Reklama

Cuckold

Jindra (So, 21. 11. 2020 - 20:11)

Cuckoldi jsou divný. Jednou jsem zkoncil se starší panickou u ní v ložnici. Ráno slyším že je někdo v kuchyni. Řekla ze je to manžel ale ze je to v pořádku. Začala mě kouřit a já se ji udělal do pusy. Vyplivla to do skleničky. Oblékl jsem se. Ona ne a ze jdem na snídani. Na stole bylo kafe a namazane housky. Vedle koše na odpadky klecel úplně nahej chlap. Podrbala ho za uchem jak psa. Do misky na zemi mu nalila ze skleničky to moje semeno. Poděkoval a začal to lízat. Udělalo se mi blbe. Ona se jen smála a chvalila ho. Pak si vzala tu misku a nachcala mu do ní. Znovu to začal lízat. Nechápal jsem to. Narostlej udelanej chlap a takhle se nechá ponizovat. Péro mu stálo a mel ho o hodně většího než já. Když sem odcházel dekoval mi a abych přišel zas.

Návštěvník (Ne, 29. 11. 2020 - 23:11)

Má potřebu vidět jak to jiný chlap dělá do jeho ženy . Je to deviace , takzvaně normální heterosexuálové to těžko chápou .

Jindra (Po, 30. 11. 2020 - 01:11)

Vždyť nás šukat vůbec neviděl.

Návštěvník (Út, 1. 12. 2020 - 22:12)

Tak má velkou představivost a k tomu mu stačí slyšet verbální projevy souložících a potom to cizí sperma a je spokojenost .

Andre1212 (Út, 8. 12. 2020 - 17:12)

Prosim neuražajte nas cuckoldou. Nezaslužime si to. Všetko robime s laskou a uctou k partnerke ktora nas zato pochvali a miluje a vie že to je pre nas krasne tieš.

Radek (Čt, 1. 10. 2020 - 15:10)

Ahoj, ja sem s manzelkou jiz 15 let ona je starsi o 8 let a vzdy byla v sexu otevrena. cisty cuckold jsem jiz 5 let a ted jsem jiz bez pasu ae muzu se odelat jen ji do ruky nebo analu je to velmi vzrusujici.

jarda (St, 23. 9. 2020 - 12:09)

to se mi moc nelíbí, myslím, že všichni tři by z toho měli něco mít , u nás se on může udělat , když mu to ona dovolí, nebo jestli byl moc hodnej , udělá mu to rukou.

Anton (St, 23. 9. 2020 - 13:09)

Ani mne sa to veľmi nepáči. Najmä, že on môže mať plnohodnotný styk, plnohodnotný orgazmus a ja nesmiem. Pritom veľmi túžim.
raz ma tak silne ponížila, keď sa mala s ním stretnúť, spýtala sa ma, či chcem orgazmus. Ja celý natešený, že áno, že veľmi pekne prosím. Usmiala sa a povedala, že keď sa vráti, dovolí mi mať orgazmus.
Po návrate, celý nadržaný som sa tešil na orgazmus. Mala podmiemnku, že mi zviaže oči. Bez váhania som súhlasil a čakal na odomknutie. Bolo ticho, prstom mi pootvorila ústa a vliala mi z kondómu semeno od neho. Bolo to nesmierne ponižujúce. Len sa spýtala, či sa mi orgazmus páčil :(

Rita (So, 21. 11. 2020 - 22:11)

No a cos jí na to řekl ?

Návštěvník (St, 11. 11. 2020 - 23:11)

Možná časem pokročíš a on ti to bude pouštět do úst čerstvé , teplé .

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 00:11)

Dobrou chuť .

Anton (St, 23. 9. 2020 - 10:09)

Ale ja by som ešte chcel zažiť orgazmus, no ona ma nechce odomknúť...

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 10:09)

To budeš muset udělat něco aby sis to odemčení zasloužil .

Anton (St, 23. 9. 2020 - 07:09)

Mňa manželka proti mojej vôli uzamkla do pásu cudnosti. Nechcel som to, ale presvedčila ma, že ju to vzrušuje. Milenca mala už pred tým, než ma uzamkla. Som teda cuckold?Aj keď na ňu žiarlim? Sex s ňou som nemal už 6 rokov.

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 09:09)

Ano jsi cuckold , někteří žárlí , ale tento stav jim vyhovuje .

Anton (St, 23. 9. 2020 - 09:09)

Ale som ešte pomerne mladý a veľmi túžim po sexe. Keď ju prosím, aby ma odomkla a aby sme mali sex, tak vždy ma len vysmeje. Že ja nemám na jej milenca, ktorý má poriadny penis. Ja ho mám malý a pri sexe som vydržal len pár sekúnd. Väčšinou som naplnil kondóm už pri tom, keď mi ho nasadzovala.

Návštěvník (St, 23. 9. 2020 - 09:09)

Potom se nediv , když tvůj konkurent má větší penis i výdrž !

jarda (Út, 22. 9. 2020 - 20:09)

to jsem ješte nezažil , ale může být , u nás jí její manžel líže , když se vystříkám, samozřejmně , jen když mu to dovolí , může nás vykoupat , nic víc

Jan (Út, 22. 9. 2020 - 12:09)

ahoj poradte jak presvedcit manzelku aby si to uzivala s jinyma

Hovnoslav Kund (So, 19. 9. 2020 - 11:09)

Mrdame v páru.
Já mrdam jednu paničku a její manžel ji zespodu přitom jazykem očisti kundu.

Reklama

Přidat komentář