Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Hana (Po, 7. 12. 2020 - 09:12)

Chčiju teđ na záchodě a píšu to. Už to asi bude. Už to je hotový. Ranní druhý, první bylo před sedmou.

Pulec (Po, 7. 12. 2020 - 15:12)

aspon to bylo na WC a ne do kalhotek

Úúúü (So, 5. 12. 2020 - 05:12)

Honiči.

Waco (Čt, 3. 12. 2020 - 20:12)

Někdo by ten výkon třeba ocenil :-)

Waco (Čt, 3. 12. 2020 - 20:12)

Někdo by ten výkon třeba ocenil :-)

Nela (Út, 1. 12. 2020 - 18:12)

Já se počůrala taky ve výtahu. Měla jsem sukni a tak jsem jen trochu roztáhla nohy ,protože už to nešlo vydržet ani rukou a samo to teklo přes kalhotky. Jela jsem do 11 patra sama a cestou jsem to všechno vyčůrala ven ale louže tam byla,rychle jsem šla pro hadr a kýbl s vodou,ale výtah si i s moji velkou louží někdo stáhnul. To jsem se styděla

Pm (Út, 1. 12. 2020 - 19:12)

A kolik ti je?

Nela (Út, 1. 12. 2020 - 20:12)

To mi bylo 11,teď už mám 16.

kupissek (Út, 24. 11. 2020 - 23:11)

Najde se tady nějaká slečna z karlových varů která by se pocurala v moji posteli?

David (Út, 17. 11. 2020 - 14:11)

Několikrát jsem si doma jako dítě vyzkoušel, jak dlouho vydržím bez čůrání, což jsem vždy vydržel dosti dlouho, ale ke konci to obvykle bývalo velké trápení, kdy jsem se zcela plným močákem neustále přešlapoval, držel jsem to už jen z posledních sil a než jsem došel na záchod, tak jsem si i přes velké přemáhání začal učůrávat do slipů. Jednou jsem se dokonce v takové situaci vyčůral do nějaké plastové nádoby, abych věděl, kolik jsem udržel a bylo toho opravdu hodně, byť jsem to přesně neměřil.

Simča (Po, 12. 10. 2020 - 14:10)

Jo, pochcala jsem se. Nebo nevím jestli se tomu tak dá vůbec říkat, jelekož jsem to že sebe tlačila. No bylo to takhle: měla jsem jet busem 4 hodiny, no ne moc příjemný, a chtělo se mi chcát. Tak jsem šla ještě do takový prázdný uličky a rozkřičela se a zkoušela jsem co můj močál vydrží, jelikož mám ráda takovýhle výzvy. Zkoušela jsem různý postoje a taky ruku strčit do tý trubice a pustit to. To bylo nejvíc hustý. Ale pálilo to jako prase. Pak jsem se nějak rozkřičela, předklonila a dělala dřepy a přitom jsem svýrala močál aby se vyprázdnil, ale svěrač jsem měla zármutek. No, ten to nakonec nevydržel, a já se zechcala, ale byla to prdel

Pm (Po, 12. 10. 2020 - 19:10)

Petře,nech toho vymýšlení. Honiči jeden.

Pm (Út, 17. 11. 2020 - 15:11)

Petře,nech toho vymýšlení. Honiči jeden.

Mokrý sen (Čt, 8. 10. 2020 - 17:10)

Naposledy když mi bylo 34, pomočila jsem se do postele díky živému snu. Myslela jsem že se to stává jen malým dětem. Nejhorší bylo že se mi to stalo dvakrát krátce po sobě a přiznávám že už jsem si představovala děsivé scénáře. Byla jsem zrovna na mateřské a neskutečně unavená, tak to přisuzuji tomu.

Ludmila (St, 30. 9. 2020 - 18:09)

A mamkou jsem mluvila, měla zrovna dobrou náladu. Zeptala jsem se, jestli má zkušenost s počůráním. Její dobrá nálada byla fuč a začala na mě řvát že jsem pochcánek a že se za mě stydí a nikdy nebyla jako já. Rozbrečela jsem se a utekla do pokoje. Už fakt nevím co s tím. Rodina mě neposlouchá, kamarádky by to všude rozkrikly takže už asi jen ten doktor, ale tam nepůjdu.

zan (Čt, 1. 10. 2020 - 06:10)

ahoj nebo pokud si chceš popovídat tak klidně napiš na email [email protected] a rád ti zkusím pomoct. děkuji

pochcanda (Út, 29. 9. 2020 - 18:09)

budu chcát za chvíli a točit si to

Ludmila (Út, 29. 9. 2020 - 16:09)

A už je to asi vlezlý, ale mě se vždycky hrozně uleví když sem napíšu. Dneska jsem se pro změnu počůrala v noci. Prostě úplně. A pak taky odpoledne. Šla jsem s kamarádem po ulici, normálně se mi nechtělo, ale najednou cejtim že mi po nože teče teplej pramínek. A nešlo to zastavit. Prostě to že mě pomaloučku teklo a než jsem došla do prázdný uličky, tak jsem normálně musela popoběhnout, jak se ten pramínek najednou změnil v potok. Nakonec jsem si ani nestihla stáhnout kalhoty a jen si klekla, abych měla mokrej jen zadek. Strašně se stydím, doteď z toho pláču. Kamarád říkal, že bych měla jít k doktorovi, ale tam nejdu.

Ludmila (Po, 28. 9. 2020 - 13:09)

Tak, dneska jsem se počůrala, i když sestra nebyla doma. Prostě se mi vůbec nechtělo, šla jsem se napít a když jsem dokola, strašná křeč v podbřišku, nemohla jsem pomalu ani chodit a najednou jsem počůraná. Máma mě chce vzít k doktorovi, ale tam já teda určitě nejdu.prosím poraďte třeba nějaký cviky na močál, nebo tak něco.

Martin (Po, 28. 9. 2020 - 15:09)

V tvém věku je to zvláštní. Neměla by jsi mít ještě ochablé pánevní dno. Takže cviky ti nejspíš nepomůžou. Nemůžeš být nastydlá? Nemáte to v rodině? Počůrala se někdy sestra nebo máma?

Reklama

Přidat komentář