Reklama

Bazén u baráku - Myslíte, že má smysl?

! (Čt, 26. 8. 2021 - 16:08)

Bazén u baráku je nezbytný. Je nutno ukázat sousedům, že na to máme.

Návštěvník (Pá, 27. 8. 2021 - 10:08)

Jdi ty brepto, kdo není líný, tak si ho může v klidu dovolit pořídit.

Vanda (St, 25. 8. 2021 - 19:08)

Ahoj všm, měla bych dotaz na osvětlení kolem bazénu. Na ochozu. Jaké jste zvolili? A jste s výběrem spokojeni?

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 10:08)

Má to smysl, když zrovna barák hoří.

Karel (Ne, 8. 8. 2021 - 10:08)

Myslím, že je to hodně drahá sranda. Nepoužívání chemie vyždaduje zabudování čistícího mechanismu. Aby se dalo plavat, třeba protiproud, celé je to taková dráhá hračka.Navíc třeba vybudovat okolí dlažidčky a zasouvací kryt-hangár, jinak do toho padá všechno a znečišťuje bazén. Navíc teplota...Jo jsou lidi co s tím počítají a mají indoor bazén, ale to zas když je pěkně je dobré když je na zahradě. Nevím, já bych do toho tedy asi nešel a koupil bych ten nafukovací co se instaluje přes léto jen na travní plochu a pak se zas vyfoukne po sezóně.

Lucka (Ne, 8. 8. 2021 - 10:08)

Dlouho jsem chtěla bazén v zahradě. Jenže problém je, že se k nám na zahradu nedostane žádná technika a manžel to odmítal kopat ručně. Já jsem pak sehnala firmu zemnipracehned.cz , která v Ostravě a okolí zajišťuje zemní a výkopové práce i ruční. Za pár tisíc byla díra hotová a manžel se už potom nemohl na nic vymlouvat.

Návštěvník (Út, 27. 10. 2020 - 14:10)

Je to příjemné osvěžení v těch vysokých teplotách, ovšem nesmí být zákaz napouštění kvůli nedostatku vody. Pak je opravdu nanic.

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 10:08)

S tím zákazem je to jen podvod na lidi. Vodu napustíš, máš ji zadrženou jako třeba v rybníku a jednou ji vypustíš. Problém je kde? V omezování lidí a lžích. Když voda není, tak si logicky nic nenapustíš, ale když je z pramenů, tak proč nenapouštět, těžko si asi vezmou stromy vodu z hloubky 12 a víc metrů. A ta voda v prameni teče dál pryč, je to jako malinká řeka, ale v podzemí.

Návštěvník (Ne, 27. 9. 2020 - 15:09)

Smysl to nemá. Akorát vám tam bude chodit chcát sousedovic kocour.,

dič (Ne, 27. 9. 2020 - 18:09)

Mít bazén má smysl, pokud se využívá, my se koupeme ve vedrech každý den, je nás osm v domě a každý tam vleze, co se týká chemie, je tam jen plovák s chlorem, ten si vyndám a nechám ho venku několik dní (pokud jsou děti někde delší dobu pryč), nebo ho dávám jen na noc. Máme gumový bazén na 4 kubíky možná 5tis. litrů, vodu na podzim nechám ,, vyvětrat" chlor je pryč za pár hodin a ostatní chemie je jen modrá skalice proti řasám a ta se už před vypouštěním několik dní nedává, jinak se voda filtruje přes pískové a biofiltry. Vodu pouštíme do nádrže používáme v době sucha na zalévání! Máme studnu i vodovod, tedy žádný problém a voda se nikam neztratí, vrátí se zpět do přírody. Tak vo co de?
Voda nás vyjde na nulu, jen el. proud za čerpání zaplatíme, pár rákosů a vodních rostlin do biofiltru, písek. Nechápu odpůrce bazénů kde berou že to je drahé. Asi když se někdo koupe třikrát za celé prázdniny, možná to je drahé. Ale na koupališti je chloru, smradu z něho , lidí co vypadají jako vepři, tlustoprdi ze kterých teče omastek, plísně, no fuj to už dávno nikdo z rodiny nechce podstoupit.

Petr (Ne, 27. 9. 2020 - 19:09)

Víš. kdo je odpůrce bazénů? Většinou ten, kdo ti ho závidí.
Navíc vodu si můžeš dnes také nechat přivézt.
Mít bazén je zkrátka každého věc a určitě jeho pořízení má smysl.

Návštěvník (Ne, 27. 9. 2020 - 19:09)

Tak to je pidibazének. Tady se řeší bazény.

Návštěvník (Ne, 27. 9. 2020 - 21:09)

Sám máš hovno, koupeš se v loužích po dešti a jen pindáš! Nám náš bazének gumový s pěti tisíci litry stačí, je to jen osvěžení. Pravda je že někteří superobčané co mají ten tvůj bazén do něho moc nelezou. Spolužák má bazén v domě je asi 5 možná 6 metrů dlouhý a plavat v něm je utrpení, tak si tam nechal zabudovat vlnobití a párkrát v něm plavala celá jeho rodina. Dneska se do toho neženou, děti bazén nebaví, on s manželku se do plavání nutí. Neustále mě otravuje ať si přivezu plavky, ale mě se do toho taky nechce, tak pravidelně plavky zapomínám. Návštěvníku jsi kokot, pindej si.

Návštěvník (Po, 28. 9. 2020 - 00:09)

A proč je v tom bazénu plavat utrpení? Protože má jen 5 až 6 metrů?

Návštěvník (Ne, 27. 9. 2020 - 00:09)

přízení bazenu není tak drahé, vyjde to jen na nějakých 120-200 tis . dražší je udržba a chcet aby soused špehoval vás a vaše nahé děti ?

Anonym (So, 26. 9. 2020 - 19:09)

Nebo si můžete pořídit takový ten skládací,rozložité ho,vykoupete se a zase složíte.Nemusi se nic kopat :)

Anonym (Čt, 27. 8. 2020 - 18:08)

Taky si říkám,na co mi ten bazén je,když mám doma vanu,že .

míla (Ne, 16. 8. 2020 - 16:08)

Hele, já třeba dělala na brigádě v obchodě kde byly bazény a letos bylo vše naprosto vyprodáno, když má někdo ideálně studnu a nenapouští kohoutkovou tak proč ne? větší bazén pořídíte za pět tisíc a děcka nepotřebují jet nikam na dovolenou, my taky koukáme kde by byla nějaká akce a postavíme na zahradu příští rok, tady maj dokonce nafukovací i za tisícovku https://www.top-bazeny.cz/kategorie/bazeny-5/

Ing. (Ne, 16. 8. 2020 - 18:08)

To je přežitek.

míla (Ne, 16. 8. 2020 - 16:08)

Hele, já třeba dělala na brigádě v obchodě kde byly bazény a letos bylo vše naprosto vyprodáno, když má někdo ideálně studnu a nenapouští kohoutkovou tak proč ne? větší bazén pořídíte za pět tisíc a děcka nepotřebují jet nikam na dovolenou, my taky koukáme kde by byla nějaká akce a postavíme na zahradu příští rok, tady maj dokonce nafukovací i za tisícovku https://www.top-bazeny.cz/kategorie/bazeny-5/

Reklama

Přidat komentář