Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Michal (Út, 13. 10. 2020 - 15:10)

Proč si nepamatuju, jaké mají děvčata oči? No, protože se vždycky napřed dívám, co mají obuté. A když jsou to korkáče, tak se k jejich očím už nikdy nedostanu. Ve škole mi nikdy neunikl ani jeden nový pár! O přestávkách jsem se coural školou, jen abych měl přehled. A na polikliniku jsem taky rád chodil, bylo tam často se na co dívat. Škoda, že už jich tolik není k vidění. Díky všem, kdo je nosí.

Jan (Út, 13. 10. 2020 - 13:10)

K diskuzi malý příspěvek. Bude mi 52 roků a korkáče nosím již dlouho a v několika zaměstnáních jsem je nosil já i několik dalších kolegů a celkem hodně žen. Všichni je nosily bez povšimnutí jako přezůvky. V každé kanceláři byly pod věšákem korkáče. Jistě i já jsem se rád díval a pozoroval ženy v korkáčích, prostě kdo z pánů se rád nepodívá na ženskou s korkáči, každé sluší . Doma je nosím stále a už zůstanou asi napořád a chápu všechny co je rádi nosí.

Anna (Pá, 16. 10. 2020 - 16:10)

Zhruba jsem stejného věku jako ty a korky nosím už nějak automaticky taky pořád. Po svatbě je začal nosit také manžel a později syn a dcera. Když se všichni doma sejdeme, tak je celkem pěkný pleskot a za všechny asi můžu říct, že z korkáčů máme všichni potěšení.

Kačka (So, 17. 10. 2020 - 17:10)

Rodiče i já korkáče nosíme a pleskání je nádherný zvuk specifický jen a jen pro korkáče. Také to miluji a když jsem sama, tak do toho někdy dávám schválně co největší sílu. Pro potěšení korkáče nosíme nebo alespoň já.

Pete (Po, 12. 10. 2020 - 14:10)

Kdybych slyšel to, ze korkacky nemam nosit, z nejakeho důvodu, okamzite bych to ukončil. Jsou mi vším. A mam hezké nohy))))

Romana (Ne, 11. 10. 2020 - 23:10)

Znala jsem a znám lidi, kteří korkáče nosí. Ať ženy nebo muži nosící korkáče v nich občas a někteří pravidelně onanují. Pro svoji příjemnost jsou pro ně velmi dráždivým impulzem. Co jsem postupem času zjistila, tak nejčastěji při sledování televize nebo koupelně. Tak můžete potvrdit nebo vyvrátit?

Kačka (Po, 12. 10. 2020 - 10:10)

Může to tak být když, ale cítím potřebu, tak se udělám prakticky kdekoliv i ve školní lavici. Je pravdou, že taky lidi co znám v korkáčích onanují každý den.

Jolana (St, 14. 10. 2020 - 15:10)

Je mi podstatně více než tobě, ale také jsme se s holkama i ve třídě často udělaly. Korkáče nás nosilo pět a bylo známo, že je zbožňujeme. Nosila jsem krátkou sukni a chodila naostro, tato kombinace byla pro moje prsty vždy dostupná a také často využívaná. Nevím, jak ty, ale já bez každodenní korkáčové masturbace již nemohu být. Někdy v práci nastávají docela zajímavé situace a jejich zajímavé řešení. Když máte korkáče na nohou se musí počítat se vším i šéf musí chvíli počkat.

Danča (Po, 12. 10. 2020 - 17:10)

Už 13.března jsem tu psala, že korkáče jsou ideální stimul. Tak mě zde holky, samozřejmě i kluci ubezpečujete v tom, že v korkáčích taky nacházíte to správné odreagování, uvolnění a erotickou potěchu. Já taky každý den si potěšení nemohu odepřít.

Michal (Po, 12. 10. 2020 - 20:10)

A jak na první pohled poznám tu, co je nosí jako boty, od té, co si to užívá?

Danča (Út, 13. 10. 2020 - 11:10)

Na první pohled určitě nepoznáš. Musíš chvíli (tedy nějaký týden) s ní sdílet nejlépe soukromí, volné chvíle a pozorovat co a jak s korkáčky dělá, pak budeš mít celkem jasno.

Michal (Út, 13. 10. 2020 - 13:10)

Anebo poznat holku, jako je Kačka a vědět, že si to užívá.

Kačka (Ne, 25. 10. 2020 - 21:10)

Užívá si to hodně a ráda.

Michal (Po, 26. 10. 2020 - 09:10)

O tom není pochyb, kdo jednou zkusí... Podruhé sice nemusí, ale CHCE. A už v tom jede.

Kačka (Po, 26. 10. 2020 - 10:10)

Spolužačka je začala nosit nedávno ve škole a láska veliká a já jsem toho příčinou. Bohužel teď jsme doma a při učení u ní doma, předvedla, jak krásně si s korkáčky už potykala. Po měsíci nošení v nich už krásně chodí, pleská a má je skoro vyhlazené.

Michal (Po, 26. 10. 2020 - 16:10)

Noooooo, tak to slovo bohužel je tam snad zbytečné. V klidu a pohodě v soukromí, nikým nerušené. To musela být zajímavá podívaná. Panečku, já tam být a vidět to třeba jen jako obyčejná váza, tak asi puknu.

Lucka (Po, 12. 10. 2020 - 18:10)

Láska je láska. Ať k lidem nebo botám.

Blanka (Po, 12. 10. 2020 - 14:10)

Přiznejme si, že to přichází pomalu, zcela nenápadně a která z nás podelší době nošení korkáčům odolá.

Petr (Po, 12. 10. 2020 - 01:10)

A ty to máš jak? Televize, nebo koupelna?

Peter (Ne, 11. 10. 2020 - 19:10)

Nebyť zošikmenia špičky,päty určite by sa rýchlejšie opotrebovali a podľa mňa výrazne zlepšujú chôdzu.inac by pôsobili ako drevené špalky

Reklama

Přidat komentář