Reklama

Gamblerství

Biker (Čt, 12. 11. 2020 - 00:11)

Nesežene, to je celý. Protože je to v piiici. Nejde to vydržet a plat jde dolů protože corona a tak dale. Chápeš vole

Lea (St, 11. 11. 2020 - 12:11)

Už jede registr tak se můžete zaregistrovat a min rok máte vystaráno s hranim

Biker (St, 11. 11. 2020 - 10:11)

Proč asi ty vole

China (St, 11. 11. 2020 - 16:11)

No mě by ryze teoreticky zajimalo, kde chlap co ma dluh 750 tyček, sežene dalších 750.

Biker (St, 11. 11. 2020 - 00:11)

Píče zaslaný, su úplně haji, totálním haji. Všechno v píči. V píči su. Se poser tě radosti, hlavně ty Davide cipe jeden. Byt je prodaný, stejně mam dluhy 1,4mil. Pokoj v pronájmu 5000 měsíčně. Vydělam cca 35 000. Splátky mám 26000 měsíčně na 10 let. Mrdat

China (St, 11. 11. 2020 - 07:11)

To nějak narostlo od posledně.Proč?

Návštěvník (Út, 10. 11. 2020 - 16:11)

Asi ne.Stejně sem nikdo nechodí.

Lucie (Po, 9. 11. 2020 - 16:11)

Závislost na sázení je strašná. Dá se řešit dvěma způsoby - v první řadě je to celoživotní odříkání, což podle mě zvládne jenom pár vyvolených lidí (často je přitom potřeba psychiatrické pomoci atd.) - druhou, podle mě mnohem účinnější možností je naučit se sázet se ziskem. Taky jsem sázela, hrála poker... nikdy to sice nebylo tak, že bych se dostávala do dluhů, nebo že by mi to nějak narušovalo život nebo tak, nicméně bylo to hodně nákladný... pak jsem se rozhodla, že když se ziskem sázejí jiní, tak to dokážu taky... no, nebylo to lehký, občas jsem měla chuť s tím seknout, ale prostě jsem vytrvala a teď sázením vydělávám. Není to moc, jenom pár tisíc měsíčně, ale lepší než do toho peníze dávat. Aby člověk dokázal vydělávat, je naprosto klíčový pochopit základy value bettingu (tj. dívat se na sázení na sport jako na investování na burze - což mmch. může být také "hazard"). Dobře to mají popsaný třeba tady na stránkách: https://www.jaknasazeni.cz/value-svaty-gral-ziskoveho-sazeni/

B (Po, 9. 11. 2020 - 20:11)

Je tu nejaky admin?

Návštěvník (Čt, 29. 10. 2020 - 12:10)

Njn 3.

Roi (Út, 3. 11. 2020 - 08:11)

Dneska darek v podobe vtipnych kurzů na tenis.
Wta charleston
Abdelaziz Maiar Sherif - Harmony Tan

Kurz 1.84 na Maiar Sherif ale je to hloupost. Na 90procent dneska vyhraje !!!

Návštěvník (Út, 27. 10. 2020 - 14:10)

Njn 2.

Návštěvník (Po, 26. 10. 2020 - 15:10)

Njn.

adost (Po, 5. 10. 2020 - 19:10)

Markéta.(K) (anonym)

Nejde ti poslat mail, napsala jsi nesprávný....

# Ghost # (So, 3. 10. 2020 - 00:10)

Docela brutální příběh Andy, drž se a nedělej hlouposti, vše má řešení. Bojuj

Andy.H. (Pá, 2. 10. 2020 - 22:10)

