Reklama

líbí se ženám když ho partnerovi HONÍ RUKOU?

XxX (Út, 10. 8. 2021 - 19:08)

No logicky, než začne stříkat, ne?

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 21:08)

Až přestane stříkat , přestaň honit !

Návštěvník (Pá, 20. 8. 2021 - 20:08)

A proč? Když bude citlivá a ví co muž prožívá, může klidně pokračovat. Měl jsem patrnerky, které to uměly a nedošlo ani k poklesu erekce.

Eva (Út, 25. 5. 2021 - 11:05)

Máme takový rituál. Nejdříve mu ho vyhonim až ztvrdne, potom 69 vzájemné lízání a potom... potíž je že já bych chtěla na koně a manžel chce co nejrychleji zasunout a stříkat. No, nemůžeme mít všechno

Jitka (So, 29. 5. 2021 - 00:05)

Koníka taky miluju. Když mu na něj přisednu, tak ve mě pěkně ztuhne a dosáhne strašně hluboko. Vůbec nemusí přirážet, ono to ani nejde. Stačí, když se trochu kývu, tak se uděláme. Já se snažím udělat dvakrát i třikrát, než se vystříká i on. Když se pak zvednu, tak ze mě vypadne jak vyždímaný hadr a vyleje se mu všechno na břicho.

Jitka (Út, 18. 5. 2021 - 22:05)

Když mám své dny, tak ho manželovi honím každý den. Prý to potřebuje a mě to baví, tak proč ne? Když vidím, jak stříká, tak se těším, jak to budu za pár dní cítit v sobě. Při krámech to neděláme, i když mám na to chuť. Když pak už ho může do mě strčit, tak mě odmění. Já mám nejradši misionářskou polohu s líbáním.

Dan (Po, 17. 5. 2021 - 19:05)

Moc rád stříkám přítelkyně mi to dělá den co den taky se jí to moc líbí ještě aby ne stříkám jak že sprchy moc ráda se na to dívá

ytong (Čt, 4. 3. 2021 - 00:03)

Od čeho jim narostla kunda ??

news (St, 19. 5. 2021 - 09:05)

ŽENY VE SKOTSKU NEMAJÍ VAGINY!!! Nešťastná studentka to nevědela a teď čelí vyšetřování a disciplinární žalobě na své univerzitě
SKOTSKO: Studentka posledního ročníku práv čelí ve Skotsku vyšetřování a disciplinární žalobě na své univerzitě, protože tvrdila, že ženy mají vaginy a jsou fyzicky slabší než muži. O případu informoval web The Scottish Sun.

Klara (St, 3. 3. 2021 - 12:03)

Partnera honim rada. Hlavne kdyz mu v nem zacne skubat a on me pekne silnimy davkamy postrika svim semenem.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 19:01)

Nelíbí, ale je to dobré posilovací cvičení na ruce...

Xeryus (Ne, 10. 1. 2021 - 00:01)

Mně se líbilo,když manželka honila mně i milenci současně !!

Eva (St, 3. 3. 2021 - 08:03)

Vždy je skvělé zaměstnat obě ruce.

Verca (Pá, 2. 10. 2020 - 11:10)

Ja honim svyho mladsiho brasku.Vzdicky zamnou prijde ze chce vyhoni.Slikne se do naha a ja mu ho chytnu a uz jedu.Liby se mi jak se u toho vzdycha a jak se krouti kdyz zacne strikat.Necham ho vystrikat na sebe.Na prsa,brycho ale nekdy mi dovolim aby mi postrika pipku.Jednou jsem honila i jeho kamarada,tak ze jsem mela v kazde ruce curaka.Oba se mi vystrikaly na telo.

Šárka (Pá, 2. 10. 2020 - 00:10)

Mě se to moc líbí a příroda to moc dobře zařídila, že se ženám líbí muži a naopak. Ten můj říká, že by se nikdy nemohl takhle dotýkat chlupatého chlapa, že by se pozvracel, kdyby ho měl kouřit. Ale když jsem doma já na ostro, tak si rád sáhne na mou ladičku. To je ta štěrbina, která u mě způsobí změnu nálady, když tam vklouzne prsty, že bych se nechala celé hodiny střídavě prstit a lízat. Mě zase nedělá problém vzít si ho do pusy, i když ta chuť nestojí za nic. Ale hrát si s ním rukama je prý mnohem lepší, protože jazyk mu připadá nějak drsný. Pro mě je to snad nejzábavnější věc, vzrušuje mě to hlavně když mám své dny a on se na to taky těší. Ani bych tomu neříkala honění, protože to není nic rychlého. Prostě jen zkoušíte střídat různé druhy tření. Tisknout a třít v pěsti, otevřenou dlaní, špičkama prstů i do kroužku. Vždy používám obě ruce a střídám tření okraje žaludu, přední části i uzdičky. Mám přitom pocit, že ho úplně ovládám. Velký silný chlap, ale stačí se věnovat takovému malému orgánu a je jak hadrová panenka. Vím, kdy se mu z toho začnou klepat nohy, pak ztuhne a očekává finále. Já však změním rytmus tak, že se z toho dráždění může zbláznit, ale ke stříkání to nevede. I díra do zadku mu pulsuje, nejradši bych mu tam strčila kolík na prostatu, ale to on nechce. Vždycky jsme vymydlení a tohle mu připadá nečisté. Já si ale představuju, jak mu dráždím prostatu a on dlouho řičí blahem a teče, pak se vystříká a bude úplně vyřízenej. Teda že by to tak mohlo fungovat, abych mu ukázala, jak to cítím já, když je ve mě a já se udělám.

Perri (St, 6. 1. 2021 - 13:01)

Úplná profesionálka...Poklona dámo...

Pepa (So, 3. 10. 2020 - 22:10)

Sarko, urcite to umis. Precetl jsem si to, udelal se u toho a porad nemam dost. Muzu ti pujcit na hrani vsechno, co chces. Budu vymydlenej, budu s kolikem v prdeli rvat jako tygr a zmitat se. Strikam metr daleko a muzes mit to poteseni 3x behem hodiny. Jestli na tebe smim pritom sahnout, tim lip. Ale dodrzim tvoje pravidla. Mam sanci?

Dušan (Pá, 2. 10. 2020 - 10:10)

Máš pravdu, příroda to zařídila dobře a ty jsi to do detailu popsala. Umíš dobře psát a podle obsahu příspěvku nejenom to. Sex není jenom o zasunutí penisu do vagíny. Právě tyhle hrátky, které se líbí oběma dělají sex krásnější a vzrušivější.

Veleop (St, 30. 9. 2020 - 19:09)

Babčo, odkud jsi? Už se někdo ptal.

Julia (St, 30. 9. 2020 - 16:09)

To vím to velmi ráda. Aj s výstrikom.

Reklama

Přidat komentář