Reklama

Jsem porad nemocna..

Dana (Po, 24. 1. 2011 - 09:01)

Hm- člověk ,který je...Plný souhlas. Spokojený člověk bez psychyckého vypětí, je zdraví, ale občas s tím nejde dělat moc. musí k tomu člověk dojít dlouhou cestou poznání. Nedat si ubližovat!! Dávat a brát a být milován a milovat.D

Dana (So, 3. 10. 2020 - 03:10)

Hm- člověk ,který je...Plný souhlas. Spokojený člověk bez psychyckého vypětí, je zdraví, ale občas s tím nejde dělat moc. musí k tomu člověk dojít dlouhou cestou poznání. Nedat si ubližovat!! Dávat a brát a být milován a milovat.D

Dano, (Út, 10. 11. 2020 - 17:11)

nevím co tím chceš říct? Ale psychyckého vypětí - je jako by to psala ta ženská na i a y nezáleží..

Dana (St, 23. 9. 2020 - 05:09)

Hm- člověk ,který je...Plný souhlas. Spokojený člověk bez psychyckého vypětí, je zdraví, ale občas s tím nejde dělat moc. musí k tomu člověk dojít dlouhou cestou poznání. Nedat si ubližovat!! Dávat a brát a být milován a milovat.D

Dana (Út, 22. 9. 2020 - 07:09)

Hm- člověk ,který je...Plný souhlas. Spokojený člověk bez psychyckého vypětí, je zdraví, ale občas s tím nejde dělat moc. musí k tomu člověk dojít dlouhou cestou poznání. Nedat si ubližovat!! Dávat a brát a být milován a milovat.D

Alice (Po, 24. 1. 2011 - 09:01)

Hm- člověk ,který je...ale správný, pro nechápající..jde o duchovní příčiny nemoci

Neta (Po, 24. 1. 2011 - 07:01)

Hm- člověk ,který je stále nemocný, nemusí mít jenom porušený imunitní systém. Někdy se za tou nemocí,může skrývat,vše možné. Od citového vydírání druhých lidí- ,,berte na mně ohled-jsem přece nemocný(á)", až po nepochopení smyslu života.A útěk do nemoci, je to poslední,co člověk vnímá. Je hezké,že tady nabízíte Vaše osvědčené prostředky,ale zkuste toho člověka poslouchat co vypráví, a podle toho mu dejte- né jenom naději,ale i potom své ,,léky",pokud je bude potřebovat.Někdy volá duše o pomoc a ta nepotřebuje vitamíny atd. Nezlobte se na mě,je to jenom můj názor.A úhel pohledu.

Jindra (Po, 24. 1. 2011 - 06:01)

Šlo by tady napsat o jakou...Ano Hanko šlo, jde o Akunu a její skvělé produkty. Nejznámější je Alveo. [email protected]

Hanka (Ne, 23. 1. 2011 - 18:01)

Šlo by tady napsat o jakou firmu jde?

Lilia (So, 22. 1. 2011 - 18:01)

Vsechny zdravim nasla jsem...Pokud byste měla zájem, mám zkušennosti s produkty jedné firmy a na imunitu nic lepšího neznám...také jsem měla občas angíny a co užívám tyto produkty tak mám klid, je to i na jiné problémy tel.728447477

!! (So, 22. 1. 2011 - 17:01)

..ale nehorázně drahý. Ovoce a zelenina, nejlépe vypěstovaná na zahrádce, je o hóóóódně lepší.

Doporučení (So, 22. 1. 2011 - 17:01)

Máš narušený imunitní systém. Na to je výborná léčba i prevence pomocí Aloe. Doporučuji stránky www.ok.nwa-life.eu. Všechny výrobky jsou velmi kvalitní.

Katka (So, 22. 1. 2011 - 17:01)

