Reklama

Suchý orgasmus?

Default User Image
Radek (Po, 22. 1. 2024 - 08:01)

Suchý orgasmus mám tak že se udělám ale nic mi nevystřikne ani nevykape jen mám orgáč. Toto je suchý orgasmus . 

Václav (Út, 16. 8. 2022 - 09:08)

Já už mám prostatu v čudu, ale to oddalování funguje. Přesněji je to snaha udržovat se těsně před vrcholem. Vystříknu pak sotva dvakrát, ale když se snažím to zadržet, jak píše Šárka, tak je to strašně vysilující a další den až dva mě úplně bolí péro, že je mi nepříjemné si ho honit. Raději nechám orgasmu volný průchod a můžu si to užít i dvakrát denně.

Šárka (So, 13. 8. 2022 - 23:08)

Vám jde, chlapi, o to, abyste se po výstřiku necítili vyčerpaní a neztratili chuť na další orgasmus. Chcete to mít jako holky, ale to moc dobře nejde. Příroda to chtěla tak, abyste byli odměněni silným orgasmem při vystříkání. Když jste prázdní, tak už vás motivovat nepotřebuje. Naopak holka, když je nejplodnější, což je pár dní před menstruací, si to užije sice taky, ale příroda zřejmě chce, aby přijala dalšího samce. Zvlášť když je ten první hotov raz dva. Naštěstí to vystříkání pro ni není tak důležité, není to cílem na to čekat. Důležitá je stimulace kundy a všeho, co najdete v okolí a uvnitř. I když je partner jen jeden, jeho pozornost, láska a důvěra způsobí, že orgasmus můžeme prožívat opakovaně i při líbání s pouhým prstem v kundě (raději víc prstů). U vás je třeba myslet na to, že důležitý není cíl (vystříkání), ale cesta k němu. Nádherné pocity přece prožíváte i před orgasmem, to vzrušení, když spermie pronikají do prostaty. Ty pocity jsou motivující pro nalezení cesty k orgasmu a každý kluk se díky tomu naučí honit si ho sám tak, aby dosáhl výstřiku co nejdřív. Musíte se naučit drážit si ho tak, aby ta cesta byla co nejdelší. Těsně před nástupem neovladatelné fáze orgasmu ucítíte napětí a rozkoš v podbřišku, při kterém musíte přestat a překonat ten chtíč. Po nějaké době tréninku budete schopni tuto fázi prodlužovat. Naučila jsem se mu ho tak honit a prožívat to s ním. Vyžaduje to dokonalou spolupráci, když orgasmus přichází, abych přestala honit. Můžu mu pomoci to zastavit stiskem trubice až těsně u zadku, ale ještě lepší je přestat honit o pár vteřin dřív, abych to zastavovat nemusela. On blížící se příchod orgasmu naznačí tím, že mi položí ruku na mou pěst, ve které mu hnětu žaluda. Já s ní zklouznu na pytel, přičemž mu pořádně stáhnu předkožku, aby se žalud úplně obnažil. On si ho pak tiskne sám v dlani a pohybuje s ní velmi lehce, aby rozkoš rostla jen velmi pomalu. Drží ho v pěsti a já z něj vidím jehom špičku, ze které chvílemi vyteče trochu řídké šťávy. Je přitom velmi soustředěný a oba jsme téměř bez hnutí, až na jeho jemné masírování, kterým se udržuje blízko bodu, od kterého není návratu. Jen on ví, jak jemné doteky jsou potřeba, aby rozkoš neustávala a pokud možno se velmi pomalu zvyšovala. Já tuto fázi nemůžu umět tak dobře, jako on sám, ale učím se. Když sundá ruku ze žaluda a pustí mě znovu na něj, abych pokračovala, tak musíme mít domluvený spolehlivější signál, než jsou nějaká slova. Položí mi ruku na stehno a jemně stiskne. To je signál pro jemnou masáž minimálními pohyby, jakou jsem předtím viděla u něj, když si to dělal sám. Když pocit přicházejícího orgasmu opadá, stiskne víc a já malinko přidám. Jakmile povolí, musím zase ubrat. Při úplném uvolnění pak zastavit. Když se to povede, cítí tu rozkoš na hraniční výši zpočátku jen několik vteřin. Když malinko opadne, ucítím malinko silnější dotek jeho prstů a stehně a já zase jemně pohnu rukou na žaludu. Někdy ani pohyb nedokončím a on zase povolí a oba vnímáme to napětí, když pohyb zastavím, ale držím ho stisknutého zcela bez hnutí a on dokáže vnímat tu rozkoš v břiše na hranici křeče desítky vteřin a přitom mu změkne, ale celou dobu vidím, že prožívá pocity blízké extázi. Za pár minut si na to jaksi zvykne, po opadnutí pocitů trvá pak déle, než mě povolením stisku přiměje zastavit, ale ta intenzita slasti se posouvá výš. Bez ejakulace se pocity dostávají mnohem dál, hlavně prý vyplní půlku břicha od pupíku dolů a vystřeluje to až do stehen. Každým dalším kolem roste jeho chtíč toho skutečného