Reklama

Cervikální dystonie

Alžběta (Út, 29. 9. 2020 - 20:09)

Lidi ze mě maj jenom srandu, že jsem nemocná. Uz nemuzu. Stálo mě to vztah s přítelem. Jsem všem jenom na obtíž. Doufam, ze az umru a pred tim natocim video o dystonii s poslanim, ze tady začne dostupna lecba pro dystoniky jako v Americe a v Austrálii, kam jsem měla letet, nez zavreli hranice. Stejně rok 2020 považuji za konec všeho hezkyho.

Hani (Ne, 27. 9. 2020 - 16:09)

Alžbětko, nevzdávejte to.

Alžběta (Pá, 25. 9. 2020 - 21:09)

Počkám ještě měsíc, uz to mam 10 let. A kdyz se to nezlepsi po ty lecbe za 20 tisic, tak se zabiju. Nemuzu pracovat nic, uz tu nechci byt, příteli jsem jen na obtíž. Rodinu nemam. Chci umrit.

Hani (Ne, 27. 9. 2020 - 13:09)

Alžbětko, nevzdávejte to.podzim je tu.deprese tady asi.vy jste moc pozitivní.skoda takových lidí

Nela (So, 26. 9. 2020 - 07:09)

Alžběto, o ustni dlaze tady myslím psal Standa, napište na FB, do Dystonie česká skupina.

Alžběta (Pá, 25. 9. 2020 - 20:09)

Od rána do večera sedim u internetu a hledam jak se léčí dystonie v zahraničí a spousta metod a tady v Česku jen botox. Uz jim tady v nicem neverim.

Jana (Čt, 24. 9. 2020 - 22:09)

Já mám druhý týden kašel a trochu rýmu a čekám na výsledek testu. Ale zatím nic horšího nepociťují ohledně dystonie. Akorát mám hlavu ještě víc ke straně jak víc ležím.

Jana (Čt, 24. 9. 2020 - 12:09)

Prosím máte někdo nějaké informace jestli lidí s distonii mají vetci razikona covid 19??

A. (Čt, 24. 9. 2020 - 21:09)

No lidi s dystonii maji deprese a cpou se léky, tudíž maji oslabenou imunitu. U me třeba měl covid horsi prubeh nez u zdravých lidí bez dystonie.

Iveta (St, 23. 9. 2020 - 09:09)

Ano, deprese má skoro každý pokud vím ,ale musíme se s tím asi naucit žít. Já se to také učím. Chodím do práce do školní kuchyně je to tezka práce a ještě na vás každý čumí. Hlava se mi stačí k prave straně hruza8. Někdy sou i lepší dny. Přeji pokud možno víc těch lepších dnů

Návštěvník (So, 19. 9. 2020 - 18:09)

Mate deprese k distonii? Já ano, nikdy jsem nerozuměla co to je. Ani pro chleba si nedojdu. Před dystonii jsem byla normální holka.

Ivet (So, 19. 9. 2020 - 10:09)

Ano jsme všichni negativní a proč?Protože jsme nešťastní,nemocní,kterým nikdo nepomůže a tahle nemoc nás deptá.Já ale věřím,že se jednou vyléčím šetřím si na tu léčbu,kterou tu probíráme jen by mne zajímala čekací doba od objednání.Věř a víra tvá tě uzdraví...zrovna jsem dočetla na internetu.JAK SI správně přát.....doporučuji.Musíme držet při sobě.

Alžběta (Čt, 24. 9. 2020 - 21:09)

Cekaci doba je tak 3 tydny, uz tam chodim mesic a zatim se to vratilo zpatky a nepomaha to. Ale zhorsuje to stres hodne. Situace tady v Česku a mela jsem covid, takze jsem lezela jen v posteli. Dam vedet, az budu mit po léčbě, to bude za 3 tydny. Ted jsem dostala takovy rovnatko do pusy a mam to pouzivat pri bolestech, vyrovnava to tlak v puse. Ale co to ma spolecnyho s dystonii nevim. Pristi návštěvu se ho zeptam, jak to vidi,co bude dal. Jinak prestanu chodit a nema to smysl. Ale jak jsem mela covid, tak se to zhorsilo.

Nela (Pá, 25. 9. 2020 - 17:09)

To bude ústní dlaha, používá se v zahraniční na léčbu dystonie.
Dystonici mají prý často i poškozený čelistní kloub.

Alžběta (Pá, 25. 9. 2020 - 19:09)

To je možný, napsal mi, ze tady v ČR na to neni zubař, co by mi s tim pomohl, tak nevim. Uz jsem ztratila nadeji, ze me tu nekdo pomuze. Uz jsem za tu lecbu u fyzioterapeuta a u chiropraktiku, masazi a léčitelu dala tak 100 tisic a vysledek nula.

Návštěvník (So, 19. 9. 2020 - 00:09)

Končím s touhle skupinou, tady jsou všichni negativní a nikdo s tim nechce nic dělat

Návštěvník (St, 16. 9. 2020 - 20:09)

Co založit nejakou komunitu pro velmi vazne nemocny lidi s dystonii, kde bysme bydleli a vzajemne si pomahali? Je to lepsi nez sebevražda. Kazdej by pracoval jak by mohl, mohli bysme se zivit taky z casti z toho, co si člověk vypestuje.

Návštěvník (Pá, 18. 9. 2020 - 15:09)

Přece vážně nemocní s dystonii nejsou, uz ani chodit nemůžu a důchod mi nepriznali.

Ivet (Pá, 11. 9. 2020 - 13:09)

Vyzkoušela bych,ale nemám na to....přišla jsem o práci a nikdo mne jako invalidu nechce zaměstnat...vemou raděj ty zdravé navíc v době koronaviru to bude problém.Nevíte někdo o práci na doma?Taky vás to neba?

Natka (So, 29. 8. 2020 - 21:08)

Můžete nám napsat něco více, jak návštěva probíhá a jak vám bylo další dny.

Reklama

Přidat komentář