Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Pm (Út, 17. 11. 2020 - 15:11)

Petře,nech toho vymýšlení. Honiči jeden.

Mokrý sen (Čt, 8. 10. 2020 - 17:10)

Naposledy když mi bylo 34, pomočila jsem se do postele díky živému snu. Myslela jsem že se to stává jen malým dětem. Nejhorší bylo že se mi to stalo dvakrát krátce po sobě a přiznávám že už jsem si představovala děsivé scénáře. Byla jsem zrovna na mateřské a neskutečně unavená, tak to přisuzuji tomu.

Ludmila (St, 30. 9. 2020 - 18:09)

A mamkou jsem mluvila, měla zrovna dobrou náladu. Zeptala jsem se, jestli má zkušenost s počůráním. Její dobrá nálada byla fuč a začala na mě řvát že jsem pochcánek a že se za mě stydí a nikdy nebyla jako já. Rozbrečela jsem se a utekla do pokoje. Už fakt nevím co s tím. Rodina mě neposlouchá, kamarádky by to všude rozkrikly takže už asi jen ten doktor, ale tam nepůjdu.

zan (Čt, 1. 10. 2020 - 06:10)

ahoj nebo pokud si chceš popovídat tak klidně napiš na email [email protected] a rád ti zkusím pomoct. děkuji

pochcanda (Út, 29. 9. 2020 - 18:09)

budu chcát za chvíli a točit si to

Ludmila (Út, 29. 9. 2020 - 16:09)

A už je to asi vlezlý, ale mě se vždycky hrozně uleví když sem napíšu. Dneska jsem se pro změnu počůrala v noci. Prostě úplně. A pak taky odpoledne. Šla jsem s kamarádem po ulici, normálně se mi nechtělo, ale najednou cejtim že mi po nože teče teplej pramínek. A nešlo to zastavit. Prostě to že mě pomaloučku teklo a než jsem došla do prázdný uličky, tak jsem normálně musela popoběhnout, jak se ten pramínek najednou změnil v potok. Nakonec jsem si ani nestihla stáhnout kalhoty a jen si klekla, abych měla mokrej jen zadek. Strašně se stydím, doteď z toho pláču. Kamarád říkal, že bych měla jít k doktorovi, ale tam nejdu.

Ludmila (Po, 28. 9. 2020 - 13:09)

Tak, dneska jsem se počůrala, i když sestra nebyla doma. Prostě se mi vůbec nechtělo, šla jsem se napít a když jsem dokola, strašná křeč v podbřišku, nemohla jsem pomalu ani chodit a najednou jsem počůraná. Máma mě chce vzít k doktorovi, ale tam já teda určitě nejdu.prosím poraďte třeba nějaký cviky na močál, nebo tak něco.

Martin (Po, 28. 9. 2020 - 15:09)

V tvém věku je to zvláštní. Neměla by jsi mít ještě ochablé pánevní dno. Takže cviky ti nejspíš nepomůžou. Nemůžeš být nastydlá? Nemáte to v rodině? Počůrala se někdy sestra nebo máma?

Ludmila (Út, 29. 9. 2020 - 16:09)

Ne, nastydlá nejsem. Sestra se nepočůrala nikdy a máma asi jen jednou, když byla hodně nemocná.

Martin (St, 30. 9. 2020 - 18:09)

Vidíš, že máma se taky počůrala a to už je dospělá žena. I když jak píšeš byla hodně nemocná. Možná se jí to stalo vícekrát a ty o tom nevíš. Zkus si s ní o tom promluvit. Třeba ti dá ještě šanci.

Ludmila (So, 26. 9. 2020 - 09:09)

Jo a ještě mi toho samozřejmě udělala víc, dokonce celý srpen mi když jsem spala dávala ruku do skleničky s vodou, takže jsem se taky počůrala a vůbec nikdy se mi to ani trošičku nelíbilo.

Martin (So, 26. 9. 2020 - 10:09)

Nic si z toho nedělej. To se někdy stane.

Ludmila (So, 26. 9. 2020 - 14:09)

Jo, někdy se to stane, ale mě se to stává pořád! Navíc si ani nejsem jistá, jestli je to sestřina vina. Občas se počůrám prostě sama od sebe. Bojím se že to budou zdravotní potíže, ale za doktorkou určitě nejdu! A ještě s něčím se musím svěřit. Dneska jsem byla na záchodě, ale nic jsem nevyčůrala. A jakmile jsem si natáhla kalhoty, už to můj obřímočák nevydržela a já se počůrala. Prostě ale předtím jsem nic nevyčurala a najednou celá zechcaná. Prosím opravdu pište tady co s tím mám dělat.

Návštěvník (So, 26. 9. 2020 - 17:09)

Natáhnout si světle modré nebo šedé džíny, natáčet tu akci a prodávat videa.

Ludmila (So, 26. 9. 2020 - 09:09)

Ahoj, je mi 15 a počůrala jsem se včera, protože mě sestra nechtěla pustit na záchod. Otevřela, když už jsem učůrávala. A dělala, že mě chce obejmout ale zmáčkla mi podbřišek a já se kompketně počůrala. Mám od přírody velký močák, także fakt hodně. Sestra to navíc točila a ukázala to všem mejm kamarádkám a rodičům, takže už mě neberou jako velkou holku. Sestře je 12.

zan (Ne, 27. 9. 2020 - 07:09)

ahoj jestli si chceš o tom popovídat napiš mě na email [email protected] a rád ti s tím pomůžu a poradím.

Stana (So, 26. 9. 2020 - 08:09)

Muj sin noci plinky ma 13 let na noc

Nikola 15 (Út, 22. 9. 2020 - 19:09)

Konečně jsem doma sama takže teď plenky ne

Barthez (Út, 22. 9. 2020 - 20:09)

Jakto, že sama doma ne ? :)

Nikola 15 (St, 23. 9. 2020 - 08:09)

No že celý týden budu sama doma bez rodiny

Reklama

Přidat komentář