orgasmu dosáhnout, protože ten je vždycky mnohem silnější. Ten začne křečovitými stahy a skončí několi vteřin poté, co semeno dojde. Bohužel muži, kteří již semeno nemají, mají tuto fázi kratší. Proto doufám, že se budu ještě dlouho moct těšit pohledem na jeho zápas tuto fázi prodloužit. Můžeš si to dělat i sám. Při příchodu orgasmu zatni ty samé svaly, které ovládáš vůlí. Po dobu, kdy nedovolíš výron semene, je prostata sevřena a pocit orgasmu roste. Záleží na tobě, jak dlouho to vydržíš a kam až to vystoupá. Ty stříkací svaly by tolik chtěly nasát spermie k výstřiku, ale ty jim to nedovolíš. V ten okamžik do toho dej úplně všechno. Orgasmus nastartuje pravidelné snahy stříkacích svalů, ale ty sevři zadek a napni všechny svaly v břiše, abys nasátí zabránil. Pokud si to děláš sám, tak nepřestávej pomalu honit. Pokud ti to dělá někdo jiný (předpokládám holku, ale kluk se to naučí taky), může honit rychleji, je to lepší a nebrání to tvému soustředění na tvé úsilí. Sice ten boj nakonec prohraješ, ale za délku svého odporu budeš odměněn mohutností extáze. Holka se musí připravit na to, že se budeš klepat, řičet rozkoší, potit se, slzet a svíjet se.
Žalud slzí už dlouho a jeho tření teď vyvolává tak silné dráždění, že to tvůj mozek vnímá tak, jako by neexistovala jiná část těla, než žalud, prostata a břicho, vše sevřené v křeči orgasmu. Nesnaž se výstřiku zabránit zkřížením nohou. To nefunguje. Vyteklo by to z tebe tak, jak nechceš. Naopak dej kolena co nejvíc od sebe a musí ti být úplně jedno, jestli ti holka přitom kouká do zadku. Zadrž dech a soustřeď se na sílu těch svých svalů, které svírají tu pulsující stříkačku a na to hnětení prostaty, které způsobuje každým stahem větší a větší rozkoš. Spermie z koulí celou dobu nesmírně šimravě postupují svými trubkami k prostatě a pocit blaha, který se rozšířil do celého břicha, v tobě vyvolá nesmírnou touhu to vzdát a dovolit jim smíchat se s prostatickou šťávou a vystříknout plnou silou ven.
Záleží na trénovanosti těch svalů a tvé vůli, jak velký nápor rozkoše je schopen tvůj mozek vydržet, než ztratí kontrolu a nebude už schopen bránit přirozenému vyprázdnění.
Škrtidlem svalů nejdřív pronikne malé množství šťávy a způsobí první krátký a řídký výstřik. Toto malé vítězství té pumpy nad tvou vůlí její činnost zadržet vyvolá prudké zesílení pocitů orgasmu a nástup nesmírného chtíče, kterému se nedá dlouho vzdorovat. Vzápětí se pumpě podaří nasát větší dávku spermií a smíchat ji se šťávou. Pořád to ještě nevzdáváš a pumpa protlačí směs skrz sevřené místo jen s obtížemi. Její stah už však není naprázdno, jako předtím. Prostata je natlakovaná a to sevření nervových zakončení v ní zdvojnásobuje výbuch rozkoše a chtíče. Tvoje svaly jsou přemoženy a druhý výstřik je delší a hustší. Ten průraz trubek tě odmění výbuchem té největší slasti.
V tomto okamžiku je čas to vzdát, uvolnit se a užít si to nejlepší. S pocitem nesmírného blaha si představuješ, jak se vyprazdňují semenné váčky a tvoje trénovaná stříkačka se chystá k závěrečnému koncertu. V ten okamžik je ti úplně jedno, kam se si kdo kouká a nevadilo by ti, kdyby se na to dívala celá třída tvých spolužáků. Vzruší tě i představa, že ti spolužačky nebo jiné kamarádky zakleknou ruce a nohy a ty se téměř nebudeš moct hýbat. Stejně jako tvé holce, i jim se bude líbit, jakou extázi ti přivodila, jak se přitom budeš zmítat a nádherně stříkat. Některá by ti přitom mohla sednout na obličej a ty bys měl chuť ji vylízat. Uvolni maximálně všechny svaly, udělej dlouhý nádech a užij si během něj toho báječného pocitu nasátí tekutiny, kterému není třeba nijak pomáhat ani mu bránit. To, co následuje, je automatický reflex. Po nasátí následuje mocný ničím nerušený výstřik, doprovázený tím nejsilnějším pocitem slasti. Zřejmě nějaké vnitřní čidlo vnímá proud semene a jeho tlak je zdrojem nervových vzruchů, které tvůj mozek prožívá jako extázi a bičují svaly k dalším neúnavným stahům ve stejné síle. Po dlouhé předehře těch výstřiků může být i 11 nebo víc. Po vyčerpání následují už jen asi 4 stahy naprázdno se současně opadajícími pocity. Muži bez spermií si bohužel užijí pouze ten boj, začátek orgasmu a konec.

