Reklama

Holky a nahota doma

Sabina (Po, 5. 10. 2020 - 14:10)

Je mi 17 a od mala spím nahá. Bráchovi je 15 a taky spí nahý máme každý svůj pokoj ale normálně se stýkáme i nazí a vůbec to neřešíme ani rodiče .Občas se stane že se setkáme s bratrem v koupelně oba nazi ale je to už zvyk. I když bráchovi stojí tak se to snažím přehlížet moc to sice nejde ale udržím chtíče na uzdě.

Petule (Po, 5. 10. 2020 - 14:10)

Já mám 14 brácha 13 máme společný pokoj a to co mu tam za poslední rok vyrostlo nechápu. A to mu začal. Občas ho provokuji a to mu pak stojí ještě víc. Jinak spíme nazí. A vy se nějak prohlížíte? Provokujete

Petule (Po, 5. 10. 2020 - 14:10)

Já mám 14 brácha 13 máme společný pokoj a to co mu tam za poslední rok vyrostlo nechápu. A to mu začal. Občas ho provokuji a to mu pak stojí ještě víc. Jinak spíme nazí. A vy se nějak prohlížíte? Provokujete

Maja (Po, 5. 10. 2020 - 12:10)

Ja spim naha a libi se mi kdyz tata me jde vzbudit tak jsem odkopana a je videt jek by chtel ale nemuze,asi se boji.

mařena žumpalíková (Ne, 4. 10. 2020 - 20:10)

Spím nabalená jako pumpa v zimě, na nohou mám vaťáky a fusekle, na těle tričko a svetr z anglické vlny, kulicha nebo beranici, na rukou prstové rukavice, někdy i šálu, a je mi dobře. Spinkám dobře nikdo mě neruší, ani popeláři ráno, chrápu do devíti a seru na svět. Od malinka mne studí nohy, záda, zebe krk, někdy si dělám u postele krb, zapálím dřevo a ohřívám si záda.
mně záda a stehna, proto se pořádně obléknu a je to pohodě!

mařena žumpalíková (Ne, 4. 10. 2020 - 20:10)

Spím nabalená jako pumpa v zimě, na nohou mám vaťáky a fusekle, na těle tričko a svetr z anglické vlny, kulicha nebo beranici, na rukou prstové rukavice, někdy i šálu, a je mi dobře. Spinkám dobře nikdo mě neruší, ani popeláři ráno, chrápu do devíti a seru na svět. Od malinka mne studí nohy, záda, zebe krk, někdy si dělám u postele krb, zapálím dřevo a ohřívám si záda.
mně záda a stehna, proto se pořádně obléknu a je to pohodě!

Lucie (Ne, 4. 10. 2020 - 15:10)

V dětství jsme měli s bráchou společný pokoj. On je o tři roky starší než já. Takže už od úplného dětství jsme se měli možnost vidět nazí a mě už jako hodně malou zajímalo co má mezi nohama a jako asi každé děti jsme si to ukazovali, ale nevěděli k čemu to máme. Vím, že bráchovi občas i stál, ale měli jsme z toho jako děti spíš srandu. Když jsme byli starší, tak nás to zajímalo ještě více a občas chtěl brácha abych se svlékla a ukázala mu jí a já na oplátku zase jeho. Samozřejmě že probíhalo hraní si na doktora a vyšetření hlavně našich pohlaví.

Jenda (Ne, 4. 10. 2020 - 19:10)

Něco jsi mi připomněla. Když mi byly asi 3-4 roky, měl jsem kamarádku. A chtěl jsem vidět jakého má pindíka. Vyslíkla se, ale žádného pindíka jsem neviděl. Pořád jsem chtěl, aby víc roztáhla nohy, že ho tam má schovaného, ale nic. A její čárečku jsem ale taky neviděl. Nevěděl jsem že ji má mít, tak jsem ji neviděl. Prostě tam neměla nic. Potom jsem se vyslíkl já. A dodnes mám v paměti její vykulené oči, když viděla co tam mám já. Víc průzkumů už potom nebylo.

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 01:09)

Je mi 17 let, jsem holka. Se ségrou máme (14 let) máme společný pokoj. Chtěli jsme vyzkoušet jaké je to spát nahé, tak jsme se jednou před spaním svlékli z pyžama a zkusili to. Nakonec jsme se rozhodly že tak budeme spát pořád - vyhovuje nám to. Jednou nám do pokoje přišel brácha (12 let - má pokoj naproti) a pak řekl mamce že chce spát taky nahý jako holky (my). Mamka nám potom šla vynadat že se tu před bráchou producirujeme nazí a ať se oblíknem. Nakonec jsme udělali dohodu že jestli nám to vyhovuje tak můžeme spát ve spodním prádle (a těsně před spaním si můžeme sundat podprdu - nikdy nejdeme spát hned) a brácha že může spát ve slipech. Brácha ve slipech prý spí že mu to vyhovuje ale my holky si stejně ty kalhotky těsně před spaním tajně sundáme IBS podprdou.

Pavel1 (Po, 28. 9. 2020 - 09:09)

Je mi trochu vic,nez vam holky,ale celou dobu spim nahy,je to prijemny

Leňa (Po, 28. 9. 2020 - 10:09)

Nedávno mi bylo 18 a dá se říct, že tak od třinácti jsem našla, co mi nejvíc vyhovuje k spánku. Teda ne, být nahá, ale vždy mám na sobě tričko. Jinak bez kalhotek. Až nad ránem si obléknu pyžamové kalhotky. Je to proto, že před ranní onanií si je malinko stáhnu. Prostě mám takové svoje rituály. A bez těch kalhotek by to nebylo ono.

Jana 17 (So, 3. 10. 2020 - 19:10)

Večer se osprchuji a oblíknu jen běžné tričko, takže od pasu dolů větrám. Rodiče už přestali mít námitky a brácha si už dávno zvyknul, protože se před sebou už od mala nijak neskrýváme.

dospívající (St, 16. 9. 2020 - 16:09)

dlouhé šaty ne, dejte koktejlky , jsou to šaty , moderní, hezké, a nosit je může žena v jakémkoliv věku. Tanga se už nenosí, ta doba už padla teď se nosí string a to je v pohodě

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 16:09)

Myslíš G-string, to nic, jen ty šňůrky?

Návštěvník (Út, 15. 9. 2020 - 23:09)

vím že dojde doba kdy bude chtít nosit tílko , body a riflové mini, děsím se toho ale nic s tím neudělám ale rozhodně j nedovolím jít v mini a v tangách na zábavu, to jí zakážu, buď bude slušně oblečen v dlouhých šatech nebo nic.

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 13:09)

Příjde doba, kdy bude nosit povinně burku, tak ať si užívá dokud může, později už bude mít smůlu.

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 10:09)

Pošli jí do kláštera , tam jeptišky šoustají kněží a vůbec nevadí že na sobě mají dlouhé šaty , prostě je zvednou a najedou .

sangre (Po, 23. 11. 2020 - 09:11)

A ty jsi mnich, nebo jeptiška, že to tak dobře znáš?

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 07:09)

Ale na tom oblečení není nic špatného, divná bude v dlouhých šatech.

Návštěvník (Út, 15. 9. 2020 - 23:09)

jako jo beru že před přítelem nebude vždy jako jeptiška, ale ve 12ti není třeba aby se odhalovala, na to má času dost.

Reklama

Přidat komentář