Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mike (Čt, 24. 9. 2020 - 18:09)

Klárko já bych nechtěl aby ses počůrala, ale vyčůrala jako to děláš s Liborem do pusy. Ježíši, já z tebe fakt nemůžu já se zblázním tou představou, že by se to mohlo stát. Jsem moc upřímnej pardon,omlouvám se ale já to musím napsat.

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 18:09)

Miku, ty jsi tou Klárou doslova posedlej. Pozoruji dynamický vývoj u tebe během posledních týdnů . Jestli máš ženu, tak by ti to mohlo způsobit dost problémů, hlavně pokud tě psaní této dívky jako jediné inspiruje k sebeuspokojení na úkor tvého intimního vztahu doma.

Mike (Čt, 24. 9. 2020 - 19:09)

Teď nemám partnerku, ale máš pravdu, já jsem z Kláry úplně hotovej čím dál tím víc. A jde to mimo mně, ale je to fantastický.

Tykvýk (Čt, 24. 9. 2020 - 12:09)

Robine, já bych Majku zbožňoval. Ty vole já bych se taky z toho pokotil. Kláro a z tebe taky.Pod tím viaduktem já bych nemohl být tam jen tak a se nečinně koukat. Kolik ti je? To je pácný čtení až když na to myslím tak bych se fakt pokotil.

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 13:09)

Pokotil???...Jako udělal se z toho? Dost dobrý hek. Prostě máš pnutí jako Matlák. Ten se včera asi tak pokotil, že nemá dnes munici...

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 13:09)

Natalie a ta močící holka ho tak vydráždila, že dneska nemá v klacku ani kapku.

oliver (Čt, 24. 9. 2020 - 14:09)

Já už taky ne. Já musel.

Tykvýk (Čt, 24. 9. 2020 - 12:09)

Líbí se mi jak holka čůrá. Miluju když ukáže píčku a proud z ní a je pak mokrá.

Mike (Čt, 24. 9. 2020 - 08:09)

Klárko dobré ráno asi už do školy. Tak se budu těšit až budou tvé nový příhody.

Martina (Čt, 24. 9. 2020 - 08:09)

Vy chlapy jste na ty věci okolo čůrání nedočkaví, já zase na ty věci okolo jak Libor dál, jestli bude dál tak svůj a když mu to milování jde tak rychle a dlouho nevydrží, jestli je to tím, že nemá moc s dívkama zkušenosti nebo je jen přemotivovaný a tím brzy je hotový. Ale ta vášeň tam od něho je cítit výrazně. Nevím, nedočetla jsem se, jestli je Klára jeho první. U Kláry vím , že Libor ne, že tam byl ten Vilém a snad na začátku ještě jeden kluk ze školy.

Pozorovatel (Čt, 24. 9. 2020 - 09:09)

Z textu vyplývá,že Libor měl před Klárou jednu dívku,ale rozešli se a pak byl nějaký čas bez partnerky. Ten kluk před ním nebyl Vilém,ale Vilík a vlastně Libor nevěřil tomu,že je to vše reál a jel si to jen tak z hecu vlakem z Liberce do Mimoně ověřit a tam ji viděl a od té chvíle byl do ní zakoukaný asi podobně jako ten Kluk,co ji zde občas napíše,ale Libor nebyl tak afektovaný. Vilík nakonec s Klárou vztah neustál...... ale jestli to čteš ,tak další vývoj znáš. Zajímavá story, sám jsem v očekávání, jak to bude pokračovat.

Klára (St, 23. 9. 2020 - 20:09)

Šišmíšo, ja stejně zítra nepůjdu ze školy a nebudu čůrat tam někde pod viaduktem, protože pojedeme na chaloupku a vyzvednou mne s Liborem u školy a tak si dojdu ve škole než pojedeme. Naštestí nemáme autoškolu večer ,ale až za týden v úterý. Věřím, že tam asi nic není a tak se tam možná příště vyčůrám a možná ne nevím, asi třeba někde kousek jinde nebo jako minule. Půjdeme s Liborem k sobě a budeme ještě něco dělat s mamčinným e- shopem,který by si ráda asi udržela, no nevím. A pak do pelíšků.

Žaneta (St, 23. 9. 2020 - 20:09)

Taky zdravím. Já bych tedy když bych potřebovala nutně a nemohla to vydržet, tak bych se vyčůrala a nemyslela na to, jestli je někde nějaká kamera. Vždyť dnes můžou být i kamery na WC a nevíš to a i jinde. To by se člověk zbláznil. Ale co se týká toho viaduktu, tak zrovna bych ji tam nehledala, takže klídek a užij si hezký večer.

Lucka (Čt, 24. 9. 2020 - 09:09)

To jako myslíš fakt ? Kamery na WC ? To je ale nezákonný a takovýho člověka bych nechala zavřít. Zase v dnešní době je fakticky možný všechno. Jsem trochu praštěná a takové informace mně zasáhnou. Teď se budu bát jít na WC kdekoliv mimo domov a budu si vybírat místa spíš venku jako Klára. Mám toho mám plnou hlavu.

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 14:09)

Nezákonný to je a taky už se stalo, že někoho odhalili, že měl na nějaké ubytovně v koupelně kameru v žárovce. Ale asi dostal jen pokutu. Ale co, ubylo by tě, kdyby tě někdo natočíl? Zvláště kdybys o tom nevěděla? Na P stánkách je dost videí ze skryté kamery z WC a umýváren.

Lucka (Čt, 24. 9. 2020 - 15:09)

Já bych to nedokázala, mám špatnou zkušenost ne s kamerou ale jinou. Ani jsem si ve městě teď nedošla na WC. Držela jsem to statečně skoro až domů, ale nakonec jsem se musela v parku v rohu za keřem. Už to nešlo vydržet. Ty veřejný záchody já teď prostě nedám.

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 15:09)

Jestli nejsem troufalá ale Lucko,co se ti nemilého přihodilo?

TP (Čt, 24. 9. 2020 - 15:09)

Pokuta je při přistižení MP asi 10 000kč.

Hynek (Čt, 24. 9. 2020 - 16:09)

Už jsi s tím MP a pokutama trapnej. Kdyby se měla dávat pokuta za buzeraci ty by ses nedoplatil. A že psi serou všude a lidi to po nich neuklízejí,to je daleko horší a to tě nechává v klidu. A mimochodem co ten tvůj podraz s autem? ....

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 16:09)

Co to kecáš, uvedl jsem to jako TP, jestli víš co toj e. Neznamená to, že s tím souhlasím nebo ne. Zato ty tady lidi pravidelně startuješ, když se ti jiný názor nehodí do krámu. Já bych na tebe ani nereagoval, ale už to přeháníš. .....Co s autem? S kým si mě zas pleteš? ty jsi neskonalej w.

Reklama

Přidat komentář