Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Žaneta (St, 23. 9. 2020 - 20:09)

Taky zdravím. Já bych tedy když bych potřebovala nutně a nemohla to vydržet, tak bych se vyčůrala a nemyslela na to, jestli je někde nějaká kamera. Vždyť dnes můžou být i kamery na WC a nevíš to a i jinde. To by se člověk zbláznil. Ale co se týká toho viaduktu, tak zrovna bych ji tam nehledala, takže klídek a užij si hezký večer.

Lucka (Čt, 24. 9. 2020 - 09:09)

To jako myslíš fakt ? Kamery na WC ? To je ale nezákonný a takovýho člověka bych nechala zavřít. Zase v dnešní době je fakticky možný všechno. Jsem trochu praštěná a takové informace mně zasáhnou. Teď se budu bát jít na WC kdekoliv mimo domov a budu si vybírat místa spíš venku jako Klára. Mám toho mám plnou hlavu.

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 14:09)

Nezákonný to je a taky už se stalo, že někoho odhalili, že měl na nějaké ubytovně v koupelně kameru v žárovce. Ale asi dostal jen pokutu. Ale co, ubylo by tě, kdyby tě někdo natočíl? Zvláště kdybys o tom nevěděla? Na P stánkách je dost videí ze skryté kamery z WC a umýváren.

Lucka (Čt, 24. 9. 2020 - 15:09)

Já bych to nedokázala, mám špatnou zkušenost ne s kamerou ale jinou. Ani jsem si ve městě teď nedošla na WC. Držela jsem to statečně skoro až domů, ale nakonec jsem se musela v parku v rohu za keřem. Už to nešlo vydržet. Ty veřejný záchody já teď prostě nedám.

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 15:09)

Jestli nejsem troufalá ale Lucko,co se ti nemilého přihodilo?

TP (Čt, 24. 9. 2020 - 15:09)

Pokuta je při přistižení MP asi 10 000kč.

Hynek (Čt, 24. 9. 2020 - 16:09)

Už jsi s tím MP a pokutama trapnej. Kdyby se měla dávat pokuta za buzeraci ty by ses nedoplatil. A že psi serou všude a lidi to po nich neuklízejí,to je daleko horší a to tě nechává v klidu. A mimochodem co ten tvůj podraz s autem? ....

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 16:09)

Co to kecáš, uvedl jsem to jako TP, jestli víš co toj e. Neznamená to, že s tím souhlasím nebo ne. Zato ty tady lidi pravidelně startuješ, když se ti jiný názor nehodí do krámu. Já bych na tebe ani nereagoval, ale už to přeháníš. .....Co s autem? S kým si mě zas pleteš? ty jsi neskonalej w.

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 16:09)

MTNN

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 19:09)

JTTx

Puluj (Čt, 24. 9. 2020 - 11:09)

Situace a vyvolání obav funguje přesvědčivě. Byť možnost,že taková situace opravdu nastane ve vašem případě vykonání fyziologické potřeby je opravdu minimální, ne -li nulová.

Elena (St, 23. 9. 2020 - 20:09)

Mně si chtěl jednou natočit při čůrání můj nový partner a vůbec se nezeptal ,jestli mi to vadí nebo ne. Tak dostal páčko a kopačky.

oliver (St, 23. 9. 2020 - 20:09)

Kláro, četl jsem to od začátku a to je zážitek! Jen si nemyslím,že by to psala holka ve tvým věku,ale tak po dvacítce a dál. Libor je možná kamufláž a fejk,ale neřeš to. Pokračuj ať jsi kdokoliv. Sexuální fantazie!

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 18:09)

» PRINCEZNA ZE MLEJNA
Otec Jindřicha: „Co je to s tebou, Jindřichu? Mládenec k pohledání, za práci taky vzít umíš jako málokdo a večer, místo abys šel k muzice, posloucháš pohádky.”

Holkočůr (St, 23. 9. 2020 - 18:09)

Já bych se u Majky udělal taky. A to už mám něco za sebou.

:)) (St, 23. 9. 2020 - 17:09)

přes školní dvůr dozadu za kůlnu s nářadím ke zdi

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 17:09)

Sranda , no.

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 17:09)

Jo mládenci a děvčata už je to tady opravdu nepřehledný

Radim (St, 23. 9. 2020 - 17:09)

Nakonec to s Majkou dopadlo a čůrali jsme. Já si nemohl pomoct ,jsem po obědě na ni trochu naléhal a domluvili jsme se ,že budeme spolu víc kamarádit a já dostal víc odvahy a nakonec když jsme byli po obědě, šli jsme přes školní dvůr dozadu za kůlnu s nářadím ke zdi. Prý ale rychle, ať nás nikdo nechytne říkala a už sundala kalhotky a čůrala asi jako včera moc krásně a asi stejně moc. Mně to ale vůbec nešlo, já byl z toho tak vedle, že jsem nemohl nic, hodně jsem se zvětšil a kdybych se nebál, ukázal bych jí, že ji moc chci jinak. Udělej si to rychle řekla,že chce vidět u nikoho jinýho než u mně jak se jí líbím a já se úplně odrovnal,ukázal jsem jí to rukou jak moc jí chci až jsem se počůral z lásky. Teď se stejně stydím. Ji se to líbilo, poslala mi tři srdíčka jsi super kluk. Pozval jsem ji zítra k sobě a půjdeme někam ven. Chtěl bych se s ní milovat doopravdy. Ještě jsem před holkou nikdy tohle nedělal jako dneska .

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 17:09)

A nevymýšlíš si trochu? Nejsou to jen tvé fantazie, které bys chtěl s Majkou skutečně zažít?

Reklama

Přidat komentář