Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Petra (So, 3. 10. 2020 - 00:10)
Z (So, 3. 10. 2020 - 00:10)

Z

Zetkaři (So, 3. 10. 2020 - 20:10)

Je mi 10 a vyš..kal jsem svoji sestru.

Z (So, 3. 10. 2020 - 20:10)

Z

Zetkaři (So, 3. 10. 2020 - 23:10)

Toto trvalo. Půl hodiny zpoždění. Zetkuj to pořádně a včas. Nebo se na to vy..r.

Veronika (Čt, 1. 10. 2020 - 11:10)

Každý večer si je nahé vezmu do postele a já se taky svléknu a dovolím jim ať si semnou dělají co chtějí. Starší Má asi 16 Cm ale takové menší kulky a min spermatu a mladší má asi tak 12 Cm ale tak třikrát víc ejakulatu

Z (Čt, 1. 10. 2020 - 20:10)

Z

Monika (Čt, 1. 10. 2020 - 12:10)

To ze je nechas at si stebou synove delaj co chteji.Nechas je zasunout do dirky a pak je nechas i do sebe vystrikat.Ja bych toho svyho pustila a okusila toho jeho ptaka v me dire,jak prirazi a jak mi ji pak naplni svim semenem.

Z (Čt, 1. 10. 2020 - 20:10)

Z

Tamara (Čt, 1. 10. 2020 - 13:10)

Dela mi dobre ho videt jak si honi a potom jak je vkreci,jenom chvilku ale je a heka a strika,mam pocit ze strika stale vic,nejdriv to byli tak dva vystriky a trosku jeste vytekl ale dnes uz ma tak ctyri vystriky a tece jeste pekne,koulicky stazene u korene a polzuje v nem,honi ho dost rychle ale kdyz ma strikat tak zpomali a uz to jede,je to nejhezci pohled a vune a chut.

Z (Čt, 1. 10. 2020 - 20:10)

Z

T. (Čt, 1. 10. 2020 - 13:10)

Mamco, prijedu az v nedeli, driv to nestihnu. Snaz se byt v klidu a nepodvadej s pilulkama, vis ze ti to rikame vsichni. A pis at o tobe vim.

Tamara (St, 30. 9. 2020 - 13:09)

Jsem bez chlapa uz 5let,s robertkem je to sice pekne ale nestrika a neheka a klucik tak krasne knuci ze bych mu ho ukousla,vazne a tvarove je proste uzasny.

Monika (Út, 29. 9. 2020 - 07:09)

Vydavam syna naheho a pohled na nej je nadhernej.Je mu 14 a take spi nahej.Vecer kdyz jde spat,osprchuje se a uz nahej pride za mnou a da mi pusu na dodrou noc.Ja mu ho tak vydim a nekdy prijde ze mu i stoji.Nekdy mam chut ho chytit a vyhonit mu ho.Kdyz jdu pak do koupelni,nebo rano kdyz mu ustilam postel nachazim fleky od semene.Co se tice velikosti rekla bych tak 18 cm ve stoporenim.Pokazde si predstavuji jak si toho macka honi a jak strika.Vzdycky jsem mokra a musim si to hned udelat a myslet na nej a na jeho pero.

Z (Út, 29. 9. 2020 - 13:09)

Z

Petra (Út, 29. 9. 2020 - 07:09)

Mám kluky 14 a 12 a vím o čem mluvíš můžeme to probrat i v soukromí?

Monika (Út, 29. 9. 2020 - 10:09)

Syn je jedinacek.Kdybych mela dva a byli oba dobre obdareni asi bych to nevidrzela.Takhle se musim ovladat abych mu ponem nezkocila.Jinak co se tice probrani v soukromi.Na internet chodim malo a moc to snim neovladam.Tak ze nemam ani svuj e-mail.Bydlime na Morave,leda si psat po telefonu.Jinak opcas se mi zadari i kapku semene ochutnat,kdyz po sobe spatne uklidy.Chutna bajecne.Uplne si predstavuji jak mi ho strika do pusy a ja ho schuti polikam.Jen pri te predstave jsem uplne mokra.

Robert (So, 15. 1. 2022 - 03:01)

Ahoj Mončo, co píšeš se hezky čte, ale uděláš něco s tím pravopisem? Vždyť takhle snad ani neseženeš pořádnou práci. O kluka bych se ti ale uměl ve všem postarat. Pa R.

Wena (Po, 30. 11. 2020 - 12:11)

Chtěl bych Váš mail a psát si sexu :-)

Tamara (St, 30. 9. 2020 - 08:09)

Ani nevis jak ti rozumim,chapu te,taky ma synka,dospiva a snazi se skryvat ale moc mu to nejde,videla jsem jak si honi pindika a kdyz se zacal napinat tak jsem vstoupila do pokoje a zrovna vystrikl,chtel se schovat ale rekla jsem mu ze je to spravne co dela,ze musi pravidelne vyprazdnovat kulicky aby nemel problem s prostatou a stydet se nemusi,libi se mi ti jak to dela,zustal jak zmrzly ale zachvilku se mu zacal zase zvetsovat v ruce tak jsem mu rekla ze muze delat znovu co chce a on vazne zacal pomalu pohybovat a vazne zachvili byl zase a strikl az skoro name,uzasny pohled.

Reklama

Přidat komentář