Reklama

Anální sex

Kačenka (Po, 6. 9. 2004 - 14:09)

Sluníčka, nevím, proč by mi přítel měl zdrhat za chlapama, když u mě to má lepší, má tam 2 díry a u chlapa jenom jednu a ještě k tomu na chlapy není a myslím, že ho to ani neláká. A nechápu, proč by měl zdrhat že budu vytahaná! Prdelka se zase zatáhne a při dalším použití se zase pomalinku roztáhne, takže tohle bych neřešila. A jinak, od té doby co análek pomalinku zkoušíme, jsem snad ještě nikdy neměla krásnější orgasmy a v postýlce je to zábava. Mého přítele to také moc vzrušuje a třeba kombinace s vibrátorem je hrozně vzrušující. Tak nekritizujte, když jste to ještě nezkusili.Myslím že MysticJ tady psal, že k tomu ženy potřebují jemného a všímavého partnera, který s vámi análek bude pomaličku zkoušet a ne někoho, kdo si na něj předtím plivne. Mám takový pocit, že vy byste asi ani na nějaké jemné a pomalé zkoušení neměli a kdyby vám to jen nějaká holka dovolila, tak byste si na něj plivli a narvali ho tam a byli v 10 vteřinách. Ale takovým pomalým zkoušením se to krásně protáhne a můžete tím strávit třeba několik vzrušujících hodin.Tak se mějte a užívejte si jak vás baví, já si užívám víc!Kačenka

Máček (Pá, 27. 8. 2004 - 15:08)

Kačenko: Jsi dorota a prase dohromady. Káčko má pravdu, frajer ti zdrhne za jinym. Budeš vytahaná a nebude tě chtít.

Káčko (Pá, 27. 8. 2004 - 15:08)

To to o praseti byla reakce na Janu, která píše, že ráda olizuje stolici svého přítele. Jinak s prdelí si Kačenko můžeš nechat dělat a rvát si tam co chceš. Jen pozor aby až přítele omrzíš, si neřek, no análek mi dělá dobře, tak co se ženskou a nepláchnul ti za ňejakým chlpcem. Takže držím palečky ať se toho stáří s dobrejma vzpomínkama dožiješ, taková rakovinka konečníčku, ti to stáří může taky pěkně znepříjemnit, ale hlavně že budeš mít vzpomínky.

Káčko (Pá, 27. 8. 2004 - 15:08)

To to o praseti byla reakce na Janu, která píše, že ráda olizuje stolici svého přítele. Jinak s prdelí si Kačenko můžeš nechat dělat a rvát si tam co chceš. Jen pozor aby až přítele omrzíš, si neřek, no análek mi dělá dobře, tak co se ženskou a nepláchnul ti za ňejakým chlpcem. Takže držím palečky ať se toho stáří s dobrejma vzpomínkama dožiješ, taková rakovinka konečníčku, ti to stáří může taky pěkně znepříjemnit, ale hlavně že budeš mít vzpomínky.

Káčko (Pá, 27. 8. 2004 - 15:08)

To to o praseti byla reakce na Janu, která píše, že ráda olizuje stolici svého přítele. Jinak s prdelí si Kačenko můžeš nechat dělat a rvát si tam co chceš. Jen pozor aby až přítele omrzíš, si neřek, no análek mi dělá dobře, tak co se ženskou a nepláchnul ti za ňejakým chlpcem. Takže držím palečky ať se toho stáří s dobrejma vzpomínkama dožiješ, taková rakovinka konečníčku, ti to stáří může taky pěkně znepříjemnit, ale hlavně že budeš mít vzpomínky.

Mystic J (St, 18. 8. 2004 - 00:08)

Ad dráždění muže: Viz můj návod (www.sweb.cz/mysticj)Ad gel pro partnerku, aby ji to nebolelo: Nepoužívej znecitlivující gel, kup v lékárně gel s olejem s čajovníku (Tea Tree Oil) a neboj se vypotřebovat ho třeba i čtvrtinu na jednu "session"... Pokud to ale partnerku nebaví, buď opatrný, protože riskuješ, že se jí dříve nebo později začneš hnusit. Zkus ji tedy souběžně dráždit třeba vibrátorem v pochvě/na klitorisu, aby "z toho také něco měla" - Snaž se přepnout spínač v její hlavě z polohy "Tohle je divné" do polohy "Líbí se mi to (něco z toho, co děláme)"...-- Mystic J

mat (Út, 17. 8. 2004 - 22:08)

cau vsichni a analku zdar!Shanim nejaky znecitlivujici gel pro namazani analni oblasti. Partnerku to zrovna moc nebavi, ale ani ji tim neublizuju protoze delam vse spravne a pomalu tak jak to ma byt. Uz nekolikrat se nam to povedlo, ale nekdy si stezuje na bolest. Tim gelem bych ji rad pomohl od minima bolesti..nevite nekdo kde ho sehnat?Nebo myslite ze by slo pouzit znecitlivujici gel pro pany a nasadit si kondom(aby nepusobil na me)...?

