Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (St, 23. 9. 2020 - 21:09)

Jo je to tak nic nefunguje kvuli Koroně ani ta diskuze už nefunguje kvuli tomu.Život už je v prdeli,tak neni asi tolik co psát.Jsme ve válce s virem.Co můžu psát že sedim doma a žiju už spíš jen ze vzpomínek a pak lezu s hadrem v té práci a peru denně dětem roušky a takhle pořád dokola a dokola a dokolečka.Už se mi Kačo něco posralo a hlava mi bolela teď 7 dní za sebou.A podzim nevítam.Značí to jen to že se blíží smradlavá zima a to období nesnášim tak neni co vítat.Naopak vim že zima je milovník virů.Jo kdybych mohla jít si někam posedět ale to už nejde a nebudu moct být ani venku jako do teď tak vše bude jen těžší.A kluk se ke mě chová ošklivě a přitom já ho mam tak ráda ale on se ke mě nechová hezky.Chtěla sem ho pohladit po vlasech a obejmout a on ať na něj nehrabu a jen mi vyhání z pokoje.O škole se od něj nedozvim nic.Kdybych neměla jako rodič přístup do Bakalářů,tak nevim nic.Díky dnešnímu systemu aspoň o něm vim přes tuhle možnost kde mam od školy vytvořené jméno i heslo pro rodiče.Je mi líto že si nikdy semnou nesedne a nevypráví mi.Se Zdenou je to lepší ale taky víc řekne tetě než mě.Mam to momentálně jen spravený se Sergejem.Od té doby co sem mu přišla na ty prasárny tak se snaží a je na mě hodnej a doma už toho dělá dost.Jen mi hlava nebere jak v něm můžou být takhle dva lidi.Vždyť to chování je tak rozdílný oproti jak se choval hnusně v létě a pak na něj rupli ty sviňárny.A Kači když to takhle máš tak nevim co ti poradit jak tě pak lidi využívaji tvojí dobrosrdečnosti.Asi si musíš říct že se nikomu až tak nezavděčíš? Ale já zase třeba brečela kvuli cizim lidem že jak trpí kvuli nákaze nevinný.Jak jsou si lidi vzájemně hrozbou.Někdy je mi všech líto jak kvuli Číně musí trpět.Lidi který si jen šli někam posedět a chtěli normálně žít a nakazili se,tak je to k pláči prostě.A co chudáci děti a lidi v pracích..je mi líto všech:'(

Kača (So, 26. 9. 2020 - 10:09)

Milu, nebuď takový pesimista. Nepřemýšlela jsi o změně místa? Jít někam mezi lidi? Vím, že mne ostatní asi odsoudí, ale myslím, že by ti bylo lépe někde mezi lidma...a mužskýma. To je tvůj pohon. Za chvilku budeš v depresi. Milu, nebolí tě hlava z mobilu? Nebo z hlasité hudby? Nebo z nervů...Sergej je Blíženec jako ty, tak jsou v něm dva lidi. Jako v tobě. Ty jsi soucitná bytost, která si bere k srdci neštěstí cizích a na druhou stranu ti cizí chlapi nedají spát...však víš :). Kluka nech být. Zkrátka má svůj věk a byli jste od sebe daleko. Cti jeho soukromí, vař, starej se a sama uvidíš, že si cestu jednou najde. A jak děti? Líbí se jim ve škole? Sama se musím opět poplácat po rameni, že docela zvládám určitý odstup od pacientů...ale je to těžké a musím si ty dané hranice opakovat několikrát denně. A to nyní je ještě stopka návštěvám...tak je to psychicky náročné jak pro pacienty, tak pro personál. Jsem docela ráda, že dnes prší, dali jsme si oddychový den. Děti jsou pryč, tak budeme vegetit doma a od čtyř jdeme na pivo :D. Musíme kamarádovi trochu pomoct, aby nekrachl...má krásnou pivnici...a slíbil nám domácí česnečku, feferonový salát a nakládané tvarůžky...to bude ňamka, tak už se těším :). I přes nepřízeň počasí všem přeji klidný víkend. A jdu zatopit :(.

Al (St, 23. 9. 2020 - 19:09)

a divis se jim? Skoda diskuse

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 19:09)

Nedivím. Nedávno se to tady probíralo.

Ondra (St, 23. 9. 2020 - 20:09)

Jestli se podělala diskuze kvůli nějakýmu důchodci tak to celkem neni normální a nechce se mi tomu věřit.Já myslím že se to tu podělalo kvůli Covidu.

Mik (St, 23. 9. 2020 - 21:09)

Kvůli zase jakýmu důchodci? Josábě? Ta to rady bourala x krát a místní to vždy přežili. Když budou chtít psat, budou. Milča je otravena kvuli kovidu, holky se aspoň snazej, diky, a Aleš zmizel. Oťas, Aleši jak se máte?

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 21:09)

Ne kvůli tom dědkovi, na Josbábu sere pes.

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 21:09)

Jenže ona je všude okolo na diskusích. Ted tady ne, tak snad je to tady v okeju

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 20:09)

Přetekla poslední kapka, covid s tím nemá nemá společnýho. Ale důchodce chtěl takovou střídačku, že ty nové to utáhnou. No, neutáhnou jak je vidět. Nuda.

napsal (Čt, 24. 9. 2020 - 10:09)

jsi to správně. Tohle je ten pravej důvod.

Ty jsi kůň (Čt, 24. 9. 2020 - 11:09)

:-)))

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 21:09)

Blbko :DDD

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 17:09)

Sem už nechodí nikdo. A Štefan je asi rád, že má od Miluny pokoj.

... (St, 23. 9. 2020 - 19:09)

Ono už i Miluna nějak moc nepíše.Čím to je? Je tu smutno.

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 16:09)

Ahoj, taky vitám podzim. Chodí sem ješte Štefan?

Kača (Út, 22. 9. 2020 - 15:09)

Vítám podzim :)). "První podzimní den, podzimní rovnodennost 2020.
Astronomické léto končí a podzim začíná 22. září 2020 v 15:30:27h." Tak ať se všem daří!

Miluna (Po, 21. 9. 2020 - 23:09)

19:53 si mě odpověděl jedinej nejlíp.Ale bych řekla že čísla už jsou příšerný teď na počet obyvatel a je odhad že v říjnu už zdravotnictví nebude zvládat.Měli by tomu předcházet a ne zavírat až už bude pro někoho pozdě.Právě že Prymula je tvrdej tak snad by aspoň on mohl s tim něco udělat.S hivem je to možná jak čekání na popravu.A zase mi tady křivdí! Bojim se uplně o všechny stejně! Nevim co mi pořád křivdíte!!

Anonym (Po, 21. 9. 2020 - 20:09)

Vy jste to nepochopili, ona se nebojí o děti,ona se bojí o sebe, vždyť víte jakej je Miluna sobec

Návštěvník (Po, 21. 9. 2020 - 20:09)

Kdybys měla hiv, ty by ses nebála?

No, (Po, 21. 9. 2020 - 20:09)

ale to víš, že to chápeme

Reklama

Přidat komentář