Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

No (Čt, 1. 10. 2020 - 21:10)

Spíš je problém v tom, kdyby se chtěli rozejít, tak jak to vyřeší. Je moc mladá a pokud se vezmou, mít společný majetek.....

oliver (Čt, 1. 10. 2020 - 21:10)

Oni to udělali před sňatkem u notáře. To je asi ze zákona jednoznačné. Patrně jako dar poloviny nemovitosti. Na to se SBVM nevztahuje.

Návštěvník (Čt, 1. 10. 2020 - 22:10)

Ale to je jedno. Kdo v tom případě, že se rozejdou zůstane v domě.

Pozorovatel (Čt, 1. 10. 2020 - 21:10)

Ten Návštěvník, co tady oxiduje proti Kláře je podle mně někdo z jejího blízkého okolí a nemusí být starší. Dokonce spolužák. Taky mně napadl i její otec, ale tady to zase nemá příliš logiku.

Natalie (Čt, 1. 10. 2020 - 21:10)

Je to sprostej hnusnej debil, ať je to kdokoliv. Já už se k němu nebudu vůbec vyjadřovat. Klárko nenech se tím rozhodit. Trochu se bojím,že tě to může zasáhnout. Kašli na to, je to blbec.

Mike (Čt, 1. 10. 2020 - 20:10)

Zalez do boudy a přestaň! Tady si někdo koleduje o nakládačku!

Klára (Čt, 1. 10. 2020 - 19:10)

Dnes jsem měla opravdu naplněný den a teď jsem už doma a jsem unavená. Tak se ozvu zítra. Pojedeme na chaloupku a vyzvednou mně ve škole. Čůrání venku bylo po tom notáři ,když jsme jeli domů a u lesa jsem se vypustila, sice hodně, ale bez mazlení a jeli jsme dál ale víc se ozvu zítra a ddalší dny. Musím taky rozdýchat tu změnu. Stále mi to nedochází.

Návštěvník (Čt, 1. 10. 2020 - 20:10)

Jaký to je být milionářkou v 18 letech bez vlastního přičinění? Co? Já jsem v tvých letech měl akorát kulový a jen kapesný od rodičů, na týden pětikilo. Ještě jsi dokázala v životě hovno a kdo tohle z tvých vrstevníků má? To ti není trapně? Rád bych,abys mi laskavě odpověděla. Díky.

Mike (Čt, 1. 10. 2020 - 20:10)

Klárko nic rozdýchávat nemusíš. Zasloužíš si to, protože tě Libor miluje a to co dělá dělá upřímně. Tak se tím netrap. Hezkou dobrou noc a zase se ozvi z chaloupky. Pochopil jsem, že ráno to moc nestíháš a asi na cestě z mobilu psát nechceš ,ale v klidu a to je ok. Jak je Nikolce? Taky jsem zvědavý, jestli ji není hůř než včera, ale to bys asi zmínila. Tak pa a budu na vás myslet a těším se na tvé sdílení nejen o čůrání.

Martina (Čt, 1. 10. 2020 - 19:10)

Ok ,odpočívej a oslavte to,alespoň doma. Hezké večerní pelíškovaní!

Anni (Čt, 1. 10. 2020 - 19:10)

Dnes jsem pochcala roušku a druhou si ji pěkně vytřela.

Mike (Čt, 1. 10. 2020 - 18:10)

Fakt ,už ji nechte být. Dnes se ani neozvala.

Martina (Čt, 1. 10. 2020 - 18:10)

Asi nečteš,nebo jenom to čůrání. Vždyť psala,že má autoškolu a odpoledne přepis v Liberci. Ty seš nadrženej až bude čůrat,chápu, ale třeba to ani dnes nestihne se ozvat. Tak si musíš pomoci sám pokus nemáš holku.

Návštěvník (Čt, 1. 10. 2020 - 15:10)

Hm, Klára už je milionářkou. Půlka baráku , to je i za víc. Za několik vychcání. To mi hlava nebere.

Žaneta (Čt, 1. 10. 2020 - 17:10)

A ty si myslíš, že je to za čůrání??? Tak to je mi tě líto. Ona po ničem nejde a vůbec nevíš co je vztah a láska.

Natalie (Čt, 1. 10. 2020 - 16:10)

Tvý myšlení zase nebere hlava mně. Už se vykašli na ty ataky a obviňování.

Anna (Čt, 1. 10. 2020 - 11:10)

Jak tady píšeš Kláro, tak to bych neuměla tak natvrdo, ale když mám u toho někoho blízkého, tak se nestydím. Mám ségru a mám i kluka a to se vyčůrám. U toho kluka mi to trvalo déle, ale když jsme měli sex tak už mně znal celou a od té doby se nestydím čůrat když je se mnou. Ale vyčůrat se mu do pusy, to promiň to teda ne. A ani to po mně nechtěl a to bych neudělala. Počůrat na ruku to má ale rád taky. Měla jsem před ním dva kluky a oba vzrušovalo, když mě mohli vidět při malý. Asi je to normální, že se jim to líbí.

Matlák (Čt, 1. 10. 2020 - 09:10)

Holky mám pnutí jako holky date mi dáte curini,,?

Martina (Čt, 1. 10. 2020 - 08:10)

ode mne taky podpora na dnešek.

Žaneta (Čt, 1. 10. 2020 - 07:10)

Klárko jen jsem těm chtěla pozdravit. Vím, že asi už jseš na cestě do školy. Tak hlavně taky blahopřeju k tomu domečku,co budete mít s Liborem, je to frajer,že to takhle udělal,ale vím,že pro tebe jsou důležitější věci než majetek. A ten návštěvník,co ti tady stále závidí a startuje na tebe, ten ať táhne do kanálu Jak Niki,je ok?

Reklama

Přidat komentář