Kačenka (Út, 17. 8. 2004 - 09:08)

Ahojky,chtěla bych se zeptat někoho zkušenýho, jaký anální gel by mi doporučil. Vyzkoušela jsem gel na bázi vody, ale je mi nepříjemný. Můžete mi něco doporučit?

Tom (Pá, 13. 8. 2004 - 14:08)

Ahoj Jano, zkus ho rozdělat orálkem a pak to testni prstíkem - pozor na nehty ! případně trochu jazýčkem - můžu vřele doporučit ...

Jana (Pá, 13. 8. 2004 - 10:08)

Ahoj Kačko,zajímalo by mě, jestli jsi někdy zkoušela svému partnerovi(něco) strkat do zadečku. Mám chuť to s tím svým zkusit, chtěla bych to vzájemně, ale stydím se mu to říct a hlavně ho nechci ztratit. Co si o tom myslíš?

Kačenka (Pá, 13. 8. 2004 - 09:08)

Dobrej postřeh Mystic J, tak proč to nezkusit? Stejně všichni co nám říkaj prasata neví o co přicházej! Mě to začalo hodně lákat a musím všem doporučit, že zadeček je hlavně u ženy velmi citlivé místo! Mě osobně dráždění zadečku hrozně vzrušuje a mám vždycky MEGA orgasmus!To Mystic J: díky za odkaz, jdu se do něj začíst, právě s tím začínáme!To Káčko and Máček: No vy jste dvojka, já si radši roztrhnu a vytahám prdel a klidně až budu stará, tak budu srát a ani o tom nebudu vědět, ale tohle si prostě nenechám ujít! Mě a mého přítele to hrozně vzrušuje, když si můžeme hrát s mým zadečkem a je to krásný zpestření! Takže si užívejte toho stereotypního sexu co máte, až budete starý a na záchodě si utírat prdel, tak nám ostatním "prasatům" budete závidět, že jsme jí mohli využít i k lepším a zábavnějším věcem než je sraní!Takže: Seru na vás a análu zduř! Loučí se s váma Kačenka!

Mystic J (Čt, 12. 8. 2004 - 11:08)

Jindro: Prsní bradavky jsou určeny ke kojení, přesto si s nimi při sexu hrajeme. Jsme proto úchylní?Penis je určen k močení, přesto jej ženy berou do úst. Jsou proto úchylné?Ústa jsou určena k drcení potravy, přesto do nich vzájemně zajíždíme jazykem při líbání. Jsme proto úchylní?Návod na A.S. pro nezkušené:www.sweb.cz/mysticj- Mystic J

webmaster (St, 11. 8. 2004 - 15:08)

Předmět: ANÁL OD ŽEN mužům Autor: nazil Datum: 10.8. 2004 20:37:41 Jsem muž 33 a miluji dráždění A.vzrušuje to některé ženy??????? Předmět: ANÁL OD ŽEN mužům Autor: Kaktuska Datum: 10.8. 2004 22:21:50 Ahoj Nazile! Můj přítel to má taky rád a mě vzrušuje to, že to vzrušuje jeho:) Jednoduchý, ale výstižný! Já si myslim, že všichni máme stejnej zadek, tak proč jen holky by v tomhle měli mít nějaký privilegia. Navíc sem se setkala s tim, že kluci se styděj za to, že se jim to líbí, co si myslíš ty? Maj pocit, že to je "teploušský" (vulgárně řečeno, tohle jsou jejich slova) a mě to přijde jako blbost. Předmět: ANÁL OD ŽEN mužům Autor: QuanQ Datum: 11.8. 2004 7:13:01 Moje dve posledni pritelkyne mi to delaly taky. Ta prvni to chtela sama a po te druhe uz jsem to chtel pro zmenu zas ja. Je to super kdyz se to umi a dokaze me to privest i k orgasmu. Od drazdeni prsty jsme uz se dostali k pripinacim penisum a je to fajn. Muzi me pri tom vubec nelakaji a ani nevzrusuji. Myslim, ze je to jen tabu a kdo to nezkusil, nemuze to odsuzovat. Ja to mam rad.

webmaster (Út, 10. 8. 2004 - 12:08)

