Reklama

Vylévání moče z nočníčku do umyvadla

? (Čt, 26. 11. 2020 - 16:11)

do umyvadla a dřezu v dnešní době?

Rúch (Čt, 26. 11. 2020 - 14:11)

Jdi do hajzlu!

? (Čt, 26. 11. 2020 - 13:11)

do umyvadla a dřezu?

Martina.P.S.b (So, 31. 10. 2020 - 22:10)

To je u holek normální. Vy to jako kluci nemáte? Když třeba jdu kamarádku doprovodit na malou, většinou venku když nemůžeme najít WC ,tak mně se i to maličko co mám v močáku začne tlačit ven a musím, kdybych před chvilicčkou ještě vůbec nepotřebovala

Martina.P.S.b (Út, 5. 7. 2022 - 05:07)

To je u holek normální. Vy to jako kluci nemáte? Když třeba jdu kamarádku doprovodit na malou, většinou venku když nemůžeme najít WC ,tak mně se i to maličko co mám v močáku začne tlačit ven a musím, kdybych před chvilicčkou ještě vůbec nepotřebovala

Martina.P.S.b (St, 25. 11. 2020 - 19:11)

To je u holek normální. Vy to jako kluci nemáte? Když třeba jdu kamarádku doprovodit na malou, většinou venku když nemůžeme najít WC ,tak mně se i to maličko co mám v močáku začne tlačit ven a musím, kdybych před chvilicčkou ještě vůbec nepotřebovala

Martina.P.S.B.. (Pá, 9. 10. 2020 - 14:10)

To je u holek normální. Vy to jako kluci nemáte? Když třeba jdu kamarádku doprovodit na malou, většinou venku když nemůžeme najít WC ,tak mně se i to maličko co mám v močáku začne tlačit ven a musím, kdybych před chvilicčkou ještě vůbec nepotřebovala

Ruda (Pá, 9. 10. 2020 - 15:10)

Nevím jak to mají ostatní kluci, ale mě se chce často v tu nejméně vhodnou chvíli. Když jsem někde na akci, tak si na záchod ani nevzpomenu. Ale potom v autobuse nebo na místě kde je hodně lidí a není místo si někde odskočit se mi chce tak, že už to nemůžu vydržet.

Martina (Pá, 9. 10. 2020 - 13:10)

Ne že by můj chlap byl prase,ale když je WC obsazený(no i když není),tak močí do umyvadla,prý je to pohodlné.Už s tím nic nenadělám,dřív jsme se hádali,ale umyvadlo pokaždé umyju a jsme v pohodě.Dceři nočník taky vylévám do umyvadla,nic v tom nevidím.Zrovna před chvílí jsem si přečetla tady na doktorce o urinoterapii,moč se může dát i pomocí klystýru,léčí střeva,polypy apod.,doporučuju přečíst.Věřím tomu,protože mě lékař řekl,že i stolice zdravého člověka podaná v klystýru léčí střevo nemocného člověka.A ta nemocná jsem já,proto mě to zajímá a věřím tomu.Tak pa

Kateřina (Pá, 15. 10. 2004 - 16:10)

Mám tříletého kluka, taky vylévám moč do umyvadla, vždycky ho pak opláchnu vodou s mýdlem (stejně jako nočník) a všichni stále žijeme, jsme zdraví a spokojení.Zito, nedělej si starosti, myslím, že na tom není vůbec nic těžkého. Jestli se pletu, tak promiň, ale možná je to tím, že nemáš děti a pak to samozřejmě vidíš jinak. Až je mít budeš, taky budeš vylívat nočník do umyvadla :o)

Eva (Čt, 12. 8. 2004 - 08:08)

Dost se vyklada o leceni ruznych nemoci pomoci moce. Ale to se dela lekarskym zpusobem. O cem ty se Zito zminujes, zni to ze tva znama je necistotna, lina a urcite nevi ze v nemocnem diteti ta moc ma plno bakteriji. Lidi kteri pisou proti tobe nevi nic ohledne hygijene a asi take ziji v prasecich chlivech.

miška (St, 11. 8. 2004 - 20:08)

Zito - jdi do prdele. A teď jsi ale v pohodě, protože to budeš ignorovat. 8-))) Chi chi chííí

Daniela 2 (St, 11. 8. 2004 - 19:08)

Také vylévám obsah nočníčku do umyvadla (ten tekutý - tuhý by totiž asi ucpal odpad :-)) Celá rodina je zatím celkem zdravá a vysvětlení je nasnadě. Nikoho totiž ještě nenapadlo napustit si do umyvadla vodu a tu nabírat a pokoušet se vypít nějaké choroboplodné zárodky. Vodu pijem z kelímku nebo přímo z kohoutku....

Daniela (Út, 18. 5. 2004 - 12:05)

Já zase znám paní, která vylévá nočníček z okna na zahrádku a víš jak se pak daří zelenině na zahrádce?Tou pak krmí svoje děti...Nebyla jsi náhodou krmena takovouto zeleninkou, když jsi byla malá?

Jana (Po, 17. 5. 2004 - 21:05)

..čistota půl zdraví, špína celé:-))...myslím, že je to o přístupu a toleranci každého, pokud ti to vadí vylévej si moč do WC..vždyť přeci o nic nejde.-.tak proč to tu řešit..je to jako kdyby se tu rozvinula diskuze zda mýt nádobí pod tekoucí vodou nebo v napuštěném dřezu, nebo zda se sprchovat či se koupat ve" vlastní špíně" ..každému co mu vyhovuje a nevadí!

Alena (Po, 17. 5. 2004 - 17:05)

Ignácie R. - tak co sem lezeš.Pro Zitu, proč otvíráš diskusi, když nejsi ochotná akceptovat jiný názor než jen ten Tvůj? Také nevidím nic špatného na vylévání nočníčku do umyvadla, pokud ho potom opláchneš horkou vodou. Možná změníš názor, až budeš mít vlastní děti a nebudeš stíhat. A pokud ne, tak to prostě nedělej. Ale normální určitě jsi, neboj. A taky si myslím, že by někteří přispivatelé mohli sdělit svůj názor aniž by hned někoho nenapadali a neuráželi.

karel (Ne, 16. 5. 2004 - 09:05)

No já se do umyvadla občas vymočím přímo (když je WC obsazené) a nevidím v tom problém.

Ignácius (Ne, 16. 5. 2004 - 01:05)

Jsem vskutku znechucen vaší urinální diskusí, kterážto je urážkou dobrého vkusu a popřením zásad teologie a geometrie.Modlete se ke sv.Horsvitě a pijte Svěženku Dr.Nuta!*Ignácius R.*

Irena (So, 15. 5. 2004 - 20:05)

Je tezke si priznat, ze se clovek stal obeti televiznich reklam.... Kdyz je obcas sleduji, rikam si, co z tech chemickych pripravku OPRAVDU POTREBUJEME? Nemam rada vuni octa, ale asi se k nemu vratim, na okna a dlazdicky myslim bude stacit a na drez je vybornej citron...:)

kočička (So, 15. 5. 2004 - 17:05)

Zito, vážně nejsi normální, nezlob se. Já mám dvě děti a taky jsem vylévala nočníčky s jejich močí do umyvadla, vždycky jsem ho potom opláchla horkou vodou a každý den jsem umyvadlo myla. A to jsem čistotná až moc!! Ale ta moč nemůže dětem nijak uškodit, navíc jejich vlastní.

Reklama

Přidat komentář