Reklama

Výprask před diváky

Renata (Po, 2. 11. 2020 - 15:11)

v té 1.třídě bylo to rukou nebo předmětem a na holou?

Pedro6666 (Po, 2. 11. 2020 - 13:11)

Ahoj Ivčo no není nic jednoduššího než si rok počkat a zkusit si to na vlastní kůži přes nějákou seznamku. Ono se to těžko popisuje, každý má jiný práh bolesti, studu,.. Co se jené líbí může být pro druhou moc, .. ale 25 se určitě vydržet v pohodě dá :) ..

zdeněk (Ne, 1. 11. 2020 - 10:11)

To věřím párkrát jsem bil bit před stejně starou kamarádkou a jednou i před spolužáčkou se ,ktero jsem seděl ve třidě.Dostal jsem na holou řemenem,solužaška všechno viděla jak jsem bit.Po výprasku mi bylo hrozně trapně.Utěšovala mně at si z toho nic nedělém ,že takových výpraskú doma viděla,že brácha také je každou chvilku bit

zdeněk (Pá, 30. 10. 2020 - 20:10)

No proutkem to pěkně štípe 25 šlehů bych asi nevydržel.Když jsem byl bit tak ani nevím kolik jsem jich dostal páskem jsem jsednou dostal 15 protože mi to počítala sestra já jsem jenom pištěl.

lada (Čt, 15. 10. 2020 - 18:10)

Taky si pamatuji výprasky u nás byly jsme 2 sourozenci kluk a holka a od 4 let jsme dostávali pouze na holou vždy nějakým předmětem bud vařeka řemen proutek i rákoska tresty byly za neposlušnost doma, ve školce později ve škole za špatné známky třeba v 1. třídě dostala sestra známku 3 bylo jí 6 a jak tehdy dostala okamžitě ji nařídila mamka lehnout s nahatým zadkem na postel sestra to udělala bez odporu protože vědela že naše mamka neustoupí a bylo by to ještě horší tak jen jsem viděl jak mamka jde s proutkem k ní zavřela dveře a slyšel jsem přes dveře velkej nářek a brek tak jí šileně švihala až měla červený pruhy a jelita tak potom přestala a řekla jí ještě jednou doneseš takovou známku bude to ještě horší tak jsme dostávali výprasky až do cca 10 let

zdeněk (Ne, 25. 10. 2020 - 16:10)

No dříve dostat výprask nebylo nic nenormálního.Od pěti co jsem chodil do školky tak výprask patřil mezi výchovné metody všech rodičů.Poprvé už ve školce ,když si paní učitelka na mne stěžovala,vyšli jsme před školku mamka si utrhla proutek přehnula přes koleno stáhla kalhoty a pořádně mně vyšlehala přes zadek,maminky s dětmi šly kolem a dívaly se jak dostávám proutkem na zadek,některá s maminek jěště podotkla vidíš jak dopadnul Zdenda ,když neposlouchal.Když mamka dělala hospodářku ve školní jídelně,a já něco provedl ,tak jmně slečna učitelka dovlekla za mamkou do kanceláře.Ta si půjčila od kuchařek vařečku a dostal jsem výprask na holou. Pak mi slečna učitelka odvedla zpět do třídy,Jinak doma byla klasika lehnout břichem na postel a řemen tancoval na zadnici.

Renata (Čt, 29. 10. 2020 - 07:10)

Ano tak je to správně od mala přísná výchova když vidím ted ty děcka jak se chovají tak zřejmě vůbec nebo málo byli biti to já dostávala jako malá a ted dávám svým dětem mám 2 už 6 letou holku a 5 letého kluka a jak něco provedou tak jim dám co proto proutkem i 25 ran na holou aby si to pamatovaly. Sice bolestí brečí ale nedá se nic dělat.

Denda (Ne, 1. 11. 2020 - 23:11)

Já mám taky dvě děti, nejstaršímu je (13), a mladšímu (4mesice).
A ten starší, je někdy hodně drzý. Například dneska sem mu řekla, ať umyje nádobí po sobě a on mami já tě nemusím poslouchat, tak sem chytla hned to první, co sem měla po ruce, pleskačku a už to jelo.

Linda (Pá, 30. 10. 2020 - 13:10)

Také s tebou souhlasím, naše děti jsou starší, 10 a 12 ale proutek ze zahrady je pořád občas potřeba.

Návštěvník (Čt, 29. 10. 2020 - 17:10)

To děláš dobře Renčo.. proutky se mají ohýbat dokud jsou mladý.. Musí vědět, že za porušování pravidel a zdobení jsou nějaké tresty ..

Janička úzká k… (St, 14. 10. 2020 - 14:10)

Od mala, hodně ran

Matěj (St, 14. 10. 2020 - 08:10)

a od kolika let

Kuba (Ne, 11. 10. 2020 - 13:10)

Nějak to tu úplně umřelo, co se děje? Škoda. Tak dobře se tu u toho honilo. No tak lidi, snažte se, a vymyslete nějaký nový výpraskový příhody, ať můžem honit klacky u toho.

Ahoj (Ne, 1. 11. 2020 - 23:11)

Já sem před výpraskem musel klečet, protože mamce se vždy líbilo jak se po klečení klepu a hlavně to že nejsem Spurný a dostával sem páskem nebo pleskačkou a nebo občas vařečkou

janička (Út, 13. 10. 2020 - 18:10)

pamatuji jak jsem dostávala přes kalhotky i na holou proutkem

Anton (Pá, 9. 10. 2020 - 13:10)

Mňa láka predstava, kde by som ako objekt bol bičovaný krásnou, nemilosrdnou a prísnou dámou, pred obecenstvom, kde by boli najmä ženy ale aj muži. najprv by som nebol zviazaný, postupne,ako by som viac kričal, zviazala by mi ruky, potom nohy a nakoniec by mi zviazala oči aj ústa. Bičovala by ma tak dlho,až kým by som sa nepocikal a nakoniec neomdlel. Po omdletí by sa na mňa mohol vycikať ktokoľvek by z obecenstva chcel.

Mirek (Pá, 9. 10. 2020 - 12:10)

Z toho tady mi vychazi,ze ceske zeny jdou ceskymi trubci tolerovane sproste,sadisticke uchylacky,ackoli maji plnou hubu uchylu,muzu.

Návštěvník (Pá, 9. 10. 2020 - 00:10)

čím?

Linda (So, 10. 10. 2020 - 22:10)

Oba rukou, brácha občas proutkem.

Martin (Ne, 18. 10. 2020 - 17:10)

Na holou? A kdys tak dostala naposled?

Reklama

Přidat komentář