Ahoj, četl jsem si tuhle diskuzi od začátku, ale je tady toho dost, tak jsem se neprokousal vším.
Poznal jsem v životě blíž dva lidi, co měli problém se sázenim a jeden z nich skončil insolvenci a rozvodem. Druhý v tom ještě pokračuje, hraje online poker a občas i naživo. Jednou mi to ukázal a já to zkusil.
Kdysi jsem zkusil i s kamaradem automaty, ale prohraval jsem a nevratil se už k tomu.
Poker jsem neuměl, ale našel jsem si tam ruletu naživo a zkusil jsem to. Vic jsem prohraval, ale i tak mě to bavilo. Pak mě to už ale nudilo a ja se začal učit poker. Hrál jsem ho pár měsicu a stravil nad tim někdy i celý den nebo celou noc, lepšil jsem se, ale nějake velke vyhry jsem se taky nikdy nedočkal. Po pár hodinach jsem se přestal soustředit, něčim jsem zariskoval a prohrál. Už mě nebavilo nad tim travit tolik času a tak jsem zkusil online automaty. U nich jsem dokazal z 10£ vyhraz i 400£, ale hral jsem tak dlouho až jsem vše prohral. Před pár dny jsem to zase zkusil a nechal jsem v tom všechny penize. Ani jsem si nenechal na jidlo na nic. Jsem ted docela v blbe situaci kvuli tomu a ne jen kvuli tomu, mam ted vic problémů a už nevidim cestu ven. Momentálně jsem v cizině, kam jezdim pracovat, pustil jsem bydleni, takže jsem po hostelech, leky, co jsem měl na deprese mi před dvěma tydny došli a můj stav se zase horší. Často myslim na sebevraždu, ale snažim se to odkládat.
Jinal co se týče zavislosti, mám k nim blizko už od 12 let, kdy jsem začal s pitim a v 15 letech už jsem byl zavislym. (Oba rodiče jsou alkoholici, jeden už nežije). Léčbu jsem absolvoval a ne jednou. Několik let jsem se držel, ale po dlouhodobem vztahu a jeho rozchodu jsem do toho zase spadl. Upadl do depresi a dva roky ani nevim jak jsem prožil. Před par měsici jsem někoho potkal a bylo to velmi intenzivni, bohužel to nedopadlo a to, co se stalo mě stáhlo ještě niž než jsem byl předtim. Zůstal jsem sám. Přežívám tu každý další den, ale už mi dochází síly.
Ještě jsem chtěl napsat k těm závislostem, každá je hrozná, ale tahle má snad nejrychlejší devastujici následky. Vezme člověku naprosto všechno. Alkoholikům často zůstane opora v rodině, práce, zázemí, ale u téhle závislosti člověk přijde o všechno. A ne jen závislý, ale i jeho rodina. Držte se.

Naberte kurz (Út, 6. 10. 2020 - 14:10)

Zdravím Andy.H., z toho, co píšete mám pocit, že jste si toho prožil, ať už za hráčskou kariéru tak v životě, opravdu hodně. Popisujete také, že je to pro Vás v současné době psychicky náročné a míváte i myšlenky na sebevraždu. Tím, že o sebevraždě a jejím odkládání mluvíte věřím tomu, že i Vy sám hledáte cesty, jak tento nevratný krok neudělat. Někdy se může stát, že Vás potkají dny, kdy máte pocit, že východiska ze situace, ve které se nacházíte, nejsou v dohlednu. Věřte ale tomu, že ani v těchto chvílích nejste sám. Existují krizové linky, kde jsou lidé, kteří jsou připraveni pomoci Vám řešení hledat. Jejich seznam můžete nalézt na tomto odkazu https://www.nabertekurz.cz/svepomocne-informace-a-lecba/krizove-linky-v-cesku-kontakty~a66 na stránkách také máte možnosti individuálního chatu, kdybyste měl zájem promluvit si. Jana

Lenka (Ne, 27. 9. 2020 - 22:09)

Točily se za můj život statisíce,jen já nebyla ta co si něco koupila,jen šetřila pro druhého,jiný si kupoval drahá auta a motorky a já chodila do práce pěšky ,protože jsem si říkala že pro mě je to skoda

Petr Brno (Ne, 27. 9. 2020 - 20:09)

Dlouho jsem tu nic nenapsal. Dnes to bude cca 3.5 roku co jsem si nesvadil si ani blbou sportku za 20 kč nebo kolik to stojí. Lidi držte se

Lenka (Ne, 27. 9. 2020 - 19:09)

Jako zas na druhou stranu trochu pochopím Janu ,že chce někomu pomoct kontrolovaným hraním,ten kdo toho jestě nespadl,ale ten někdo kdo do toho nespadl nebude chodit na stránky kde se řeší hraní,a ještě o to min vyhledávat pomoc na webu,protože stále si myslí že ji nepotřebuje,a weby začne navštěvovat až když je pozde

Reklama

Přidat komentář