Olda (Út, 16. 8. 2022 - 22:08)

Šárko ty tady píšeš dlouhý elaborát o výstřiku, boji, škrcení. No nevím jak to všechno dobře znáš. Podle mne píšeš voloviny. Já to mám tak že mohu souložit 5x, během třeba tří hodin a pokaždé ze mě vystříkne semeno. Je ho méně než poprvé, ale mohl bych ještě i šeskrát, ale ona ta soulož je nepříjemná. Stačí mi ale pár hodin, vyspat se, a ráno zase mohu 2x. Suchý orgasmus jsem nikdy neměl.

Návštěvník (St, 17. 8. 2022 - 00:08)

Měl jsem po vojně a holky po mě jely, protože jsem byl dobrej. Jednou mne stáhla taková štíhlounká a řekla, že to do ní můžu pouštět, protože je neplodná. Bušil jsem do ní bez přestávky celou noc a vypustil jsem se 10x. Kolik toho bylo, bohužel nevím. Když jsem dělal děti, tak jsem to taky nepočítal, ale manželka měla hodně intenzivní orgasmy, tak to zas tolikrát nebylo.

Šárka (St, 17. 8. 2022 - 00:08)

To máš štěstí, že jsi lepší kanec. Takových není moc. Přítele při honění nenutím udělat se víckrát, právě proto, aby mu to nebylo nepříjemné. Dost často se udělá dvakrát při souloži, když si dá pauzu vyplněnou hlavně lízáním, při kterém dostane znovu chuť, ale je to jen jeho rozhodnutí. Ale když mu to chci udělat pořádně, tak je to vždycky jen jednou. Suchý orgasmus taky nemá, ale cílem je, aby si to užil co nejdéle. Vystupňovat to v té suché fázi (rozuměj bez výstřiku) až k vrcholu, ale zastavit před bodem, odkud není návratu. Ty příjemné pocity přece narůstají celou dobu a akcelerují těsně před výstřikem. Všechno je to o umění na počátku té akcelerace zastavit. Znáš přece ten pojem "ruined orgasm", kdy se přestane honit a chlap je vzrušen na maximum, péro se mu kývá třeba i 10 vteřin a pak se náhle vystříká bez dotyku. Tohle tedy nedělám, protože právě těch pár vteřin, když už se to nedá zastavit, tak on tu masáž žaluda nejvíc potřebuje, aby byl orgasmus co nejsilnější. Takže ho v tom bez pomoci nenechám. Při tom maximálním vzrušení se stává, že stříkat nezačne. Několik vteřin prožívá tu rozkoš, cítí nastupující orgasmus, ale k nezadržitelné akceleraci nedojde a ten pocit začne slábnout. Naším společným cílem je udržovat ho v tom stavu před orgasmem co nejdéle a přihonit jenom trochu, aby si to prožil znovu a znovu, ale nepřepísknout to. Donekonečna se to dělat nedá, protože ta rozkoš je čímdál větší a ta jeho touha konečně se v souladu s přírodou vystříkat zvítězí. Promění se v neovladatelný chtíč, při kterém zapře, že stačí jen jeden pohyb navíc, aby se to konečně přepísklo. Vyhrkne "Už" a pak začnu honit pořádně a nastane ta druhá fáze, kterou jsem popisovala, ve které se snaží stiskem všech svalů výstřik zadržet, protože to způsobí mnohem silnější orgasmus, než kdyby se nesnažil. Úplně nejhorší by bylo nechat ho vystříkat bez doteku. To může udělat jen honitelka kvůli natáčení, že to nějakého úchyla vzruší. Ale žádný chlap to tak nechce a má chuť právě při stříkání nejvíc přirážet, ale ona mu ten potřebný stisk a pohyb odepře.

