Reklama

Náušnice u kluků?

Lea (St, 17. 2. 2021 - 01:02)

Marie já sem pro náušnice u kluků dneska by se už neměly dělat rozdíly mezi pohlavymi a to ani v oblečení ať si vybere co chce.

Steve (St, 17. 2. 2021 - 17:02)

Proč by se neměly dělat rozdíly mezi pohlavími když opačná jsou už od narození a neuděláš s tím lautr nic, i kdyby ses vztekala sebevíc? :o))) Kluk je kluk, holka je holka. A tak to má být a je to správně. Přitahují se opaky, né stejné. (až na ujeté samozřejmě)

Roman (So, 20. 2. 2021 - 07:02)

To ti nikdo nebere. A možná v části souhlasí každy. Ale nic to nemění na tom proč zrovna tohle by mělo rozhodovat o tom kdo bude a nebude nosit náušnice. Holkám také v minulosti nepatřili kalhoty a dnes je to normální. Pokud napíšeš že se ti nelíbí něco, ale neodsuzuješ. Pak to je názor. Ale pokud něco co se ti nelíbí odsuzuješ, pak to zavání totalitou.

Steve (St, 24. 2. 2021 - 16:02)

Nějaký řád - ty tomu říkáš totalita, být musí.... Jinak by byli za chvíli z lidí opět poloopice. :-)

Návštěvník (Út, 23. 2. 2021 - 19:02)

Steve a Romane,
nejste jedna rozpolcená osobnost?

Steve (St, 24. 2. 2021 - 16:02)

Asi jseš slepý(-á), když nevidíš pod čím píši ... :-) Já mimo nick totiž nikdy nepíšu, nemám důvod.

jana (St, 17. 2. 2021 - 00:02)

Když rodiče chtěji tak proč ne osobně si myslim že by se neměly dělat rozdily jestli je to muž nebo žena.

:-))) (Čt, 5. 11. 2020 - 04:11)

ježiš vy naděláte. tak rodiče dají píchnout klukovi uši!! no a co?? jiní dětewm valí nesmysli do hlavy, učí je od mala krást. atd a TO JE SNAD LEPŠÍ ? když bude z kluka dobrý člověk tak je jedno jestli s náušnicema nebo bez a jestli to bude hajzl tak je to jedno a měli mu propíchnout ještě cokoli jiného.

Návštěvník (Po, 9. 11. 2020 - 06:11)

Ty snad rozumíš všemu!

Aja (Po, 9. 11. 2020 - 01:11)

My sme taky řešili kluka dostal náušnice náramek řetízek a občas mu laknu nehty.

Návštěvník (Út, 10. 11. 2020 - 18:11)

Chudák kluk. Co už se děje není snad normální.

Návštěvník (Út, 13. 10. 2020 - 14:10)

Nejste zhulená a nebo sluníčkářka? Je to týrání dětí a měli by si vše rozhodnout až dospějí, jestli chce vypadat jako trans a nebo kluk. Co to má co společného s kradením? Vymývání je spíš spojené s těmi náušnicemi.

Návštěvník (Čt, 8. 10. 2020 - 17:10)

Dejte úchylové klukům náušnice, panenky, kočárek, násobíčko s kuchyňkou a šatičky místo pořádných věcí pro kluky. Jestli chtějí náušnice, tak ať se rozhodnou sami v 18 letech a nediskriminujte je a neotravujte od mala. A holkám dejte náklaďáky a samopal vy magoři vypatlaní.

Moje řeč (Čt, 8. 10. 2020 - 12:10)

Kamarádky syn stále něco ztrácí. Našemu jsem nechala dát náušnici a je úplně v pohodě. Nepřekáží, neztrácí. Majka má pravdu.

majka (St, 7. 10. 2020 - 19:10)

mám ráda když muži nosí nějaký šperk. je jedno jestli náramek řetízek nebo náušnice, ale něco mají mít. příteli jsem stále kupovala náramky a řetízky a stále to trhal a ztrácel. navim už jak k tomu došlo, ale nechal si propíchnout uši. oba jsme spokojeni. nosí nějaký šperk který mu nevadí v jeho práci, neztrácí se a nepraská. myslím že náušnice jsou vhodný šperk pro muže. vhodnější než řetízky nebo náramky které jsou běžnější.

Lukas (St, 7. 10. 2020 - 23:10)

Jaké náušnice nosí visací kruhy.

Lukas (St, 7. 10. 2020 - 23:10)

Jaké náušnice nosí visací kruhy.

Návštěvník (Ne, 4. 10. 2020 - 11:10)

Pěknej hnus.

Jan (Pá, 2. 10. 2020 - 14:10)

Vim jake je to mit v usich je to super pocit ale bojim se reakce ted mam treba v uchu nausnici ale pujde ven prijedou rodice jak to prekonat to nevim kdyz si to pichnu i si tam davam krizky, pecky? Krouzky a i to ke mne sedi nekomu mohu poslat foto pres fb Jan havelka muzem si tam o tom popsat diky

Roman (Po, 5. 10. 2020 - 07:10)

prostě to neřež. až je budeš mít tak je nesundávej. je to jen ten první krok.

Reklama

Přidat komentář