Předmět: ANÁL - dráždění mužského análu Autor: nazil Datum: 9.8. 2004 11:32:21 Je škoda že málo žen praktikuje tuto věc. mě se moc líbí dráždění mého A a když se k tomu přidá robertek je to super. Bohužel málo ženám se toto líbí.Pokud je člověk čistý je to super zážitek.Ale mě nezbývá než praxe při autoerotice 33/175/76,Jak jstte na tom Vy Předmět: ANÁL - dráždění mužského análu Autor: Julie Datum: 9.8. 2004 11:45:22 Já to manzelovi bezne delam. Oral kombinuju s vyse zminenou technikou. Předmět: ANÁL - dráždění mužského análu Autor: nazil Datum: 9.8. 2004 11:53:24 MOHU JEN ZÁVIDĚT A VÁS TO VZRUŠUJE TAKÉ????????Já si před tím dám klistýr.M. Předmět: ANÁL - dráždění mužského análu Autor: Julie Datum: 9.8. 2004 11:58:56 Mne to zase tak moc nevzrusuje, ale vzrusuje mne, kdyz vidim, jak je manzel z toho uplne na vetvi. Ale taky se priznam, ze to je zaruka, kdyz me se nechce do niceho, tak tohle je spolehlivy zpusob, kdy je manzel velmi rychle hotov. Předmět: ANÁL - dráždění mužského análu Autor: Jana Datum: 9.8. 2004 13:10:10 Mě se muž svěřil, že by do toho šel. Já měla náběh už dříve ale byl "dost citlivý" no a nyní jsme to jen z lehka prubli a prý super, jen by mě zajímalo jaká je nej technika, když mu to chci já dělat ze předu i ze zadu. Začátky jsou vždy těžké :-)) Předmět: ANÁL - dráždění mužského análu Autor: nazil Datum: 9.8. 2004 14:27:24 Hlavně se toho nebát a zvolit ze začátku menší pomůcky a hodně gelu,já používám gelového r. 13x2,5 a je to super ale není problém pojmout i větší,pokud se jde na to pomalu.MÝM SNEM JE BÝT UDĚLÁN OD ŽENY PŘIPÍNACÍM ROBERTKEM a zřejmě i všech mužů kterým se líbí tento druh sexu, tak že zprvu menší,prsty také nejsou k zahození a tam poznáte zda si zaslouží již třeba dva. Nazil Předmět: ANÁL - dráždění mužského análu Autor: Jana Datum: 9.8. 2004 15:46:25 Je to super, ráda také oblizuju zbytky stolice, které mi zůstanou na prstu. Předmět: ANÁL - dráždění mužského análu Autor: Máček Datum: 9.8. 2004 15:57:53 Pro Janu: To jsi teda pěkný prase, musíš pěkně při tom smrdět. Předmět: ANÁL - dráždění mužského análu Autor: Káčko Datum: 9.8. 2004 15:58:36 Jano já teda nevim, ale připadá mi nechutný už jen mu do toho zadku hrabat, ale ještě to pak olizovat je pěkně hnusný a myslím, že se tomu i nějak říká. Nechtěla bys aby se ti rovnou vykadil do pusy? Předmět: ANÁL - dráždění mužského análu Autor: Máček Datum: 9.8. 2004 16:00:56 Kočko: to je dobrej názor, Jana je pěkný prase. Předmět: ANÁL - dráždění mužského análu Autor: nazil Datum: 9.8. 2004 17:27:48 TO BYCH TAKÉ NEMUSEL I KDYŽ MÁM RÁD ANÁLNÍ HRÁTKY JE LEPŠÍ SI PŘED TÍM ŘÁDNĚ VYČISTIT STŘEVA A PAK UŽ TO MŮŽE ČLOVĚK PROŽÍVAT NAPLNO

Máček (Po, 9. 8. 2004 - 16:08)

No to jo budou trousit hovna po chodníku. Fuj to bude v ulicích smradu.

Káčko (Po, 9. 8. 2004 - 16:08)

Souhlasim s tebou Máčku. Jsou to dobytci a až budou starý budou mít prdele tak vytahaný, že budou srát a ani o tom nebudou vědět.

Máček (Po, 9. 8. 2004 - 16:08)

Kéž by se vám ty prdele chtěli roztrhnout, to by se vám pak sedělo. Jste prasata.

Káčko (Po, 9. 8. 2004 - 15:08)

Mě to připadá docela nechutný. Sice jsem slyšela, že je to lepší než normálně, ale nikdy bych do toho nešla.

Ivo (Út, 22. 8. 2023 - 12:08)

Jestlipak ti tvůj názor vydržel?

Olda (Čt, 24. 9. 2020 - 13:09)

Je to super, lepší než doma, dělá co řekneš, nechá se tvrdě šoustat do análu, přiráží jak čubka, pak do kundičky a výstřik do pusy. Nemluví, neotravuje.. paráda

Reklama

Přidat komentář