Návštěvník (St, 17. 8. 2022 - 00:08)

Šárko. Jsi dokonalá. Ty to fakt s chlapama umíš. Taky jsem takovou znal.

Arnošt (Ne, 14. 8. 2022 - 21:08)

A prostata v čudu.

Tamara (Út, 26. 4. 2022 - 15:04)

Taky mívám někdy vysřiky při orgáči .To ale musím mít na sex veeelkou chuť a pořádnou kládu v sobě stačí pořádný vibrátor a střik je zaručený.

Manka (Ne, 27. 3. 2022 - 07:03)

Ségra když se udělá tak se u toho pochčije, mně se to ještě nestalo a ikdyž jsem hotová a mohutně tak se u toho nepochčiju a jen jsem normálně trochu vlhká

Peter (Pá, 16. 10. 2020 - 07:10)

Suchý orgazmus sa dá naučiť. Najjednoduchší spôsob pri masturbácii je, aby partnerka zatlačila silno pri orgazme na jeden bod medzi semenníkmi a análnym otvorom. Bude cítiť ako chce semeno von. On prežije dlhý, silný orgazmus, no nevystrekne.

Zoly (Ne, 18. 10. 2020 - 18:10)

Vyzkúšam.

Návštěvník (Pá, 9. 10. 2020 - 17:10)

Prostata zamezuje, aby ejakulát pronikal do močového měchýře. Jestli ji má muž odstraněnou, tak se to právě stane, že místo z penisu vystříkne do měchýře.

Puki (Po, 6. 2. 2017 - 09:02)

pokud neejakuluje,tak nema...no a to je spatne pani, protoze muze byt i nemocny a mit zpetny orgasmus, kdy sperma tece do mocoveho mechyre a ne ven z penisu. takze nemusi to "dohanet", a zadelava si na komplikace... nedelejte ukvapene nazory, kdyz tomu vlastne prd rozumite https://vimax.sk/retrogradna-sucha-ejakulacia/

Jan (Út, 20. 8. 2013 - 14:08)

Tak to funguje, rok suché...To jsem nepsal já - 23.08. 2012. Dotaz - informace jsou v češtině například v knize Mantak Chia: "Multiorgasmický muž".

dotaz (Út, 20. 8. 2013 - 13:08)

Tak to funguje, rok suché...ale jak jí docílit?

Jan (Út, 20. 8. 2013 - 13:08)

Tak to funguje, rok suché ejakulace a semeníky nebolí, až tedy poslední den dnešní jsme měli soulož s manželkou a já se spolíháním na to, že budu mít zase suchou tedy žádnou ejakulaci a na ostro do manželky jsem toho do ní nastříkal prý asi 300ml, že prý možná z toho bude i 2.mimčo,tedy říkala manželkou. A pro některé ...a pak jsem se probudil s rukou v nočníku, myslil jsem si, ještě štěstí, že byl prázdnej a nebyl to naštěstí jak by si mohl někdo myslit - nočník :) protože jsem usl v kuchyni na nafukovací posteli při příležitosti oslavy přátel s manželkou, prostě rok bez stříkání celkem ujde, ale nesmí se na to člověk spolíhat když se souloží naostro s manželkou, ale pokud chcete mimika, tak doporučuji spoléhat se, že suchá ejakulace zase výjde :)

Michal (Ne, 29. 6. 2014 - 16:06)

U Michala se vlastně o...Vim, ze starsi pani by radi meli muj "problem", ale chtel jsem jim jen pripomenout, ze kdyz je chtic hoodne silnej, tak komplikuje zivot, ze to neni porad jen slast. Kdyz mam rano pulhodinouvou erekci, musim cekat az opadne, nez se muzu ukazat ostatnim clenum rodiny u snidane, zvlast velkej problem kdys jsem na navsteve. By ve skole vyvolanej kdyz mi stoji, problem. Vylezt z auta s erekci i po kratsi jizde, problem. Stat v nacpanym Metru se stojicim penisem, unout s cukajicim a lechtajicim penisem, v noci se probudit se strikajicim penisem behem mokryho snu, problem. Videt matku, jak mi prevlika postel plnou zaschlyho semene, trapas.

jj (Ne, 29. 6. 2014 - 16:06)

u mladých kluků a mužů je...Střik = únava bez chtíče a potence.

problémy?? směš (St, 23. 4. 2014 - 12:04)

Možná ve 30 spomínané...U Michala se vlastně o žádné problémy nejedná, nechápu proč sem vůbec píše.. Já si ho v tom věku vyhonil a bylo. Nevím, co tu řeší!!

Reklama

Přidat komentář