Reklama

spodní prádlo u chlapců

Kuba (So, 17. 10. 2020 - 23:10)

Já taky, můj meil [email protected]

Linda (Čt, 15. 10. 2020 - 11:10)

Mám stejně starého syna, taky se o svém prádle bavit nechce a stydí se. Nikam s nikým nemusíš chodit, vyber si na internetových obchodech a rodiče ti snad koupí to, co si sám přeješ. Vždyť už jsi skoro dospělý.

Ľubo (St, 14. 10. 2020 - 08:10)

Pamätám si v puberte jeden letný deň, naša učiteľka mala v práci silonky, no počas dňa sa oteplilo a tak si ich dala dole a nechala v kabelke. Ja som si to všimol, lákalo ma to chytiť ich do ruky. Počas prestávky som ich vzal a šiel s nimi na záchod. Chcel som si ich obliecť, no bol som strašne vzrušený a po prvý krát v živote som vytiekol. Boli celé ostriekané, nevedel som, čo s nimi, tak som ich ukryl a cestou zo školy som ich vyhodil. Bol to môj prvý orgazmus.

Návštěvník (St, 14. 10. 2020 - 00:10)

no tak se holí no a co, no a to žese sebepoznává , no a co kdo to nedělal, dokud to nedělá do madrace nebo do domácíco mazlíčka tak je to uplně normální a musí s tím rodič počítat. náš kluk to taky dělá , je to přirozené a nevím proč bych mu v tom měla bránit když to dělá v soukromí, ano byla doba kdy chodil po baráku nahý ale to jsem mu rychle zatrhla a dostal slipy protože chodil nahý se stopořeným penisem tak jsem ho slipama usměrnila ale v pokojíčku ať si dělá o samotě co chce.

Vlasta (Po, 12. 10. 2020 - 23:10)

Zajímavé je že náš syn - 12/ ve společnosti kluků si bere trenkoslipy , ale když je doma tak má výhradně slipy a nebo si vezme jenom tričko a je nahý. Doma nejradši nosí slipy které mu jdou dobře mezi půlky v tom se jak vím dost vyžívá a hodně ho vzrušují , nemůžu přehlídnout když si je na sebe vezme že se mu okamžitě malej postaví. A pak že kluci nesnášejí slipy mezi půlkama ! To u našeho kluka neplatí.

Jiří (Čt, 15. 10. 2020 - 12:10)

Erekce je u kluků přirozená a nevědomá reakce na stísněné přirození. Nic složitého v tom nehledejte. My jsme klukovi dávali plenky na do 7.let, nebylo nic zvláštního, když se mu přitom postavil. Ale asi těžko se v tom vyžíval...

Petra (Út, 13. 10. 2020 - 05:10)

Kluci 12 14 taky boxerky a doma nejraději na volno, nás malej už tak malý není co jsem o víkendu viděla a starší už je chlap...

Vlasta (Út, 13. 10. 2020 - 14:10)

Tak to o mojem mladým neplatí / že by už z něho byl chlap / teda ohledě velikosti toho co má mezi nohama , v klidu 5 cm a s postaveným 10 , ale prohání si ho už dostatečně až bych řekla přespříliš často .Je mu úplně jedno kde a kdy ,ruku ve slipech a nebo punčochách má téměř pořád jen co se vrátí ze školy .Samozřejmě jsem ho vybavila dostatkem ubrousků a školením že doma ano , ale mimo ne.Někdy se mi zdá že to snad dělá přede mnou úmyslně že ho to rajcuje.Zatím je pořád holý tak ho nechávám být ale až mu tam nějaký chmýříčko naroste tak ho asi odkážu k masturbaci na záchod a nebo aspoň do jeho pokoje což si myslím že bude problém. Teď to beru jako hru a poznávání se , koupila jsem mu několik trenek ale vůbec je nechce nosit ,nejradši je jenom v tričku a nebo v punčochách .Slipy na něj dostanu jenom když jde do školy. Myslíte si jako já že je ještě dost času ho poslat do pokoje ?

Petra (Út, 13. 10. 2020 - 20:10)

Asi do pokoje , kluci už jsou chlupatí od 11, mladší má v erekci 13cm starší 15cm. Záleží jak to doma máte nastaveno. Jinak jsou zvyklí spát nazí a večer po sprše už i u tel zůstanou nazí. A že si s nimi hrají to snad ani nemusim popisovat....

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 23:10)

No nastavené....... asi tak že ho beru jako malého / alespoň ségra mě to vyčítá/ když se občas ukáže ale já ho prostě jako dítě pořád vidím, tak prostě tohle jeho " hraní,, beru jako jeho sebepoznávání a že - ho - má ještě holého to jsem se dočetla že je prý individuální ,prý u některých kluků začíná puberta třeba i v šestnácti .I když si myslím podle jeho frekvence masturbace teď už skoro dva roky i s výstřikem že už ji asi má , taky mě napadlo jestli si ty chloupky neoholil . Ale to bych si určitě všimla vidím ho nahého denně, určitě bych si všimla kdyby tam nějaký ten chloupek měl, hygienu dodržuje a hned po výronu si ho ubrouskem utře a potom si - ho - jde umýt ale mám zato že poslední dobou vyhledává tenhle okamžik k tomu abych u toho byla přítomná což popravdě řečeno / ano dělá mi to dobře / ale nemůžu mu to zakazovat , vím že kluci jsou docela citlivky a můj zrovna docela dost , nevím co by to s ním udělalo kdybych mu to zakázala protože bych ho nerada nějak ranila .Vím samozřejmě že masturbace je naprosto normální a zvlášť u mladých kluků nutná pro následný rodinný život.

Petra (St, 14. 10. 2020 - 07:10)

Ahoj, chceš říct že on se vyhoni i před tetičkou? Nebo se o tom jen bavíte? Možná mu fakt nerostou, to by sis všimla, kontroluješ mu přetahování? Já kluky občas jo, a taky mi to dělá dobře. Nejvíc me ale můžou naštvat když ty papírový použité kapesníky nechají pod polštářem ... Pokud chceš pokecat víc můj meil [email protected]

Petra (Út, 13. 10. 2020 - 05:10)

Kluci 12 14 taky boxerky a doma nejraději na volno, nás malej už tak malý není co jsem o víkendu viděla a starší už je chlap...

Návštěvník (Ne, 11. 10. 2020 - 01:10)

jsem rodič, proto vím co je pro měho syna nejlepší, proto bude nosit to co já koupím, pokud se mu nebudou líbit slipy co mu koupím to mě nezajímá.bude nosit co mu pořídím.

Matyáš (Pá, 9. 10. 2020 - 20:10)

Je mi 15 a nosím slipy.Uplne v pohodě. A to ho nemám malého. Jsem obrezany .

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 00:09)

nedovedu si představit že by mi syn/dcera běhal po baráku nahý

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 00:09)

synovi taky nevyhovovali slipy ,tak jsem mu koupila jen z hecu dívčí tanga , ty se mu zalíbili a má je dodnes. Teď mu je 20 a teplý není . nevím proč by měli děti chodit nahý , nevidím jediný důvod,

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 12:09)

Neměla jste strach z reakce spolužáků,kteří by to zjistili.Třeba před hodinou tělocviku nebo plavání.

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 11:09)

to mě nenapadlo

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 10:09)

A proč jste mu nakoupila panská tanga?Je tam přece více místa na přirození.

Klára (St, 23. 9. 2020 - 11:09)

předpokládám že teď už má pánské, dětské chlapecké tanga nejsou , jen dívčí.

Reklama

Přidat komentář