsem ji půlky a začalo list malý bobek a pak už ji to šlo.

Reklama

Přidat komentář