Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 16:09)

MTNN

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 19:09)

JTTx

Puluj (Čt, 24. 9. 2020 - 11:09)

Situace a vyvolání obav funguje přesvědčivě. Byť možnost,že taková situace opravdu nastane ve vašem případě vykonání fyziologické potřeby je opravdu minimální, ne -li nulová.

Elena (St, 23. 9. 2020 - 20:09)

Mně si chtěl jednou natočit při čůrání můj nový partner a vůbec se nezeptal ,jestli mi to vadí nebo ne. Tak dostal páčko a kopačky.

oliver (St, 23. 9. 2020 - 20:09)

Kláro, četl jsem to od začátku a to je zážitek! Jen si nemyslím,že by to psala holka ve tvým věku,ale tak po dvacítce a dál. Libor je možná kamufláž a fejk,ale neřeš to. Pokračuj ať jsi kdokoliv. Sexuální fantazie!

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 18:09)

» PRINCEZNA ZE MLEJNA
Otec Jindřicha: „Co je to s tebou, Jindřichu? Mládenec k pohledání, za práci taky vzít umíš jako málokdo a večer, místo abys šel k muzice, posloucháš pohádky.”

Holkočůr (St, 23. 9. 2020 - 18:09)

Já bych se u Majky udělal taky. A to už mám něco za sebou.

:)) (St, 23. 9. 2020 - 17:09)

přes školní dvůr dozadu za kůlnu s nářadím ke zdi

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 17:09)

Sranda , no.

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 17:09)

Jo mládenci a děvčata už je to tady opravdu nepřehledný

Radim (St, 23. 9. 2020 - 17:09)

Nakonec to s Majkou dopadlo a čůrali jsme. Já si nemohl pomoct ,jsem po obědě na ni trochu naléhal a domluvili jsme se ,že budeme spolu víc kamarádit a já dostal víc odvahy a nakonec když jsme byli po obědě, šli jsme přes školní dvůr dozadu za kůlnu s nářadím ke zdi. Prý ale rychle, ať nás nikdo nechytne říkala a už sundala kalhotky a čůrala asi jako včera moc krásně a asi stejně moc. Mně to ale vůbec nešlo, já byl z toho tak vedle, že jsem nemohl nic, hodně jsem se zvětšil a kdybych se nebál, ukázal bych jí, že ji moc chci jinak. Udělej si to rychle řekla,že chce vidět u nikoho jinýho než u mně jak se jí líbím a já se úplně odrovnal,ukázal jsem jí to rukou jak moc jí chci až jsem se počůral z lásky. Teď se stejně stydím. Ji se to líbilo, poslala mi tři srdíčka jsi super kluk. Pozval jsem ji zítra k sobě a půjdeme někam ven. Chtěl bych se s ní milovat doopravdy. Ještě jsem před holkou nikdy tohle nedělal jako dneska .

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 17:09)

A nevymýšlíš si trochu? Nejsou to jen tvé fantazie, které bys chtěl s Majkou skutečně zažít?

Robin (St, 23. 9. 2020 - 17:09)

To se stalo dnes po obědě. Já si nepřimyslel ani procento.

Fido (St, 23. 9. 2020 - 22:09)

Chvíli Robin, chvíli Radim; vyberte si. Já vám nepoRadim :)

Mike (St, 23. 9. 2020 - 17:09)

To teda jseš frajer.

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 16:09)

Ta se teď bude stejně bát, až se někde cestou domů počůrá, když si nedojde.

Lucka (St, 23. 9. 2020 - 16:09)

Já bych se taky bála. Asi bych si došla předem nebo bych to udělala jinde,ale tam ne,tam by mi to ani nešlo i kdybych byla k prasknutí. Prostě psychika.

Matlák (St, 23. 9. 2020 - 14:09)

Já měl vyteklý jak byla holka tady dala curini na dvouře bylo viděl moc blíž moc čurani z dolů ní moc bylo chtělo měl pnutí veknu šlo do ní já vyteklý šlo u mně

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 14:09)

Ale je to spíš trapný. Omlouvám se za mobil.

Klára (St, 23. 9. 2020 - 14:09)

Dnes jsem šla domů, ale s jinou kámoškou ta chodí prvním rokem k nám, ale čůrat se před ní nestydím, taky jsme tady někdy čůraly spolu a tak jsem to tam pustila pod viaduktem a měla jsem hned prudce velkou loužičku. Ona byla ve škole ,ale zkusila to pak po mně taky, chvilku ji to nešlo a pak, že už to půjde a vyčůrala se taky ale tak normálně, já jsem měla v pipince toho víc a taky jsem to všechno pustila. Libor včera mně vyzvednul z autoškoly a jeli jsme ven, už se stmívalo a já ve škole nečůrala a nechala jsem si to až pro něj a zastavili jsme si nedaleko Křižan u lesíka a vyjeli jsme na Ješted na večeři a pak domů. To co jsem tady teď četla o té kameře , já se tam už budu bát vyčůrat jestli to tam je. Zkusím to vydržet domů nebo si dojdu radši ve škole než pojedu nebo budu čůrat jinde za nádražím jako minule,když to tady opravovali.

Reklama

Přidat komentář