Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

DDD)))) (Pá, 25. 9. 2020 - 16:09)

Ty vole,tak může psát z mobilu......

Návštěvník (Pá, 25. 9. 2020 - 15:09)

To by tady Matlouš a další dostali takový absťak, když by nemohly vyhonit vyteklýho.....

Matlouš jedé! (Pá, 25. 9. 2020 - 15:09)

...vyhonit vyteklýho,...bomba! Matlouš na hrad!!!

kacka (Pá, 25. 9. 2020 - 15:09)

mám kluka a ten když močí, tak na bobku jako holka. Na malou si sedá i na WC a venku močí jako já a není mu to blbý. Je to dost ujetý, nebo to taky někdo z vás dělá? Já jsem nikoho takovýho nepotkala.

Kačko, (Pá, 25. 9. 2020 - 16:09)

....není to obvyklé, ale já to taky dělám běžně doma a venku jen když jsem sám nebo s mou holkou. Je to hygieničtější a když močíme oba tak se u toho většinou vzruším jak sleduju její křivky a pipinu a proud moče. Někdy si to pak uděláme hned tam ,někdy někam zmizíme a musíme se vášnivě udělat okamžitě do sebe.

kacka (Pá, 25. 9. 2020 - 16:09)

Dost zajímavý pohled, zkusím to nabídnout doma. Společně s tou malou potřebou by se asi chytil.

Nemo (Pá, 25. 9. 2020 - 11:09)

Dvanáct let nosím v sobě vinu. Na střední jsem jednou opil spolužačku a dovedl si ji domů. Byla tuhá za okamžik a já toho využil, stáhl jsem jí v posteli když už tvrdě spala kalhotky ,roztáhl nohy a pipinu a při tom, co vůbec nevěděla o světě jsem ji v klidu její pipinu prozkoumal do detailu. Našel jsem i nenápadný močový otvor a hlavně díru kam jsem jí ho opatrně nasunul aby se neprobudila. Trochu se začala probouzet ,tak jsem toho nechal a vyhonil se na jeji pipinu a pustil to na ní. Pak jsem měl velkou zvědavost abych viděl jak čůrá z tý svý malý močový dírky. Roztáhl jsem jí znovu píčku a řekl vyčůrej se jsi na záchodě, asi na počtvrté se to podařilo a začala čůrat přímo v posteli . Nejprve málo a teklo to dolů do postele,ale pak chcala krásně odo obloučku. Taky jsemhodně jejího chcaní vypil a pak jí pipinu vylízal aby ji neměla celou pochcanou. Něco asi trochu vnímala, ale nebyla moc schopná se bránit a reagovat a dodnes mne to tíží, že jsem využil její indispozice . Ráno mně nic nevyčítala a měla kocovinu. Bolela jí hlava a dostala vyprošťovací kafe a odešla . Pak už jsme spolu nikdy nic neměli. Takhle dostat holku není fér. Ale byl jsem tehdy mladý a nadržený jako blázen.

Natalie (Pá, 25. 9. 2020 - 12:09)

A tím si chtěl říct co? Že tě bude někdo litovat? Tohle je fakt hnusný, když ji schválně opiješ, aby byla bezbranná a pak s ní dělat takový věci. Je mi z tebe nanic.

Návštěvník (Pá, 25. 9. 2020 - 13:09)

Že mu to věříš.

Natalie (Pá, 25. 9. 2020 - 14:09)

A že mu to nevěříš..... Já ano a dala jsem najevo svůj názor.

hele (Pá, 25. 9. 2020 - 14:09)

a kolik je ti let?

Natalie (Pá, 25. 9. 2020 - 15:09)

22

Návštěvník (Pá, 25. 9. 2020 - 15:09)

Tak už začni myslet.

Natalie (Pá, 25. 9. 2020 - 15:09)

Víš co? Jdi do konečníku ty magore.

Návštěvník (Pá, 25. 9. 2020 - 15:09)

No vidíš jak ti o jde.

Nemo (Pá, 25. 9. 2020 - 12:09)

Já to zpátky bohužel nevezmu. Potřeboval jsem to jen říct. Nevím jestli ji to mám dotyčné říct a omluvit se, nebo to nechat být po těch letech. Odcházím z téhle diskuze. Promiňte.

Natalie (Pá, 25. 9. 2020 - 12:09)

Jestli něco vnímala a nemohla se bránit, tak je omluva na místě. A i kdyby nevnímala je to stejné.

Janka (Pá, 25. 9. 2020 - 10:09)

Je tady Kaďák? Dnes úspěšné ráno. D. má pravdu.

Klára (Pá, 25. 9. 2020 - 10:09)

Už jsme doma z hub a trochu jsme promokly, ale houby máme nasbíraný taky. Ten déšť došel i k nám na chaloupku. V tom dešti se nám chtělo v lese opravdu nutně na záchod čůrat po tom kafi tak jsme se vyčůraly už v dešti pod větším dubem,kde bylo ještě sucho.Obě jsme to z pipinek měly rychlý a hned, jak se nám hodně chtělo a jak nám to kafe tlačilo ven čůrání. Teď budeme čistit houby a po obědě zkusíme Schandau. Libor to ještě zkoumal a prý to dáme. Snad si nás tam nenechají. Libor říkal, má povolení jako jezdit nakupovat do Německa materiál pro firmu,tak že by to v nejhorším navlékl na to a německy on se domluví, já moc teda ne.

Matlák (Pá, 25. 9. 2020 - 10:09)

jÁ Mam uhonil jak klarká do vyteklýho měla čuriníá liboruvi dala moc čuralá do něj já moc měl vyteklý samo byl chtelo moc bylo velkýho vyteklý

Reklama

Přidat komentář