Reklama

Pás cudnosti

Roman (Čt, 15. 10. 2020 - 14:10)

ju taky jsem ho druhy den přestavěl a upravil nastaveni a ted už bez kličku nevim kdy ho dostanu doufam že za 14 dni už ano ale bylo mě řečeno že kliček až o vanoce

Jan CS (Čt, 15. 10. 2020 - 15:10)

Super, ze je tady nekdo normalni. Ja mam relativne jistotu 1x do mesice. Obcas casteji. Treba jako darek k narozeninam :-) Ale uz jsem byl bez vystriku taky temer dva mesice.

Jan CS (Čt, 15. 10. 2020 - 11:10)

Trošku mi trvalo najít správné nastavení, ale od té doby sedí perfetně. Ja často máte povolenou "úlevu"?

Peter (Čt, 15. 10. 2020 - 09:10)

Ja 6 rokov. CB6000s

XT (Čt, 15. 10. 2020 - 17:10)

To si 6 let trvale uzamčen bez hygieny, vystriku? To se mi nezdá!

láďa (Čt, 15. 10. 2020 - 18:10)

Hygiena nevím ale bez výstřiku to určitě jde.

Roman (Čt, 15. 10. 2020 - 08:10)

ahoju už mam na sobě ...od pondělka a dost super oproti běžnym klickam

Jan AS (Čt, 15. 10. 2020 - 09:10)

Já ho už nosím přes dva roky.

XT (Út, 13. 10. 2020 - 14:10)

A něco málo k pásum cudnosti co se historie týče a váže k pásu Neosteel:
Netradiční šperk, překvapivě nenápadný luxusní doplněk oděvu, který se rychle stává vaší neodmyslitelnou součástí, znak jedné ze sedmi ctností. Vynález, díky kterému můžete zažít stav neukojitelné touhy. Je možné tvrdit, že nikdy neměl takový úspěch jako dnes, kdy jej vyrábí desítky firem a podle průzkumů se s ním zdobí až 10% populace, především muži (až 90%), ale ani u žen není nijak vyjímečný. Lze je dělit na dva typy: typ Klec (levnější) a Florentského typu (klasický). Může být vámi vnímán jako pouhá hračka, ale je potřeba si uvědomovat, že skrz vlastnictví jeho klíče lze snadno ovládat vaše chování.
Z historie je znám již od Antiky. Antický básník Homér o něm psal na konci 8. století před naším letopočtem ve svém eposu Odyssea. Vyrobil ho samotný bůh ohně Hefaistos a dal jej své manželce Afroditě. Trochu se totiž obával svého bratra Arese, boha války.
První dochovaná zmínka z Evropy pochází z manuskriptu o umění války a válečné výbavě Bellifortis napsaného vyslouižilým vojákem Konradem Kyeserem von Eichstätt kolem roku 1405. V roce 1889 pak byl A. M. Pachingerem nalezen při vykopávkách v hrobě ze 16. století na kostře mladé ženy. I když bývá spojován s křižáckými válkami, je spíše vynálezem pozdější doby. Dle pověsti jej vynalezl Francesco II. z Padovy a Antikou inspirovaná měšťanská renesance uvedla vynález v život. Tak se z Itálie, vlasti svého vzniku, coby hračka rozšířil koncem 15. a začátkem 16. století prakticky po celé Evropě.
Mezi lety 1850 a počátkem druhé světové války sloužil jako lékařská pomůcka pro zdravý vývoj dětí a dospívajících a k jejich ochraně před debilitou a „vyschnutím životní síly“. V lékařských časopisech té doby je možno nalézt množství zmínek o jeho správném používání a je s tím také spojena řada patentů uložených na patentovém úřadě USA.
Do 20. století ho přivedl Hal Higginbottom, který na konci 50. let navrhl moderní pás vycházející z Florentského typu. Tento model vyráběl od roku 1958 v Sheffieldu v Anglii pod značkou Tollyboy. Jeho výrobek byl označován za Rolls Royce mezi pásy. Jeho design následně přejímá firma Acces Denied z USA a Neosteel z Německa.
Tento CB je Neosteel MasterPiece SheMale System Sport - ergonomický bokový model Florentského typu vyrobený z 3 mm silné ušlechtilé oceli s leštěným povrchem. Díky provedení a použitým materiálům se už nejedná o hračku, ale je to plně funkční a spolehlivý pás umožňující režim 24/7.

Peter (Út, 13. 10. 2020 - 13:10)

Nerobte to, nedávajte sa uzamknúť. Je to nesmierne ponižujúce. Ja som už niekoľko rokov uzamknutý a nie je to sranda. Aj keď si telo už zvyklo. Často mám pocity bezmocnosti, frustrácie, menejcennosti. naozaj si to dobre premyslite.

XT (Út, 13. 10. 2020 - 14:10)

Ahoj Petře, tak jak si to popsal, tak takové pocity pás navozuje. Otázkou je, jestli si uzamknut na svou žádost a nebo z donucení. Nikdo, nikoho nemůže nutit. Je to na dohodě obou.

Peter (Út, 13. 10. 2020 - 14:10)

Reagoval som na jeden inzerát. Pani hľadala otroka. Stretli sme sa, zapáčil som sa jej ale ak som chcel ostať jej otrokom, mala podmienku. Buď uzamknúť alebo dať guľky preč. Kastrácie som sa bál, tak som súhlasil s pásom. Aj keď som o tom vtedy nemal žiadne vedomosti. Nevedel som čo ma čaká. No vydržal som v ňom až doposiaľ.

Tomáš (Ne, 11. 10. 2020 - 11:10)

mám klícku a pokud budu drzý dostanu Tpás, jednou jsem ho už měl, a to opravdu podruhé už nechci, proto poslušně poslouchám , jen abych nedostal Tpás s dildem.

láďa (Ne, 11. 10. 2020 - 09:10)

Tak asi opravdu buď statistiky prodeje kecají nebo se zamčení stydí.

Roman (Ne, 11. 10. 2020 - 09:10)

manželka mě ted obědnala pas cudnosti CS100 ......jsem zvědav jay bude a jak se v tom budu citit po par dnech

Jan CS (Čt, 15. 10. 2020 - 07:10)

Ahoj. Už máš CS 100? Nebo ještě čekáš?

smg (Ne, 11. 10. 2020 - 08:10)

Ahoj nikdo k tomu nic?

Návštěvník (Ne, 11. 10. 2020 - 07:10)

Ahoj kolik lidí myslíte používá pás cudnosti podle prodeje si myslím hodně popíše někdo pocity při použití pásu v partnerském vztahu??

láďa (Pá, 25. 9. 2020 - 20:09)

Tak jsme se dostali k diskusi o ženách a pásech cudnosti hodně zajímavé a mě by moc zajímalo jak to cítí co jim to přináší za pocity???

smg (Pá, 25. 9. 2020 - 11:09)

Jake s tim nosila nejdřív a pak šaty a hlavně kalhoty? Cose dalo? Ta to měla asi dýl co... Nebo nějaké i problémy?
Jojo hodně no, s klíčem nevím jsem docela mladá a tak nevím... (a snad ti to neva). I kvůli tomu se ptám případně jak to tajit, doma,... Jasně ideal pokud by se mi to povedlo nějak vysvětlit, ale jak... stejně tak klíč no.

Reklama

Přidat komentář