Pro Helu- tak nějak tuším,...pro Dadu: od 1.11.2010 jsem také změnila jídelníček, právě kvůli virozám, ale taky kvůli váze. Jím 6x denně po dvou až třech hodinách, takže nehrozí, že bych se naprala nebo měla hlad. Na začátku tohoto nového jídelníčku, jsem si myslela, že nedokážu jíst dopoledne /dřív jsem první jídlo jedla až tak 3 hodiny po probuzení, ráno jsem pila pouze kafe/ a naopak budu mít večer hlad. Ale tělo si rychle zvykne, takže ráno vstávám hladová a po sedmé večer už jíst nepotřebuji. Ze začátku jsem si dávala budíka na mobilu po dvou a půl hodinách, abych se nezapomněla najíst. Tím jsem předešla vlčímu hladu.Ráno snídám chleba s džemem+mandarinka nebo slanou verzi: se sýrem /vždy kousek ovoce či zeleniny, ale to patří ke KAŽDÉMU jídlu. Kolem půl desáté si ďobu sýrovou misku s hroznovým vínem /svačina/, oběd jím normální, co zrovna v jídelně je, ale vyhýbám se smetanovým omáčkám a knedlíkům, naopak jím hodně zeleninové saláty. To by mělo být asi 60% z denního příjmu potravin.Kolem půl třetí si dám bílý jogurt /nebo kousek tvrdého sýra, 1/2 Cottage nebo 30-50g šunky/+ opět ovoce či zelenina, večeře kolem půl šesté: většinou plátek libového masa nebo ryby+kupa zeleniny /nebo zeleninová polévka s kouskem celozrnného rohlíku/ a v sedm si ještě nastrouhám mrkev+citron nebo si dám půlku kedlubny /strouhaný celer, salátová okurka, 1/4 pomela, atd/.Tím den končím a hlad už nemám.Napsala jsem to srašně stručně, ale základ je dodržovat časy, dopoledne jíst víc, odpoledne méně, ke všemu ovoce a zeleninu. Lepší je jíst ovoce/cukry/ do 14:00 a zeleninu odpoledne. Dost inspirujících jídelníčků je na netu.Srovnal se mi žaludek, ztratila jsem špeky a konečně se mi vyhýbají virózy:-)).

barbora (So, 22. 1. 2011 - 16:01)

je mi 20let mam dite a cca 2roky jsem stale nemocna chripka a mocak slysela jsem ze by to mohla byt chlamidie nevite? nevim na jake testy mam jit.uz si fakt pripadam jak hypochondr.diky

Dada (Ne, 9. 1. 2011 - 13:01)

Pro Helu- tak nějak tuším, že by to mohl být i můj případ. Chtělo by to změnit stravu a to razantně, držet dietu, ale nemám vůbec vůli začít. Až se najím=naperu, tak teprve zase začnu uvažovat o změně jídelníčku. Prosím, napište ještě, co tak třeba obědváte a večeříte a čím jste zaháněla na začátku hlad.

ren (Ne, 9. 1. 2011 - 02:01)

u svých dětí jsem také stále řešila častou nemocnost. Kupovala jsem jim různé vitamíny, ale pak jsem se dozvěděla, že v tělo skoro nic nezůstane. Takže jsem vyhazovala peníze oknem. Je fakt, že dětem vitamíny nepomohly.Proto jsem přešla na bylinky a rok už je užíváme a náš zdravotní stav se o mnoho zlepšil. Ještě loni jsem vždy když děti onemocnili marodila také a letos jsem naprosto v pohodě. Kdyby Vás zajímalo více klidně napište [email protected]

jsi hypochondr (So, 8. 1. 2011 - 12:01)

A pokud ne tak jsi sráč. Zdraví nehledej u doktora ale na talíři!

Wendy (Pá, 7. 1. 2011 - 22:01)

Může to být i stresem, teď je tak zlá doba, lidé se pořád jen honí ze penězi a ten tlak vyvolává nemoci.Myalím,že by to chtělo jednak dietu na odlehčení, dovolenou u moře, ale ne na týden, to je málo, to si tělo ještě více rozhodíte z přechodu pásem. Nebo se nechte vyšetřit na alergie, třeba je to o tom, každopádně vám držím palce.Také jsem se v tom takto plácala, byla to alergie, beru léky a je to o mnoho lepší.

Hela (Pá, 7. 1. 2011 - 21:01)

Byla jsem na tom stejně. Pak jsem brala ruzné preparáty,nacpala do toho spoustu peněz a stále nic..Nakonec jsem musela začít držet dietu-změnila jsem stravu.nejim nic z příloh, co obsahuje kvasnice, jím hodně zeleninu, ovoce, maso ale jen kousek a jím hlavně mooc málo.zato aspon 6-6krát za den. Vařená jídla minimálně.Od te doby jsem nemarodila..Vysledky krevních testů mám výborné..Změna stravy a jíst málo, často a nepřetěžovat tělo žrádýlkem je pro mne jediná cesta.

alda (Pá, 7. 1. 2011 - 20:01)

Tak jsem zkusil všechno, vitamin C, multivitamin, Preventan, Luivac - na posílení imunity...a přesto, co měsíc, tak nachlazení nebo angína, prostě pořád něco.Je mi 25 a nevím co budu dělat ve 40. Je to děs.poraďte!

Reklama

Přidat komentář